plenička preko vozička (pa še rima se) (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


k1 -> plenička preko vozička (pa še rima se) (27.4.2005 8:38:14)

vprašanje je malo noro, ampak... danes je lepo vreme in gremo ven. zanima me, kdaj na začetku tole s plenico prakticirate? nekajkrat na začetku? če je mirno in brez vetra tudi? koliko obleči, da ne bo otroku prevroče? ... thx za vsak odgovor.





pika1 -> plenička preko vozička (pa še rima se) (27.4.2005 8:45:28)

čau, jst sem mela pleničko čez voziček samo če je tamali sonce svetu direkt v glavo, drgač pa brez, če ne nč ne vid, naša je full firbčna, jst če ne vem kako oblečt jo rajš mal več, pa če vidm da je toplo jo pa slečem, sej mal potipaš uzadi na vratku, če je topel otroka ne zebe, lepo se imejte

čau




Magi* -> plenička preko vozička (pa še rima se) (27.4.2005 10:48:40)

jaz sem imela pleničko čez januarja, ko je bilo res mrzlo in je bila tamala še čisto mičkena. zdaj pa samo, če ji direkt sonce v obraz sveti.




Magi* -> plenička preko vozička (pa še rima se) (27.4.2005 10:50:47)

aja, glede obleke pa se tudi jaz vedno znova sprašujem. jaz ji običajno oblečem čez bodi jopico, pa en tak malo večji slinček ima čez trebušček. jopico ji po potrebi odpnem. jo pa vozim v lupinici tako, da je notri res na toplem. spodaj ima pa žabice, kavbojke in čeveljčke. pa bombažno kapico.




ZARA -> plenička preko vozička (pa še rima se) (27.4.2005 10:55:10)

Jst sem jo tud imela,ampak čisto na začetku,sploh če je pihalo,al pa če je bil močen sonček!!
A imaš globok vozek,k1??
Jst sem imela globok voz in sem jo napravla manj kot sicer,ker je bla čisto zaprta (debel body z dolgimi,čez zabice,pa štumfke,kapico in seveda dekico)!
Odvisno od temperature...

lp




k1 -> plenička preko vozička (pa še rima se) (27.4.2005 15:50:08)

hm, pa smo preživeli dolg dan zunaj... sem kar zadela, kar se oblačil tiče. bodi, majčko in jaknco s kapuco ter štrampeljčke in hlače na naramnice in zoknčke. jaknca je bila kar odpeta, ker je bilo res vroče. plenička pa je padla na voziček le, ko je sonce direkt sijalo noter. thx za odgovore




Dolina -> plenička preko vozička (pa še rima se) (27.4.2005 20:58:43)

Čer,

jaz sm pa Zojo danes kar mal slekla - se pravi, da ji nism oblekla žabic. Pa vidim, da jih še kar uporabljate. A ni prevroče za žabice? :zmeden:

Lp, Dolina&Zoja




ZARA -> plenička preko vozička (pa še rima se) (27.4.2005 21:24:37)

Ja jst danes še,ker je pihalo uf, res preveč...bomo vidl,kaj bo jutri...;)




SISI25 -> plenička preko vozička (pa še rima se) (27.4.2005 21:30:18)

Jaz sem še tudi dala žabive danes. Je malo pihalo.




Stran: [1]