Dojenček in morje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Dojenček in morje (25.4.2005 12:05:17)

Zanima me, ali se lahko 7-mesečni otroček kopa v morju? Veliko vas govori o tem, da se kopate v bazenih na morju, mi pa te možnosti nimamo. Gremo namreč v eno majhno vasico, kjer ni veliko turistov in zato tudi nobenega hotela.
Ali mu slana vodi lahko škodi? Kako ste to počele ve?




Teni_ -> Dojenček in morje (25.4.2005 12:07:33)

Naša se je kopala, ko je bila stara dobrih 7 mesecev(7m in par dni). Ampak nisemo pretiravali, ker tudi jaz ne vzdržim dolgo v vodi - mi postane tečno.

LP,
Mojca:nosecka:




kofetek2010 -> Dojenček in morje (25.4.2005 12:09:39)

morje je v bistvu zdravo, zato ne vem zakaj bi mu škodilo?:zmeden:
naš se je že pri 6 mesecih kopal v morju in v svojem malem bazenčku z morsko vodo, pazi edino, da mu slana voda ne pride v oči ;)




Anonimen -> Dojenček in morje (25.4.2005 12:11:57)

Goto se je bolj zdravo kopati v morju kot v bazenu, kjer je ponavadi prav tako morska voda, pa še klorirana in umazana zraven.




nejcko -> Dojenček in morje (25.4.2005 12:18:55)


Se strinjam s Splišni. Morje je gotovo bolj zdravo kot katerikoli bazen. Mi smo našega prvič dali v morje nekje pri 7-ih, 8-ih mesecih.





Anonimen -> Dojenček in morje (25.4.2005 12:19:15)

Seveda, da se lahko! Od mojih kolegov sinček se je v morju kopal pri 3 tednih! Sam ne pretiravat. Pa tudi pediater je rekel, da se lahko kopa. No, on je rekel, da ga naj, ko bo zunaj več kot 20 stopinj in sonce tudi slečem in sončim.:zmeden2:




Klara-5 -> Dojenček in morje (25.4.2005 13:43:25)

mi smo pa lukata namočili pri petih mesecih, kar je bilo junija in smo se namakali vse do septembra... drugače pa samo gledaš ga dobro pa vidiš kdaj ima zadosti. naš tamal bi bil kar naprej v vodi.
aja, se nam je pa res zgodilo, da ga je pri 6ih mesecih ena meduzica oplazila, pa ni bilo nič posebnega... skratka, če bi vprašala luka bi rekel sam žur!
lp in uživajte!




Iren@ -> Dojenček in morje (25.4.2005 13:50:28)

Pridno namakajte ritke v morju,
našo Nežo tovrstna izkušnja čaka v juniju, ko bo stara pol leta.

Veliko užitkov vam želim!




BARBARA R. -> Dojenček in morje (26.4.2005 8:01:12)

Težava je v temperaturi morja.Naši 3 letni znanki se je morje zamerilo za celo sezono, ker so jo prezgodaj peljali v vodo.Sezone prej pa so imeli težave jo spravit iz morja brez joka.
Tako, da ne vem.Sama boš videla, ko boš tam.

Veselo čofotanje!

:muca:




Stran: [1]