|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 22:14:26   
maca m
Moja izkušnja:
Pred leti sem bila kar malo preveč suha in so mi vsi govorili, da zgledam, kot da sem anoreksična. Pa sem se po tabletkah začela kar naenkrat rediti in sem prišla na 65kg (iz 52), visoka sem 167cm.
Pa enkrat srečam pred trgovino bratranca (se res več kot pol leta nisva videla), bila sem ga full vesela, om pa mi pravi.....kaj si to ti?....te nisem spoznal......si debela ko pra.sica!!!!.....Greva na kavo?
Men je vse dol palo, sem rekla, da nimam časa in odšla. Zamerila sem mu ko 300user posted image .
Pa vseeno, naredilo je tisto piko na i. Začela sem hujšati in izgubila 7kg.
Ko sem shujšala, sem mu pred pol žlahte rekla, da zdaj sem spet  suha in lepa, njemu pa nobena stvar ne bo pomagala, da postane kulturen in pameten. Je skoraj pod mizo zlezel.

Nikoli nisem nikomur zamerila, če mi je rekel, npr. če grem na morje (da sem si že šlauf nataknila).......ampak pra.sica debela...ta je bla pa prehuda zame.


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 23:00:48   
Anonimen
Pa se obrne en starejši gospod - približno 65 let, ki je stal pred mano in mi reče, vi pa tega ne smete jesti, še najboljše je, da dve leti ne date ničesar v usta user posted image

Meni je bilo to čisto mem, kako bi pa ve reagirale?


Odvisno, ce bi me kile motile ali ne.
Ob normalnem dnevu bi rekla ja, prav imate. To mi je se najbolje v taki situaciji. Kaj cem se se dodatno razburjat.
Ce bi bila naspicena ga ali ne bi slisala ali bi ga zabodeno pogledala.

Ce me kile ne bi motile, bi verjetno rekla aja.

(odgovor članu Abbey)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 23:24:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH




Ne vem če bi tak bumbar razumel subtilno sporočilo.

Mislim, da bi morala bit bolj direktna v smislu - "ko ne bo hrane bom dlje časa živela kot vi" ali "v vašem vozičku pa ne vidim truge" ali pa enostavno "crkni stari".




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,da stojim zraven in ti kaj takega zines....jaz "crknem"od smehauser posted image


Sama sigurno ne bi bila tiho,ce bi slucajno v prvo od soka zablokirala,bi v drugo fajno fasal nazaj.Sigurno bi ves cas do blagajne premlevala-zakaj sem bla tiho,mar bi mu rekla....tako,da bi bla nazadnje se vesela ob nadaljevanjuuser posted image .




< Sporočilo je popravil kleopatra28 -- 20.2.2009 23:25:15 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Shujšaj!
21.2.2009 18:43:02   
Anonimen
Za prvič ne vem, če bi mu kaj nazaj rekla, najbrž, da ne, bi se mu verjetno samo zasmejala od šoka. Ker bi potem premlevala, ker nisem nič rekla bi bila pa prav vesela druge opazke, ker bi mu vsaj rekla, naj se briga zase in da smo nekateri pač popolni, mogoče bi ga vprašala še, če ima sam s sabo probleme.
Pišete o tem, kako se prijatelji, znanci vtikajo v vaše kilograme. Zame so to ljudje, kateri gledajo človeka od zunaj, tisti, ki človeka gleda od znotraj, in tisti, ki to zna tudi ceniti ni kaj takega sposoben reči kot npr pra..a debe.. Za user posted image
Jaz imam takih dvoje znancev; ko me vidijo, me najprej pogledajo, a nisi nič shujšala ali pa, ti si pa shujšala? user posted image Pa imam že leta isto kil. Jaz ponavadi rečem nazaj, ja, danes je pa lepo vreme, kaj, in obratno.user posted image

< Sporočilo je popravil decembrka -- 21.2.2009 18:44:53 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
21.2.2009 18:52:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Shujšaj!
21.2.2009 19:11:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Mene pa zanima, ali bi res starejšemu človeku izrekle takšne besede? Sem kar malo presenečena. user posted image
Ali sem pa spet čudna, ker se ne bi mogla spustiti tako nizko .Pa brez zamere.


Zakaj pa ne? Starost še ne prinaša s sabo avtomatično tudi spoštovanja. In če nekdo meni pokaže nespoštovanje, potem ga tudi nazaj ne bo dobil. Starost tu zraven nima nobene veze, ima pa veliko osebna zrelost, ki pa spet nima nobene veze z biološko starostjo. In en 70-letnik nima prav nobene pravice nekomu vsiljevati svoji idealov, seveda velja to tudi obratno.
Nizko se ne bi spuščala, zagotovo pa se ne bi pustila, da mi nekdo vsiljuje svoj pogled na svet ali idealno težo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
21.2.2009 19:14:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Shujšaj!
21.2.2009 19:19:14   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH




Ne vem če bi tak bumbar razumel subtilno sporočilo.

Mislim, da bi morala bit bolj direktna v smislu - "ko ne bo hrane bom dlje časa živela kot vi" ali "v vašem vozičku pa ne vidim truge" ali pa enostavno "crkni stari".




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,da stojim zraven in ti kaj takega zines....jaz "crknem"od smehauser posted image


Sama sigurno ne bi bila tiho,ce bi slucajno v prvo od soka zablokirala,bi v drugo fajno fasal nazaj.Sigurno bi ves cas do blagajne premlevala-zakaj sem bla tiho,mar bi mu rekla....tako,da bi bla nazadnje se vesela ob nadaljevanjuuser posted image .





Mislim na primitivnost se bi odzvale še z večjo primitivnostjo? Prav dejansko lahko rečete enemu starejšemu človeku, ki nima boljšega dela, da se vtikuje v druge, da crkne? Kam nas ta družba vodiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Shujšaj!
21.2.2009 19:19:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Pa si prebrala vse? user posted image
Normalno, da se moraš postaviti zase, vendar lahko tudi na lepši način. Moje mnenje.

Boš mogla kar napisat tiste odgovore, ki se ti niso zdeli primerni.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Shujšaj!
21.2.2009 19:31:08   
Naty_ka
Jaz sem enkrat tudi naletela na zbadanje glede kil. Pa sem preprosto rekla nazaj: jaz se kil lahko rešim, vi pa tega da ste butasti ne morete. Bil je tudi en starejši moški, s strupenim jezikom in ene 20 kilami preveč. Pa dolgo me je že zbadal in mi je takrat prekipelo.
No, od takrat me niti ne gleda več... user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   [Brisano sporočilo]
21.2.2009 19:36:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Shujšaj!
21.2.2009 19:58:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Pa si prebrala vse? user posted image
Normalno, da se moraš postaviti zase, vendar lahko tudi na lepši način. Moje mnenje.

Boš mogla kar napisat tiste odgovore, ki se ti niso zdeli primerni.
Odgovarjala sem za tabo, ne tebi. Neprimernih odgovorov je pa preveč.
Ah, pozabite.user posted image

Saj vem. Zato tudi mislim, da za tebe niso vsi neprimerni odgovori. Bo bolj, da jih izpostaviš, ampak določenim smo se pa vsaj nasmejale.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Shujšaj!
21.2.2009 20:26:57   
Anonimen
Mene pa zanima, ali bi res starejšemu človeku izrekle takšne besede?


Kaj pa vem, najbrz ne.
Verjetno bi se mi smilil, da v zivljenju nima lepsega za pocet kot komentirat moje kile.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Shujšaj!
21.2.2009 20:48:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Pa si prebrala vse? user posted image
Normalno, da se moraš postaviti zase, vendar lahko tudi na lepši način. Moje mnenje.

Boš mogla kar napisat tiste odgovore, ki se ti niso zdeli primerni.
Odgovarjala sem za tabo, ne tebi. Neprimernih odgovorov je pa preveč.
Ah, pozabite.user posted image

Saj vem. Zato tudi mislim, da za tebe niso vsi neprimerni odgovori. Bo bolj, da jih izpostaviš, ampak določenim smo se pa vsaj nasmejale.user posted image


Saj ni treba izpostavljat,bo spet kreg...sem se  tudi jaz nasmejala,se posebej zgoraj omenjeni,ceprav sama ne bi bila tako direktna...vsaj upamuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Shujšaj!
21.2.2009 20:48:47   
Zamima
jaz bi mu rekla: kaj pa tebe to briga! Kar Tebe, nič Vas user posted image

Groza, eni ljudje res imajo premalo dela s samimi sabo user posted image zadnje čase opažam, da so ljudje tako nestrpni pa ne vem, ali so to zaradi nezadovoljstva samih sabo ali kaj?! user posted image

jaz, če mi kaj ne paše se obrnem in grem, en tujec, pa res nima nobene veze s tvojimi kilami GRRRR, mene bi totalno razkuril user posted image .


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Shujšaj!
21.2.2009 23:09:26   
hmm...
Povedala bi mu nekaj krepkih, da bi se on nad sabo zamislil!user posted image user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
21.2.2009 23:16:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Shujšaj!
22.2.2009 9:46:53   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Jaz bi ga direkt na gobec.



user posted image user posted image , edino prav


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Shujšaj!
22.2.2009 9:49:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Jaz bi ga direkt na gobec.



user posted image user posted image , edino prav



Da mu potem se protezo po tleh isces? Pol sele bi ti "spucal" kile user posted image user posted image .

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Shujšaj!
22.2.2009 10:07:45   
NRMM
Bi kar hitro dobil kontra na prefinjen način user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Shujšaj!
22.2.2009 11:57:48   
mateyka
jaz bi mu rekla, da naj čimprej zanosi, rodi in začne dojit. pa ponudla bi se da njemu kupim paštetp user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Shujšaj!
22.2.2009 12:48:11   
Anonimen
mislem ej si pa eni domišljajo, jaz ga bi nekam poslala, kaj misli da moramo vse po porodu shujšat še predno rodimo, misli, jaz bi mu povedala nekaj krepkih, kretenuser posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Shujšaj!
22.2.2009 21:17:21   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: paris

A kaj bi naredila? Jah, tiho mu sigurno ne bi bila, bebcu! 


Enako. Gotovo bi takoj na koncu jezila imela kako pikro, ki bi jo takoj izrekla!

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 98
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?