|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 18:34:05   
uwaga
Pupa obožuje vse barve, tudi modro, da je le kroj dovolj "punčkast".

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 18:37:51   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: rija
ravno včeraj sem mogla, mogla, mogla nabavit eno prekrasno spomladansko jaknouser posted image



Rija, ti, ti, ti. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 19:00:46   
marjetica23
jaz se tdi velikrat oblečem v modro barvo, k je edina barva ki mi pašeuser posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 19:02:27   
Anonimen
jaz se tdi velikrat oblečem v modro barvo, k je edina barva ki mi pašeuser posted image



O, si me spomnila na nebesno modre hlace, ki sem jih nosila kar nekaj let nazaj.
In kako fajn sem se imela v njih user posted image .

(odgovor članu marjetica23)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 19:13:26   
ZARA
Ma meni je roza barva dosadna, odkar imam Zaro. Vsi so nosili roza cunje in potem mi je enkrat ven udaril en hormon postnosečniškega sindroma in sem frendo tako zamorila, da mi je potem prinesla vsa zaskrbljena cunje v svetlomodri barvi za Zarin 1 RD. Veš, sem se prav zapomnila, je rekla. No, to sem še hotela povedat, kako obvladam bit dosadna. 
(čeprav sem globoko v sebi prepričana da je to nemogoče user posted image )

< Sporočilo je popravil ZARA -- 22.2.2009 19:14:02 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 19:15:22   
Anonimen
IZVIRNo, to sem še hotela povedat, kako obvladam bit dosadna. 


A to pigment iz modre potegnes?

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 20:08:05   
Anonimen
Jaz imam punčko Nežo in obožujem roza barvo.Prvi otrok je fant,druga je punčka,ki sem si jo zelo želela enkrat met,zato si pa dam zdej duška z roza in vijolično barvo.Se mi ne zdij kičasta barva.Mi je pa blesavo,kok ene kritizirate to barvo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 20:08:31   
mišk
Jst pa hvalabogu imam doma punčko, ki pa ji oblečem popolnoma vse barve, tudi črno! Men se pa glih obratno zdi, da vse mame neki bluzijo, da jim je najgrš videt punčko v rozastem!user posted image
Meni je pa najbolj butasto, ko tiste čisto majhne do enega leta oblačijo samo v uniseks in plavo, pol so pa čist užaljene, če vsi zamenjajo njihovo punčko za fantka.user posted image
Mi pa drugače modra ni kaj preveč všeč. In če že ima moja hčerka kaj modrega, je to punčkastega modela, ali pa so to podedovane cotke za doma.
Mislim, da tudi v naši omari prevladuje rjavo-roza kombinacija. Drugač pa, kot pravim, ni da ni...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 20:39:23   
Lilu23
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Aja, odgovor; nimam punčke, HB. Ker bi se mi odpeljalo od tega kiča rozastega user posted image



sej ni nujno, da jo oblačiš kičasto??? kaj ti si mogoče vsa kičasta....

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 21:09:36   
HuAnita
DDDDDD. Mič2, ti moraš da se šališ s tem vprašanjem?
Jaz sem Capinko, ko še nisem bila poučena o barvah, oblačila le v sv. modro in oranžno, razen kar je dobila novo, je bilo večinoma roza, sicer pa vse pojerbano od fantkov...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 21:11:56   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

Saj tudi fantki imajo rdece majce


kaj ni ta barva že v osnovi namenjena fantom..user posted image user posted image oni so ognjeni...in divji kot rdeča barvauser posted image




Tako, ja! -to so tudi mene podučili - prepozno, pa moji deklici nič ne manjkauser posted image , četudi še zdaj ima rdečo budno za doma, pa rdečo trenerko, aja, še eno bež, pa oranžno, grozna mama moram biti, kaj?user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 21:29:17   
sanja nk.
seveda smo pa vroče tudi me huanita user posted image user posted image ...tako da nam rdeča dobro pristoji user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 21:35:49   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Lilu23

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Aja, odgovor; nimam punčke, HB. Ker bi se mi odpeljalo od tega kiča rozastega user posted image


sej ni nujno, da jo oblačiš kičasto??? kaj ti si mogoče vsa kičasta....




Kaj se pa ti repenčiš? Če premoreš višjo inteligenco kot je cifra v tvojem niku, si najbrž doumela moj odgovor. Če nisi, pa tudi prav user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 21:48:31   
malecka
Oh kakšni problemi,........ hja pri prvi punci sem vso obleko "pojerbala" vse je bilo nevtralno(unisex) drugi je bil fantiček..... Zato sem se odločila, da bom tretjo - punco oblačila v roza , roza, roza mal vijoličaste, rumene.... in še enkrat rozauser posted image In mi tako odgovarja, kaj pa drugi mislijo........mi dol visiuser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 22:28:39   
Raho
Ima ogromno modrega - v vseh odtenikh.

Pa črnega tudi (meni je všeč).

Pravzaprav imamo še najmanj rozanegauser posted image

Najraje pa jo vidim v rdeči ali rumeni.



(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Puncke v modrem
22.2.2009 22:37:32   
kaya2007
naša ima veliko modrega, tako da je kakšen dan tudi cela v plavi barvi...nosi tudi črno.
le rdečega nima nič, ne vem zakaj, bolj po naklučju, pa ker težje kombiniram k roza, rumeni, zeleni, oranžni...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Puncke v modrem
23.2.2009 6:37:40   
Ronči
ne, ampak samo zato, ker mi niso všeč modra oblačila. MOdra barva mi je zelo všeč, apmak pri oblačilih le na kavbojkah...

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Puncke v modrem
23.2.2009 6:45:45   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNo, to sem še hotela povedat, kako obvladam bit dosadna. 


A to pigment iz modre potegnes?
Kaj?! Aj dont get jor kvesčn. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Puncke v modrem
23.2.2009 7:00:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNo, to sem še hotela povedat, kako obvladam bit dosadna. 


A to pigment iz modre potegnes?
Kaj?! Aj dont get jor kvesčn. user posted image


Dobro jutro :), a si ze vstala?

Pigment dosadnosti. Zdaj razumem, od kje ga vlecejo moski. Iz modre user posted image .
Nic, mej se, moram v sluzbeno modrino.


(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Puncke v modrem
23.2.2009 7:02:46   
ZARA
Ajaaaa, joj. Zjutraj mi res ne potegneuser posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Puncke v modrem
23.2.2009 7:40:43   
mika
Tudi jaz našo pupo oblačim v modro, ampak svetlo, sploh svetlo modre majčke ali pa poletne oblekce. Ima  modre očke in ji svetlo modra paše k očemuser posted image .

Druagče pa se je men čist spipalo za roza barvo in za vse kar je bilo punčkasto kičasto, ko sem rodila in sem še sebi kaj takšnega kupilauser posted image .

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Puncke v modrem
23.2.2009 8:50:14   
andreja32
pri nas pa modre še fanta ne nosita, za punci pa...ta velika si sama zbira barvo(ko je bila majhna je prevladovala oranžna), naša najmlajša pa ima v omari večina rozna in vijolična oblačila,...no nekaj je tudi bele, zelene, rjave.... modra je samo ena majčka...jp bolj redko kdaj jo ima gor.uglavnem temno modra... no vej...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Puncke v modrem
23.2.2009 8:54:11   
PiaM
Jutro, a še vedno v modro oblačite?user posted image
Pa ne no...user posted image user posted image

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Puncke v modrem
23.2.2009 9:23:43   
nejcko
Za našo dojenčico vsi mislijo, da je fantek, ker ima modro kapo (edina, ki ji je trenutno prav, pa imam ogromno punčkasih kapic) in sinje modrega pajackauser posted image - oblečem jo pa itak v vsa oblačila, ki jih imam na razpolago, barva ni važna.

Ta srednja je nora na roza barvo, pa kičasta je za pop..., bolj se vse blešči, bolj je srečnauser posted image , ampak ima vseeno tudi oblačila v vseh možnih barvah, tudi modri, sivi, črni ...

Sin pa je bil kot dojenček zelo veliko v roza oblečenuser posted image , ker sem dobila oblačila od prijateljic, ki imajo punčke. Ok, jih je res imel več ali manj oblečene doma, ampak smo občasno vseeno bili zaskrbljeni glede njegove spolne identiteteuser posted image .
Danes pa ima kar nekaj rdečih stvari, pa kaj oranžnega se tudi najde vmes, čeprav je zdaj že tako velik, da se že upre, če mu kaj ni všeč.

Meni je to roza-modro predalčkanje totalka mimo.user posted image

Aja, imam pa kolegico, ki je imela najprej fantka, čez dve leti pa še punčko. In za slednjo ni niti ene samcate stvari od sina uporabila, ampak ji je kupila komplet novo (rozi oz. punčka style) garderobo.user posted image
Tudi ok, če imajo dosti denarjauser posted image

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Puncke v modrem
23.2.2009 12:06:06   
Lilu23
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Lilu23

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Aja, odgovor; nimam punčke, HB. Ker bi se mi odpeljalo od tega kiča rozastega user posted image


sej ni nujno, da jo oblačiš kičasto??? kaj ti si mogoče vsa kičasta....




Kaj se pa ti repenčiš? Če premoreš višjo inteligenco kot je cifra v tvojem niku, si najbrž doumela moj odgovor. Če nisi, pa tudi prav user posted image


uuuuu CaTja... si pa jezna punca...user posted image najbrž ti nisi doumela, da sem ti hotela povedat le to da tud če maš punčko ni nujno da jo oblačiš kičasto in v roza oblekice... ne vem no... upam da nisi v privat žiljenju tak napadalna...user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?