[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.3.2009 21:08:02)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




**Petra** -> RE: Bumgenius plenice (3.3.2009 10:24:29)

Jaz ti, žal, ne bom svetovala, ker teh plenic ne poznam. Me pa zanima kje jih prodajajo.




žab*ca -> RE: Bumgenius plenice (3.3.2009 12:40:05)

Hja parkrat sem jih uporabila ritka bila takrat lepa,le elastika je močna in je bila zažeta v kožico mu.Trenutno pa niso v uporabi,ker moram iti v nabavo za večje bodye.So mi pa bolj všeč kot racmanke.




roberta -> RE: Bumgenius plenice (3.3.2009 13:06:30)

ne vem, ce je to kar imam jaz ta bamgenius... sicer uporabljam mix štorkelj in racmanov... no in ko sem kupovala nove pleničke (ker so mi še ene stare od prvega otroka ostale za drugega), sem kupila ene nove iz bambusa - je to to?! skrakta, te iz bambusa so zelo fine. zelo mehke (tudi po več pranjih), zelo vpojne (se mi zdi da bolj kot klasične racmanke oz. štorklje) in tudi bolj prilagodljive, da tako rečem, se pravi, otroku lepo na rito pridejo, elastika je pa tut super, se mi zdi boljša kot pri štorkljah oz. racmankah... tako, da meni so zelo všeč. ne vem pa, kako se bodo obnesle čez kako leto, ker teh izkušenj še nimam. a če bo vse ok, bom pri naslenjdem otroku imela samo te.





midvasva -> RE: Bumgenius plenice (7.3.2009 16:34:12)

Teh žal ne poznam, lahko pa ti povem, da mi uporabljamo Wonderoos in Lotties. Bolj so mi všeč Wonderoos. Sporoči kako se obnesejo bumgenius, če jih boste probal.




Deja -> RE: Bumgenius plenice (15.3.2009 13:06:32)

Vse informacije o teh plenicah: http://www.roticom.si/




Stran: [1]