|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moram pojamrat...
29.4.2005 9:25:14   
Pilar
...da se naš :duda: ponoči zbuja na dve uri, nato se podoji in zaspi...Star je skoraj 5m.
Fora je v tem, da je šel prej spat med 21 in 21.30 uro in spal do 9- ih zjutraj, s tem da se je ponoči zbudil do dvakrat.
Zdaj pa ne vem, kje je razlog, da se večkrat prebudi. Močno dvomim, da je tolikokrat lačen.
Ne mi zamert, ker sem spet pisala o spanju, ampak samo zanima me, zakaj se to dogaja.Saj vem, da to nespanje ni taka katastrofa, da bodo vsi zrasli...
pa pa vsem:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
29.4.2005 9:51:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   moram pojamrat...
29.4.2005 9:53:48   
RADOVEDNA
Čao Pilar,


Veš kaj sem jaz pogruntala, pri izti diagnozi kot pri tebi...da ji je bilo ponoči hladno in se je z mlekom pogrela. Pa sem jo zadekala in od takrat spi kot bubica.

No, vsaj poskusi.

Lep dan

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   moram pojamrat...
29.4.2005 10:00:40   
Mojca P.
Joj, dekleta kako vas razumem. Verjemite veliko mine, ko mine dojenje. Nas se je sam odstavil (sem bila najprej zalostna, ker sem zelela dojiti do enega leta, potem pa srecna) in od takrat vsaj priblizno spimo.

Ce ze dodajata mleko priporocam, da ga nahranita zvecer z dodatkom. Materino mleko se hitreje prebavi in res je lahko hitro spet lacen.

V casu bolezni in rasti zobkov je pa itak zmeda. Calgel ne skodi, zato lahko namazete dlesni, ce bi bil to problem.

Sicer pa odkar Ziga zdaj stiri dni spi v svoji sobici, spi lepo. Zdaj vem, da je vedel, da sva zraven in mamo hitro izsilil, da ga je dvignila in nahranila. Vem, da tudi prej ni bil lacen, saj zdaj ne poje nic vec, pa prespi celo noc. Parkrat sem ga slisala pojamrat, potem si je vtaknil dudo v usta( ko je spal v najini sobi tega ni znal brez moje pomoci) in spal dalje.
V glavnem, v skoraj desetih mesecih zdaj ze nekaj noci spiiimooo!

Upma, da tudi pri vas nespecnost cimhitreje mine!:rozica:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   moram pojamrat...
29.4.2005 11:10:25   
bini
MojcaP - mi delamo vse tole kar opisuješ, pa vseen ne spimo :((:((..
se mi zdi, da nam sam še čudež lahko pomaga..čeprav tud RR ni slab za potolažit ;).. da vsaj vemo da nismo edini nespečneži :pujs:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   moram pojamrat...
29.4.2005 17:43:34   
Pixie
Ja, ja nespečnost. Kako že zgleda spati celo noč?:zmeden: Mi se zbujamo tudi na 1 uro ali manj (če spi 2 uri skupaj sem presrečna) in to že 5 mesecev (sedaj smo stari 10 mesecev) - sem se že skoraj navadila, da imam ponoči rekreacijo. Zadnji mesec ji je parkrat uspelo prespati v enem kosu od 20.30 do 02.30 :bravo::bravo: (torej celo noč po Pantleyevi) in sem bila skoraj omotična od spanca 9nebesa9nebesa9nebesa.

Upam, da res mine (po možnosti čim prej).

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   moram pojamrat...
29.4.2005 22:12:56   
Skabi
se pridružujem vsem nespečnicam. Naš tamali je star 4,5 mesecev, pa ni še nikoli prespal cele noči. Redno se zbuja vsaj štirikrat na noč. Imam še triletnika, ki se tudi zbuja, tako da se pri nas včasih ponoči dogaja več kot podnevi.:(
Ugotovila sem, da zelo pomaga, če lahko čez dan zaspim vsaj za kakšne pol ure. Samo kaj, ko največkrat ni časa.:(:(

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Ime
petruska

Katarina, Klementina ali Kristina?

Katarina (65%)

Klementina (14%)

Kristina (21%)


Število vseh glasov: 43

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!