Joče čim zapustim sobo, kaj šele stanovanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tralala -> Joče čim zapustim sobo, kaj šele stanovanje (26.4.2005 8:31:59)

Koko ve ukrepate v takem primeru? Ne morem ga navaditi, da ne bi jamral oz. pojokal, čim se umaknem iz prostora, v katerem je on (star je skoraj eno leto). Na varstvo je vajen že od kakšnega 6-7 meseca, zadnje čase pa nonstop joka, če ga pustim v varstvu, ali če na to pomisli. Takoj tudi opazi, če sem se oblekla in že je cel kažin...
Kakšen nasvet prosim.




cinca -> Joče čim zapustim sobo, kaj šele stanovanje (26.4.2005 8:40:11)

Kakšno varstvo pa ima, da je tako nezadovoljen? Mogoče ima kakšno slabo izkušnjo (travmo) iz tega varstva!?




tinca_25 -> Joče čim zapustim sobo, kaj šele stanovanje (26.4.2005 9:17:00)

Moj sinček bo v torek star komaj 9 mesecev pa prav tako joče ko me nima več na vidiku:(:((! Tudi sama ne vem kaj naj naredim glede tega:zmeden:? Nekateri mi pravijo da ga imam preveč scartanega, samo po moje ni to to.

Verjetno rabi tvojo bližino in počuti varnega samo ko je s tabo!:sloncek:

LP




tralala -> Joče čim zapustim sobo, kaj šele stanovanje (26.4.2005 9:27:14)

Cinca, varstva so moja mama, pri kateri živimo in je do njega zlata ter starši od mojega moža, pri katerih vedno uživa, saj so polni energije in se nonstop igrajo. Problem ni v varstvu ampak v meni. On tudi, ko zasliši moj glas in se pred tem lepo igra s kom drugim, takoj zapaničari in priteče k meni. Sploh ne smem biti zraven, če se s kom igra ali pa moram biti tiho kot miška, če ne vse pokvarim. Tudi, ko ga pridem iskat nazaj v varstvo joče čim me zagleda. Kako naj ga to odvadim? Najraje bi videla da mi pomaha v slovo in priteče v naročje ko se vrnem.....mogoče pa bo s časom.




Skabi -> Joče čim zapustim sobo, kaj šele stanovanje (26.4.2005 9:36:37)

Bom citirala svojo mamo: "Saj v vrtcu se tudi jočejo, ko mama odide in ko pride nazaj, vmes se pa lepo igrajo in imajo fajn!"




Skabi -> Joče čim zapustim sobo, kaj šele stanovanje (26.4.2005 9:37:18)

Aja,moja mama dela v vrtcu.




tia&silvija -> Joče čim zapustim sobo, kaj šele stanovanje (26.4.2005 15:36:12)

Baje pride tako obdobje. Mi to rešujemo tako, da gre vse povsod z mano v hojici ali vozičku, na WC, perilo obešat, kuhat, posodo prat,.... Je pa res, da se nam tako tečnarjenje zgodi poredkoma.

LP, S%T




Rozalija -> Joče čim zapustim sobo, kaj šele stanovanje (26.4.2005 17:53:49)

To je samo obdobje. Pri nas je bilo isto. Rada je hodila k babici, potem pa se je en mesec samo jokala... pa je minilo in sedaj gre spet rada k nje. Pač jaz sem temu rekla MAMI KJE SI faza in vsak jo mora dati čes.




Anja167 -> Joče čim zapustim sobo, kaj šele stanovanje (26.4.2005 22:22:24)

To je normalno. Nimaš kaj, malo bo pojokal in potem bo nehal. Po moje je najbolje, da mu vedno na enak način poveš ali pokažeš, da boš šla (npr. daš lupčka in baj-baj), ne da se na tihem odplaziš.




Stran: [1]