Grelec vode (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


PetraSkok -> Grelec vode (27.2.2009 20:29:58)

Pozdravljene!

Rada bi kupila grelec vode, ker pripravljam Aptamil skoraj vsak obrok. Temperatura vode naj bi bila 37 stopinj in se vedno matram- včasih je prevroča, včasih se shladi.
Ali katera uporablja grelec in katerega priporočate? Rada bi imela grelec, kjer nastaviš temperaturo vode in jo potem ohranja.




veveričica -> RE: Grelec vode (27.2.2009 20:36:33)

ma to je čisto metanje denarja v nič.pripravi si termus in  vodo na pravo temperaturo če je prevroča jo pa   v flaški malo ohladiš pod tekočo vodo in stvar je rešena




Splišni -> RE: Grelec vode (27.2.2009 20:50:40)

A mikrovalovke pa nimaš? Jaz sem tam segrela že prej prekuhano vodo.




veveričica -> RE: Grelec vode (27.2.2009 20:51:26)

mikrovalovka je škodljiva




Splišni -> RE: Grelec vode (27.2.2009 20:52:32)

IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

mikrovalovka je škodljiva


In your head.




veveričica -> RE: Grelec vode (27.2.2009 20:54:19)

ne res je škodljiva no pol pa nič če ne verjameš




Splišni -> RE: Grelec vode (27.2.2009 20:54:56)

IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

ne res je škodljiva no pol pa nič če ne verjameš


Daj malo pobrskaj vsaj po RR kaj na to temo.




veveričica -> RE: Grelec vode (27.2.2009 21:03:49)

kje pa piše kaj o tem




dejzi -> RE: Grelec vode (27.2.2009 21:06:09)

PetraSkok....zadeva je preprosta!

Če boš kupovala grelec, kupi preprostega.

Za vodo pa naredi takole: vodo prekuhaj malo prej, da se shladi in je nekaj shrani. Ko boš pripravljala hrano svojemu malčku boš ostanek vode spet pogrela, to, ki si jo dala na stran in je zdaj hladna, pa boš dodala vroči vodi...seveda do prave temperature.
Simpl, ko pasulj!

(kako se mi ga je zluštalo....pasulja...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley17.gif[/image])




rija -> RE: Grelec vode (27.2.2009 21:07:28)

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A mikrovalovke pa nimaš? Jaz sem tam segrela že prej prekuhano vodo.


enako, edino, da sem kupila že milupino vodo.




AnciM -> RE: Grelec vode (27.2.2009 21:14:28)

Jaz tudi grejem v mikrovalovki. Zakaj naj bi pa bila škodljiva? Ker kemične vezi vode zanihajo? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Sevanja mimogrede ni nobenega, ko enkrat odpreš vrata.




zmajaz -> RE: Grelec vode (27.2.2009 21:17:16)

IZVIRNO SPOROČILO: dejzi

PetraSkok....zadeva je preprosta!

Če boš kupovala grelec, kupi preprostega.

Za vodo pa naredi takole: vodo prekuhaj malo prej, da se shladi in je nekaj shrani. Ko boš pripravljala hrano svojemu malčku boš ostanek vode spet pogrela, to, ki si jo dala na stran in je zdaj hladna, pa boš dodala vroči vodi...seveda do prave temperature.
Simpl, ko pasulj!


Točno tako delam tudi jaz, ko pripravljam milupine kašice - v šalčki pustim že prekuhano vodo, da se ohladi, pri naslednjem obroku pa samo dolijem spet vročo vodo in imam takoj pravo temperaturo. Potem pa spet preostalo vodo pustim da se hladi itd. Tako je res najenostavneje in najhitreje.




Lunca1 -> RE: Grelec vode (28.2.2009 6:24:54)

No jaz sem pa vedno najprej prevrela vodo v grelcu za vodo in jo potem samo dogrela do točne temperature. Smo imeli že preračunano koliko sekund moraš segrevat.




čipka -> RE: Grelec vode (28.2.2009 9:36:24)

Men je pa aventov grelec vode zakon! Saj gor imaš narisano, koliko minut greješ mleko. 




Aja32 -> RE: Grelec vode (28.2.2009 13:12:08)

IZVIRNO SPOROČILO: čipka

Men je pa aventov grelec vode zakon! Saj gor imaš narisano, koliko minut greješ mleko. 


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image] Mi smo ga uporabljali pri obeh in je bil nepogrešljiv. Vodo sem imela v flaški lepo topolo pripravljeno točno na stopinj natančno, samo mleko sem dala notri in je bilo pripravljeno.




PetraSkok -> RE: Grelec vode (28.2.2009 13:47:12)

Aja32, pvej mi, a ta Aventov grelec za gretje vode ''sprejema'' samo Aventove flaške? Jaz imam Nuk-ovo.




Stran: [1]