spet bruhanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


žab*ca -> spet bruhanje (25.2.2009 15:43:34)

Še vedno nisem sigurna ali je bruhanje mojega trimesečnka normalno ali ne. Zdaj spet zadnjih par dni bolj bruha,pa tudi poliva.Drugače je živahen,smejoč,le kar naprej se mu dviguje.
Ne bruha v loku,po dojenju podirava kupčke,pa tudi ne morem rečt,da se preveč naje,saj na dojkah ni takega občutka.
A je možno,da bruha slino saj je izbruhana masa v bistvu čist vodena,vmes pa le malo "skutice".




veveričica -> RE: spet bruhanje (25.2.2009 16:10:54)

verjtno ima  blažji refluks   dokler nebo moteče mislim da te nima kaj skrbet




Hope2 -> RE: spet bruhanje (25.2.2009 16:15:56)

Pr nas je isto, s tem da je te vode ogromno, včasih ima cel rokav in hrbet moker, pa kar davi se. Amapk nam vsi pravijo, dokler napreduje, normalno je, pridobiva na teži, se smeji in je dobre volje, naj ne skrbimo, ker itak kmalu gre na GH. Mu pa zvečer dam novalac AR in nič ne poliva ali bruha. Včasih mu dam tudi opoldne, pa je pol cel popoldan bolje. Če mu pa dajem čaj, pol pa je še samo huje[sm=smiley13.gif]. Mi smo se že kar navadili, čeprav se mi včasih zelo smili, predvsem takrat ko se davi.[sm=smiley13.gif]




želva -> RE: spet bruhanje (25.2.2009 16:15:56)

Naša zdaj že 2. dojenčica prav tako poliva, kar naprej, tudi 3 ure po jedi. Sem se že pri prvi navadila, mine samo od sebe tam nekje do 8. meseca. Nimaš kaj, če se normalno redi in razvija, je vse vredu. Vse mine[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




žab*ca -> RE: spet bruhanje (25.2.2009 16:41:19)

hvala punce,pa saj ne vem če je to pravo polivanje,ker kakšno obdobje je čisto v redu,potem pa spet kake 14 dni slabše.Mi je pa hudo,ker se že tako borim z zadostno količino mleka. 




Stran: [1]