Previjanje brez vode?!? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


LIALIA -> Previjanje brez vode?!? (27.4.2005 21:26:41)

Selili smo se in sedaj ne morem več imeti previjalne mize v kopalnici :(( Ker sem navajeno našo previjati le z vato in vodo, vodo, vodo, ne vem kako bom zdaj.Na poti mi je grozno uporabljati vlažilne robčke. Kako naj zdaj? A naj si nosim v posodici vodo? A katera prakticira tako? Je zelo zoprno?




puncica -> Previjanje brez vode?!? (27.4.2005 21:30:30)

Pri nas si pred vsakim previjanjem v posodico natočimo toplo vodo in jo nesemo v spalnico kjer tamalo previjemo. Pa smo se čist navdl in je čist ok, sej se počas navadiš drugač pa probi z vlažilnimi robčki, čeprav ti jih ne priporočam preveč:zmeden:




SISI25 -> Previjanje brez vode?!? (27.4.2005 21:31:35)

Mi smo na začetku tudi tako prakticirali. Zdaj pa uporabljamo kar vlažilne robčke. PA jih vredu prenašata.




Anonimen -> Previjanje brez vode?!? (27.4.2005 21:35:21)

Moja sestra je tudi pri njenih sveh treh otrocih prakticirala posodico z vodo in krpico. Meni je tudi ljubša voda, zato sem jaz previjala v kopalnici na pralnem stroju. Tam imam še sedaj previjalno podlogo, nad strojem omarico s plenicami in vsemi potrebščinami za dojenčka, takoj za seboj pa vodo.




ZARA -> Previjanje brez vode?!? (27.4.2005 21:36:29)

oj...Zara te razne kemije ne prenaša najbolš,pa že od začetka nosmo vodo s sabo,se tako navadiš,da sploh ne veš ;)...




Gina -> Previjanje brez vode?!? (27.4.2005 21:36:30)

Kaj pa je z vlažilnimi robčki narobe? Kakšni žnj kategorije so res zoprni, kakšni prijetno mehki in ne dražeči, so pa super. Če je pa otrok preveč pokakan, ga pa itak neseš v kopalnico pod tekočo vodo, vsaj jaz tako naredim.




BARBARA R. -> Previjanje brez vode?!? (27.4.2005 21:39:11)

Jaz sem tudi prve mesece nosila lavorček z vodo.Sedaj pa vsako jutro napolnim termovko z toplo vodo in čez dan lepo zdrži.

:muca:





BONI* -> Previjanje brez vode?!? (27.4.2005 21:53:58)

Jaz Luko že od začetka previjam v njegovi sobici in sem vedno nosila vodo v lavorju tja. Sploh ni nič takega. Sedaj pa postajam iz dneva v dan bolj lena in komot, pa vse več uporabljam kar robčke (Pampers sensitive). Po pravici povedano ima sedaj čisto lepo ritko, prej ko smo prakticirali samo z vodo, pa je imel pogosto rdečo.

Lp, Boni




valči -> Previjanje brez vode?!? (27.4.2005 21:56:01)

Tudi jaz mlajšo umivam z vodo,ki jo nosim iz kopalnice v mali skledčki in jo umijem z vato,mi ni nič odveč:)

Tudi tavečjega sem tako umivala,sedaj pa samo z robčki,ker mi vodo večkrat razlije:(,pa robčki mu ne škodijo:sloncek:




Wahoo RR -> Previjanje brez vode?!? (27.4.2005 23:35:36)

Midva jo že od štarta umivava z vlažilnimi robčki ( pampers sensitive ) in do sedaj ni imela še niti malo bogo rito...
prve 14 dni, sem šla edino po robčkih še malo z vlažno pleničko če.z..če bi slučajno bil kakšen močen koncentrat...no, pa ni bilo nič...





Taša -> Previjanje brez vode?!? (28.4.2005 7:19:53)

Že od samega začetka uporabljam vlažilne robčke...Tudi pri Niki sem jih, pa ni nobenega problema.. Res pa je da uporabljam če se le da kakšne sensitive ponavadi Nivea ali Pampers...




Natas@ -> Previjanje brez vode?!? (28.4.2005 8:42:24)

Pri nas smo vato in vodo uporabljali samo kak mesec od takrat pa samo vlažilne robčke. Ritka, kot bi gledal dojenčkovo.:)-




kimi -> Previjanje brez vode?!? (28.4.2005 13:13:22)

Jaz sem od vsega začetka uporabljala vato in mleko tako so me navadli v porodnišnici. Na intenzivni. Po 6 mesecih pa sem začela z robčki so veliko bolj praktični




Anja167 -> Previjanje brez vode?!? (28.4.2005 19:26:17)

Tdui jaz si nosim v posodici vodo v sobo. Ja, je zoprno, sploh kadar mali nima časa čakat sam v sobi. Ampak ziher je vsaka stvar za neki dobra...




Stran: [1]