elektronska varuška - 2 enoti za otroka? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


sončnica14 -> elektronska varuška - 2 enoti za otroka? (3.3.2009 19:54:12)

Živjo!

Zanima me, ali obstaja takšna elektronska enota, ki ima dve enoti za otroka in eno enoto za starša.
Imamo namreč dve otroški sobi in bi rada dala v vsako sobo eno otroško enoto, potem pa rabim samo eno enoto za starše. Ali to obstaja????

Hvala in LP




ajataja -> RE: elektronska varuška - 2 enoti za otroka? (3.3.2009 20:55:20)

po moje je bolje da imaš kar dve varuški,saj drgač itak ne boš vedla v katero sobo moraš it.Pa ne,nisem še nikjer zasledila da bi taka varuška obstajala.




2 Sraki -> RE: elektronska varuška - 2 enoti za otroka? (4.3.2009 13:58:28)

Sem enkrat že pisala o voki-toki varianti, sicer zadeva ni neki ful občutljiva, vendar če se joka ga sigurno slišiš. Nese pa nekaj kilometrov daleč. Dobiš v merkurju oz. občasno v hofru. Kupiti pa moraš dva kompleta, vendar jih naštelaš tako, da so vsi na isti ferkvenci in imaš še en enoto frej za tretjega otroka :) 




livia -> RE: elektronska varuška - 2 enoti za otroka? (5.3.2009 9:01:46)

Jaz sem pred časom spraševala isto. Pa take varuške nisem našla. Preklicala sem tudi vse dobavitelje, pa nihče ni vedel, da bi kaj takega obstajalo. Sedaj imamo dva baby phona.
Zanimivo, da se še noben kitajc ni tega spomnil.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




sončnica14 -> RE: elektronska varuška - 2 enoti za otroka? (5.3.2009 14:09:13)

Livia, kateri varuški pa imaš?
Hvala in lp.




livia -> RE: elektronska varuška - 2 enoti za otroka? (6.3.2009 12:20:56)

Jaz imam eno Philips Avent scd497 s katero smo btw super zadovoljni. Drugo sem si pa sposodila od prijateljice in je Beghelli. Nimam pojma, pri nas je še nisem videla, je pa ona iz it. Ni bog ve kaj, a važno da slišim otročka. Upam, pa da bosta kmalu šli v isto sobo spat, pa bo mir.




Stran: [1]