|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zlepljena kožica lulčka?
3.3.2009 9:18:18   
tejci01
Pozdravljene

Nam je pri prvem kopanju rekla patronažna, da naj vsakič po kopanju potegnem malo kožico dol, ne pa pretiravat. In to tudi vsakič naredim, samo ne vem ali potegnem dovolj.
Ko potegnem kožico dol, je glavica lulčka temno rdeče barve. kaj je to normalno ali je kaj narobe, drugače lulček je normalne brave.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zlepljena kožica lulčka?
3.3.2009 9:51:08   
petra.
nam je šla kožica lepo dol pri mes in pol ker sem jo vsakič po kopanju malo po malo dol potegnila,ko je šla cela dol je bilo spodaj vse belo,P mi je rekla da sem naredila prav,ker nekatere mamice čakajo predolgo in se potem zaraste,kar je potrebno operirati

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zlepljena kožica lulčka?
3.3.2009 11:11:11   
urška
ja kolikor se spomnim je glavica res bla temno rdeča. jaz sem jo čisto po malo vlekla dol. potem mi je sestra pri 3 mesecih na sistematika pokazala da gre u bistvu že čisto čez. tako da ih takrat vprašaj pa ti bojo tam pokazali.

(odgovor članu petra.)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zlepljena kožica lulčka?
3.3.2009 12:00:44   
andrejkam
Ko mi je p pokazala, koliko naj povlečem, je bila glavica tudi temno rdeča. Tako, da je to ok.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zlepljena kožica lulčka?
3.3.2009 13:27:13   
maca m
Jaz sem  ravno včeraj vprašala P, ravno zaradi teh debat, ker vsaki mamici P drugač svetuje. Je rekla, da je bila na enem seminarju pri urologi in je on rekel, da lulček JE TREBA čistit, ampak čisto počasi in nežno, ne pa na silo kožico dol vlečt. Tudi če malo zakrvavi ni panike. V glavnem....umazanijo pod kožico je treba čistit vsaj 1X na teden.
In rajši to delam zdaj, kot pa tolažim malega čez nekaj let, ko bi prestal operacijo.

_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zlepljena kožica lulčka?
3.3.2009 14:24:43   
uršula83
http://med.over.net/forum5/read.php?46,4089802



_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Spontani splav, nato pa...
MioBambino

Po prvem spontanem splavu sem naslednjega otroka...

ponovno splavila (18%)

rodila nedonošenčka (5%)

rodila donošenega in zdravega otroka (49%)

rodila donošenega in bolanega otroka (4%)

še nisem zanosila (24%)


Število vseh glasov: 135

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!