sušilni stroj (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Sandra* -> sušilni stroj (21.2.2009 22:18:00)

Koliko časa vam povprečno suši?




misa4 -> RE: sušilni stroj (21.2.2009 22:30:52)

1 in pol, 6kg




sanja nk. -> RE: sušilni stroj (21.2.2009 22:33:44)

1 uro
samo imajo itak senzor za sušenje ..in avtomatsko konča ko je suho...




Sandra* -> RE: sušilni stroj (21.2.2009 22:49:30)

Ja jaz sem zdaj kupila od hooverja, k piše da ima senzor. Ampak ko prižgem program napiše, da bo sušil 3 h in 10 minut, ampak prej sem nekam šla, tako, da ne vem kok časa je sušil, zdaj pa čakam. A prej konča če je suho, al kr vrti cune notr?




misa4 -> RE: sušilni stroj (21.2.2009 22:53:51)

IZVIRNO SPOROČILO: Sandra*

Ja jaz sem zdaj kupila od hooverja, k piše da ima senzor. Ampak ko prižgem program napiše, da bo sušil 3 h in 10 minut, ampak prej sem nekam šla, tako, da ne vem kok časa je sušil, zdaj pa čakam. A prej konča če je suho, al kr vrti cune notr?


Ja jaz imam tudi hooverja, piše da bo sušil 3 ure, pa vedno prej konča 1,5 uro. Sušit dam pa na dva sončka. Če pa cunj ne uzamem ven takoj, pa usaki 15 min malo prepiha, da niso zmečkane.




amaya -> RE: sušilni stroj (21.2.2009 22:56:26)

IZVIRNO SPOROČILO: misa4

IZVIRNO SPOROČILO: Sandra*

Ja jaz sem zdaj kupila od hooverja, k piše da ima senzor. Ampak ko prižgem program napiše, da bo sušil 3 h in 10 minut, ampak prej sem nekam šla, tako, da ne vem kok časa je sušil, zdaj pa čakam. A prej konča če je suho, al kr vrti cune notr?


Ja jaz imam tudi hooverja, piše da bo sušil 3 ure, pa vedno prej konča 1,5 uro. Sušit dam pa na dva sončka. Če pa cunj ne uzamem ven takoj, pa usaki 15 min malo prepiha, da niso zmečkane.


enako je pa Whirpool




Barbara111 -> RE: sušilni stroj (21.2.2009 23:04:13)

odvisno kako dolgo bo sušil je tudi od pralnega stroja na koliko vrtljajev je bilo oprano perilo je razlika ali je bilo na 700vrtljajev ali 1000 ali 1200 ,jaz imam že drugega od gorenja prvega smo imeli 9 let in pol zdaj pa imamo novega približno 3 tedne in ima 5let garancije




Sandra* -> RE: sušilni stroj (21.2.2009 23:11:19)

IZVIRNO SPOROČILO: misa4

IZVIRNO SPOROČILO: Sandra*

Ja jaz sem zdaj kupila od hooverja, k piše da ima senzor. Ampak ko prižgem program napiše, da bo sušil 3 h in 10 minut, ampak prej sem nekam šla, tako, da ne vem kok časa je sušil, zdaj pa čakam. A prej konča če je suho, al kr vrti cune notr?


Ja jaz imam tudi hooverja, piše da bo sušil 3 ure, pa vedno prej konča 1,5 uro. Sušit dam pa na dva sončka. Če pa cunj ne uzamem ven takoj, pa usaki 15 min malo prepiha, da niso zmečkane.


Potem mi pa še nekaj povej. A za pisane cune (se prav tiste k opereš na 40, razne otoške potiskane majčke, pa trinerke, kavbojke ipd.), a pol prtisneš tut uno tipko za znižano temperaturo al ne?




Barbara111 -> RE: sušilni stroj (21.2.2009 23:17:34)

ja tudi tisto tipko ,če ni perilo še suho jaz dam še enkrat sušit .Jaz mam tako ,da piše v navodilih tako kaj pomenijo sončki celi polovični kaplice ali pa da sam izbira čas sušenja.Suho zelo suho ,suho za na obešalnik ali vlažno za likanje.Jaz pač navodila preberem ali jih imam nekaj časa na sušilcu dokler stvar ne obvladam[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




CatJa -> RE: sušilni stroj (22.2.2009 10:47:04)

Meni suši manj kot eno uro. Je pa res, da imamo pralni stroj s 1600 obrati.




Stran: [1]