|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: imam eno vprašanje nujno prosim mi pomagajte
28.2.2009 9:35:49   
veveričica
6 mesecev  ima

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: imam eno vprašanje nujno prosim mi pomagajte
28.2.2009 10:55:18   
benika
NUK ima na cucljih napisano starost dojenčkov, Avent prav tako, nekje pri vrhu. Mislim pa, da ti pri Aventu pride v poštev dvojka, pri NUK-u pa enka.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: imam eno vprašanje nujno prosim mi pomagajte
28.2.2009 11:06:03   
Blacky30
Mi smo na cuclju št. 1 (Avent), pa je stara 7m. Vse ostalo ji preveč teče.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: imam eno vprašanje nujno prosim mi pomagajte
28.2.2009 15:28:13   
AnciM
Veverička saj ni tako pomembna številka cuclja, kot pa kako je mala navajena vleči. Glede na to, da si ji do sedaj mleko gostila, se je navadila, da mora zelo vleči, če želi kaj dobit. In tako ti je vlekla tudi sedaj mleko. Saj se bo stanje normaliziralo. Jaz sicer uporabljam od nubya flaško, ki ima nastavljivo pretočnost. Pa je mali pri enem tednu čisto normalno jedel po št. 1 in po št. 3. Mož je šele po dveh mesecih sploh porajtal, da je razlika kako drži flaško. Še sedaj ga pa, če začne jesti na št. 1 in mu vmes obrnem na št. 3, oblije mleko in se skoraj utopi. user posted image


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
28.2.2009 15:42:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: imam eno vprašanje nujno prosim mi pomagajte
2.3.2009 12:35:04   
blazka
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Mislim, da z hrano nekatere prehitevate, na vsaki embalaži piše kdaj lahko kakšno hrano daješ otroku. Moj je prvič poskusil vodo na svoj prvi rojstni dan do takrat pa je bil isključno na mojem mleku.



Otrok do 1 leta izključno na materinem mleku - nobene druge hrane, ali samo nobene druge tekočine? Mi ni čisto jasno, ker če do 1 leta samo dojiš, potem pa tudi nisi naštudirala uvajanja goste hrane ipd.user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: imam eno vprašanje nujno prosim mi pomagajte
2.3.2009 13:01:42   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: dejzi

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

veveričica, katjusa - kakšna vejica ali pika ali vprašaj - bi bili pa res fajn za lažje branje vajinih postov user posted image


Ja, prosim. Bolijo očke....


Joj pa res, sem tak k en moj sošolec v OŠ k je napisal cel spis brez vsake pikeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Se opravičujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Drugič se bom bolj potrudla. Upam, da kateri vseeno kej prav pride.



(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Barva vozička za fante
donat

Ali je primerna RDEČA barva vozička za fantke??

da (81%)

ne (8%)

mogoče (10%)


Število vseh glasov: 153

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!