Mariborčanke!! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


rainbow -> Mariborčanke!! (28.4.2005 14:23:16)

Ponižno vprašanje:

ali veste za kakšna fajn igrala za 20-mesečnico (varne gugalnice) in obenem možnost sprehajanja z vozičkom, zunaj seveda???
razen parka, ker tam sem vsak dan

Lep pozdravček:rozica:




Anonimen -> Mariborčanke!! (28.4.2005 14:26:26)

Nisem sigurna, a se mi zdi, da sem videla pri restavraciji Marina v Limbuškem nabrežju. Za sprehajat pa je tam ful fajn skozi gozdiček pa ob vodici.... Joj, sem sama sebi dala idejo.





k1 -> Mariborčanke!! (28.4.2005 17:01:09)

ali pa če greš v picerijo črni baron - zunaj ful dobro porihtano za otroke!!!!




Anonimen -> Mariborčanke!! (28.4.2005 21:18:18)

No, kam si šla in kako je bilo?




frutka_ -> Mariborčanke!! (28.4.2005 21:29:38)

:rozica:Ej fuuuuull dobra igrala imajo pri Radvanjskem potoku, blizu OŠ Tabor 1. Čisto nova, lepo ločena za namlajše in večje, po igrišču je kamenje, da če pade mu nič ni.
:rozica:Fajn igrala in pesek so v Limbuškem zalivu tako kot ti je Blacky napisala.
:rozica:Ja, Baron tudi ima urejeno.
:rozica:Nekaj malega se trudijo pred Astorio z igrali (če se ti zahoče kava).
:rozica:Pa taboljša igrala so še v Areni pod Pohorjem. Sprehodov od tam je itak možnih več.

Hm?! Morda sem še katerega pozabila.

:rozica:Pred kratkim smo bili na Mariborskem otoku in je prava tuga. Razen tobogana in golih ostankov peskovnika ni več ničesar. Škoda! Pa tako lepo je tam!
:rozica:Če se želiš z malo žogati ali če ima kolo potem je fajn tudi Branik.


V parku pogrešam le boljši pesek v peskovniku, mivko. Ne pa tistega prahu, ki samo leti okrog.

Pozdravček!




rainbow -> Mariborčanke!! (28.4.2005 21:35:55)

Hvala, punce!

ideje vzete na znanje, vendar danes nismo šli nikamor z avtom, samo en giro po mestu in na sladoled, sem bila že preveč utrujena.

Saj igrala v parku naj bi letos obnovili, je pisalo danes v Večeru. Končno, ker tiste gugalnice res niso več primerne, cele zrjavele in nevarne za mlajše malčke.

lahko noč!!:metulj:




Stran: [1]