|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Likanje dojenčkovih oblačil-tiste, ki sic...
3.3.2009 12:46:47   
karmen83
Cotke za tamalo perem posebej, ker ji dam manj praška, likala pa sem samo prvič in potem nič več, čeprav nimamo sušilca. Če se mi bo zdelo potrebno, ji bom že zlikala, zaenkrat pa smo čisto zadovoljni s tem, da ima zlikane samo tiste "taboljše" cotke user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Likanje dojenčkovih oblačil-tiste, ki sic...
3.3.2009 16:02:56   
minca_n
jaz že od rojstva mojih punčk likam, tudi perem posebej samo njujne stvari (se zelo hitro naberejo ker sta dve) ker dam manj tekočega praška in mehčalca. je pa res da je likanja ogromno, tak da razmišljam da jima ne bi več vse likala ampak samo tisto, ki pride direkt na kožo. aja sušim pa vse v sušilcu.

lp

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Likanje dojenčkovih oblačil-tiste, ki sic...
4.3.2009 20:18:01   
Leti31
Na začetku sem nekaj oprala ločeno potem pa ne več, likala pa nisem nikoli, ker ne likam.

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
4.3.2009 21:01:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Todala)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Likanje dojenčkovih oblačil-tiste, ki sic...
4.3.2009 21:07:39   
AnciM
Vedno sem prala vse skupaj. Le plenice, racmanke, vedno operem same. Likala pa tudi nikoli nisem, ker imam sušilec in ni potrebe.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Likanje dojenčkovih oblačil-tiste, ki sic...
4.3.2009 21:12:27   
Andromeda
Perem posebej, likam pa zato, ker so cotke preveč zmečkane in trde. Drugače pa uporabljam in prašek in mehčalec, vendar v manjših količinah kot za nas. Pa v programu naštimam 2x spiranje.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Likanje dojenčkovih oblačil-tiste, ki sic...
5.3.2009 14:59:29   
Todala
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

IZVIRNO SPOROČILO: Todala

IZVIRNO SPOROČILO: TinaV*

jaz vse likam,ker nimam susilca pa ga niti nocem...mislim da nebi blo treba ampak ker je lepse pa bolj mehko ji zlikam....
pa perem tudi vse skupaj najine pa njene ....



točno enako. Ne maram, če je nekaj zmučkano.
Za mene je sušilec samo nepotreben potrošnik energije. Opravi isto sonce in veter.


kaj takega o sušilcu lahko reče samo nekdo, ki ga nima. saj ni za zamerit.
ko ga enkrat imaš, ti postane žal, da ga nisi imel že prej. user posted image

pa še odg. na prvotno vpr.: na začetku sem vse prala ločeno in vse likala. Zdaj perem skupaj in likam samo bombažne pleničke oz. kaj po potrebi.




Saj verjamem, da na dobro hitro bi se navadila. Mogoče preveč ekološko razmišljam, pa ravno zdaj, ko še bolj moramo paziti kam gre denar, nakup takšnega aparata ne pride v poštev. Žal ni poceni, pa nekaj kW verjetno žere. Drugače mora biti zelo fajn.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Likanje dojenčkovih oblačil-tiste, ki sic...
5.3.2009 17:25:45   
Taddy78
Še vedno perem ločeno, ampak samo zato, ker  je cotik vedno za nekaj strojev.
Likala jih nikoli nisem (edino plenice).
Sušilec pa je ZAKON user posted image

Na soncu posušena oblačila ne dišijo, so trda, če jih predolgo pustiš se bela barva pobarva na rumeno, v sušilcu cotike lepo dišijo, so mehke, pa še vse mucke ostanejo v posodici (ko vidiš samo koliko muck gre dol iz brisač ali pa plenic, ti postane slabo...)

Likam pa ne iz preprostega razloga-ker ni potrebno. Če vzameš oblačila takoj iz stroja in jih obesiš, ali pa vzameš iz sušilca in zložiš, ni kaj za likati.
Tudi kavbojk še nisem nikoli likala in mi tega marsikdo ne verjame...no edino tekmovalne srajce mojemu likam user posted image

(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Likanje dojenčkovih oblačil-tiste, ki sic...
5.3.2009 21:39:23   
pingo80
Čisto na začetku sem prala njene cotke ločeno, zdaj pa že lep čas skupaj z najinimi. Dam pa 2x na izpiranje in je, mehčalca pa ne uporabljam. Likala sem ene 2-3x, pol sem pa vidla, da mi gre preveč časa in sem nehala. Zdaj ji zlikam samo še kakšne "taboljše" cotke - kakšne majčke za povrh, če so fejst zmečkane. Sušilcaa pa nimamo.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Bi se odločila za doulo?
willma



Da (13%)

Ne (12%)

kaj je to doula? (74%)


Število vseh glasov: 319

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!