uz kolkov Celje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Prvosonce -> uz kolkov Celje (3.3.2009 17:51:09)

Pozdravljene!

Potrebujem informacijo: kako poteka pregled kolkov v Bolnišnici Celje? Na odzivniku je rečeno, da je potrebno med 8 in 11 oddati napotnico, slikanje pa je med 14 in 15 vsako sredo? Ali je res potrebno it 2x tja oz. čakat vmes: najprej dopoldan oddat napotnico, popoldan pa še slikat, ali se gre kar tja med 14.00 in 15.00?

Ali je gužva, koliko časa se čaka?


Če je katera bila pred kratkim in točno ve, bi bila zelo hvaležna za pojasnila in potek, da vem kako naj se organiziram :)


Lp vsem in hvala




MAŠKA -> RE: uz kolkov Celje (3.3.2009 21:24:40)

Jaz sem bila tam s svojim otrokom pred 3,5 leti.Takrat je bilo tako, da sem šla tja krepko pred 14 uro in oddala napotnico ter počakala da sem prišla na vrsto. Ker je tam vedno strašna gužva ne vem kdaj bi bila na vrsti, če bi prišla šele ob 14 ker nič v naprej ne naročajo in vzamejo vse ki pridejo.




Lony27 -> RE: uz kolkov Celje (4.3.2009 7:22:25)

Zdravo!

Mi smo šli malo pred drugo uro tja, oddali napotnico, petnajst čez dve smo bili pa že na vrsti....

Pozdravček




Prvosonce -> RE: uz kolkov Celje (4.3.2009 9:25:15)

Živjo!

Hvala za odgovore :)

Upam, da bova tudi midva hitro uredila!


LP




Ryssa -> RE: uz kolkov Celje (4.3.2009 10:47:37)

Mi smo prišli ob pol treh, pa bili malo pred tretjo na vrsti. Je bilo najbrž manj gužve kot pa če bi prišli ob dveh.




Prvosonce -> RE: uz kolkov Celje (5.3.2009 14:50:30)

No včeraj sva opravila tudi midva - sva imela najbrž "srečo," ker je bla ful gužva, bila sva tam že ob pol dveh končala pa ob treh. Bla sva sicer med prvimi samo so zgleda nekateri prinesli napotnice že dopoldan in so bli pred nama. Saj drgač gre kar hitro, midva sva bla notri vsega skup 3 minute, samo blo je pa res ful dojenčkov. Tako, da mogoče kakšen dan ko jih je manj si res hitro na vrsti.

LP




Stran: [1]