jok oz. kričanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


metaa -> jok oz. kričanje (27.4.2005 20:42:44)

Čisto sem izmučena. Moja dvomesečna punčka je sedaj po dobri uri kričanja končno zaspala. A se vam tudi dogaja, da vaši dojenčki tako silovito jokajo in kaj je po vaše vzrok? Bila je previta, vroče oz. premrzlo ji ni bilo, flaške, pa tudi joške pa ni hotla, ker je naravnost kričala in je nikakor nisem mogla pomiriti. Jaz mislim, da je verjetno tako utrujena, da je tako prstjena. Sem mislila, da ji bo srček počil, men pa tudi.




ZARA -> jok oz. kričanje (27.4.2005 20:47:01)

Krči ?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.4.2005 20:52:35)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Lunca1 -> jok oz. kričanje (27.4.2005 21:07:43)

Pri naši je bila to bolj utrujenost kot pa krči.




Mina1 -> jok oz. kričanje (27.4.2005 21:10:43)

Se nam glih tole dogaja. krči že iz štarta, sedaj pa kričanje, ker zavrača Comforil 1. Stari pa smo dva meseca.

Tudi mi smo čisto preč od hudega:zmeden:

pa-pa Mina1




Anja167 -> jok oz. kričanje (27.4.2005 21:13:55)

Nam se je to dogajalo (je ostajal več sekund brez zraka, tako da je potem kar hitro omagal, ni zdržal celo uro), kadar je bilo čez dan zelo pestro in so bili možgančki od vseh dražljajev preutrujeni. Mogoče poskusite živeti bolj zmerno :)-, držite se rutine, pri nas je pomagalo tudi to, da smo bili vedno pred 17. uro doma, da smo se umirili.




BONI* -> jok oz. kričanje (27.4.2005 21:58:00)

Pri nas je občasno še vedno tako. Včasih se dere, da je čisto zaripel in mu kar sape zmanjkuje-kot da bi ga iz kože dajala:( Vendar je tega vse manj. Ko je bil mlajši, sem bila prepričana, da so za to krivi krči, danes, ko pa ga že malo bolje poznam (star je 4,5 meseca), pa mislim, da je bil razlog za to velikokrat kar (pre)huda utrujenost.
Lahko, pa da so res krči:zmeden:

Lp, Boni




morskadeklica -> jok oz. kričanje (27.4.2005 22:06:14)

Pri nas se to dogaja vsak večer od 6 do polnoči že od njenega 3 tedna, ne zaspi niti za minuto. Malo pomaga nošenje in pa fen (smešno, ampak deluje), crkljanje v naročju, niti slučajno pa ne sme biti sama, ker pade v hud jok in jo težko potolažimo. Pač bomo potrpeli še nekaj mesecev:)

lp:muca:




eva1 -> jok oz. kričanje (27.4.2005 22:11:26)

No če so krči, jih definitivno ne moreš zgrešit! Otrok se napenja, steguje nogice, potem jih v sekundi povleče nazaj k trebuščku to ponovi velikokrat, je zaripel v obraz...in joka, ali morda samo stoka(kakor kateri)!
Naš je bil enkra pravi sitko in ni in ni hotel zaspat, samo jamral je, pa je bil samo preutrujen(cel dan bolj mal spal, pa potepal smo se cel dan) in smo imeli zvečer veselico, k ni hotel zaspat(a zaspan bil da je komej gledal, sam očke pa ni zaprl)!
Tako, da možno da je samo preutrujen!
Lp, Eva in Luka




Anonimen -> jok oz. kričanje (27.4.2005 22:12:03)

Će se to dogaja redno, so krči. Preutrujen otrok ne more biti vsak dan ob približno istem času, če je naprimer čez dan normalno spal.




Anonimen -> jok oz. kričanje (27.4.2005 22:44:37)

Pri nas se sedaj to dogaja en teden. Krčev skoraj več nimamo. Vidi pa se, da je ful zaspan. Tako da smo se že počasi navadili, da moramo paziti na pravi trenutek, da ga v miru spravim spat, preden je prepozno in se začne kričanje. Potem ga ponavadi umirim tako, da ga na previjalni slečem do pleničke, pa je takoj smehec tu. Ko se umiri, pa ga uspavam s čajčkom. Dva požirka, pa je že koma.




Lunca1 -> jok oz. kričanje (29.4.2005 8:04:43)

Splišni naša čez dan komaj kaj spi, tako da je zvečer res že tako utrujena, da bi samo dol padla in ne more zaspat. Potem se pa :((:((:((. Včeraj že nisem vedla več kaj nardit, se je jokala celo popoldne, meni so se živci že čisto nakravžlali:(:zmeden:. Potem smo šli pa v bano, ker pa ni hotla nič več jest, pa direkt v posteljo. Potem je pa končno zaspala.:bravo::bravo::bravo:




Sasak -> jok oz. kričanje (29.4.2005 9:08:23)

Tudi pri nas je zvečer ista pesem in sicer Maša (2 meseca) tečnari približno od 18h in dokler ne gre spat. To je okrog 21h. Mislim, da niso krči, ker ko jo vzamemo v roke in hodimo po stanovanju se umiri in celo dobre volje postane in se smeji! Tudi jaz mislim, da so že takrat otroci utrujeni. Kdaj pa dajete spat tako majhne otroke? Kako dolgo pa jih pustite jokati ob takšnih večernih obredih? Ali ste jih lahko tega odvadile, ko ste jih pustile jokati?
Veliko potrpljenja vam želim
Saša




Anonimen -> jok oz. kričanje (29.4.2005 9:30:39)

Ja potem jih dajte pa spat, dojenčke, kaj jih pa matrate, če veste, da so zaspani?!




Stran: [1]