Ko izrašča zobek.... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pikapolonica -> Ko izrašča zobek.... (26.4.2005 15:39:16)

Ja, zanima me, koliko časa lahko to traja. Naša Tia je namreč že nekaj dni prav posebno tečna in danes sem ji malo bolj pogledala v ustka, pa sem na spodnji dlesni opazila en majhen flekec... Je to morda zobek ki se približuje površini. Po eni strani bi bila kar vesela, ker bi tako vsaj vedela za razlog, zakaj ji NIČ ne odgovarja. Ampak res čisto NIČ. Samo ko se nosi po rokah ji je OK. Oh, ta moj otroček.....

Pozdravček, Pikapolonica :pika:




Anonimen -> Ko izrašča zobek.... (26.4.2005 15:45:06)

Ko izrašča zobek, so eni otroci tečni, eni ne, večina njih pa se rada nosi in crklja. Tako da lahko je zobek, lahko pa tudi ne. Čez par tednov bo vse jasno ;)




Pikapolonica -> Ko izrašča zobek.... (26.4.2005 15:47:56)

Par tednov?????? OJOJ!!! :)-;):)-;):)-

A res nič prej.....

:pika:




Anonimen -> Ko izrašča zobek.... (26.4.2005 15:50:18)

Pri nas ne - odkar se je videla bela pikica do tega, da je zob predrl dlesen. Samo naš ni bil tečen, bi mi bilo vseeno, če bi zob rasel pet mesecev ;)




total -> Ko izrašča zobek.... (26.4.2005 17:16:54)

Tudi pri nam še ni nič zobkov,slinimo se,mal smo tečni...,no upam da bo kmalu na vidiku:zmeden2:




BONI* -> Ko izrašča zobek.... (26.4.2005 20:09:22)

Ma, me je že kar groza! Naš Luka je že sedaj včasih tak tečko, pa ful se slini-mu kar v potokih dol teče, kar naprej nosi stvari v usta in jih gloda, prav očitno mu paše, če ga s čim po dlesnih drgneš (začne kar gosti), pa ni še nič videti na dlesnih:(




ZARA -> Ko izrašča zobek.... (26.4.2005 20:45:04)

Pikapolonica,pri Zari tole izraščanje traja že 2 meseca!!
Zgledalo je pa kot bi se udarla,preden so prišli na plano...kr mal modrikasto in full napeto dlesen je imela...Res pa je, da ni nič tečna...




HuAnita -> Ko izrašča zobek.... (27.4.2005 6:57:30)

V posvetovalnici mi je pediatrinja pred 10 dnevi rekla, da ima res že močno nabrekle dlesni, da bo 'danes ali jutri - točno ne morem napovedati, bo pa kmalu'...
Pa še nič. Razen tečnobe!




Natas@ -> Ko izrašča zobek.... (27.4.2005 8:46:06)

Nam je tudi zdravnica rekla da ima že zelo nabrekle dlesni in da bo kmalu pa ni še nič, na pregledu pa sava bila kake 14 dni nazaj.




Stran: [1]