|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:52:07   
Freycha
joj, še ena bolj nagravžna mi je prišla na misel.... bi mu rekla: a veš, jaz svojo frčafelo vsaj v špeglu lahko vidim, tvojega plesnivega curaka pa še sam raje ne pogledaš, kaj šele kaka baba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:53:19   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

joj, še ena bolj nagravžna mi je prišla na misel.... bi mu rekla: a veš, jaz svojo frčafelo vsaj v špeglu lahko vidim, tvojega plesnivega curaka pa še sam raje ne pogledaš, kaj šele kaka baba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Uahahahahaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:53:26   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

ok, besede tega dedca so res bile neumestne, še posebej ker je nek popolnoma neznanec..
kaj pa rečete vitke na to, ko dobivate/dobivamo zavistne poglede  od strani debelušnih žensk, da se jim zeleno že vidi na obrazu?


bušica izredno vitkih žensk nikoli ne gledam iz zavisti, ampak se mi smilijo, ker so take suhe prekle, da bi se lahko napol prelomile..... meni osebno to ni lepo, pa tut zdravo ne zgleda glih.....

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:54:02   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

Men je enkrat en stari dec rekel :"u tale vaš pes je pa hud k ma kosmata ušesa"
pa sem rekla:"Ja gospod,sej vi jih imate tudi"

user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sej zato pa je starukel tak lajal nate user posted image user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:56:54   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

ok, besede tega dedca so res bile neumestne, še posebej ker je nek popolnoma neznanec..
kaj pa rečete vitke na to, ko dobivate/dobivamo zavistne poglede  od strani debelušnih žensk, da se jim zeleno že vidi na obrazu?


A to se tud dobiva al kaj? user posted image Men gre sam na živce ko mi rečejo da se bom prelomila na pol in da sem bleda ko smrt, pa da se mi same kosti vidijo in zanimivo da to rečejo vedno tisti, ki so kr konkretno širši od mene, a je pol to to? user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:57:03   
Taula
Po moje bi mi film počiluser posted image

Ena je spraševala kako gledamo suhe ženske...jaz jih ne gledam zavistno, ampak v stilu mater ima lepo postavo.  Vzemi to kot kompliment če te gledajo, ne kot zavistuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:58:31   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Po moje bi mi film počiluser posted image

Ena je spraševala kako gledamo suhe ženske...jaz jih ne gledam zavistno, ampak v stilu mater ima lepo postavo.  Vzemi to kot kompliment če te gledajo, ne kot zavistuser posted image


Podpis.Jaz ko sem bila  še suha in imela lep geštel in če sem vidla da me kera tko gleda sem zanalašč še mal pomigala z ritjo in užgala eno manekensko hojo.user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:58:49   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

ok, besede tega dedca so res bile neumestne, še posebej ker je nek popolnoma neznanec..
kaj pa rečete vitke na to, ko dobivate/dobivamo zavistne poglede  od strani debelušnih žensk, da se jim zeleno že vidi na obrazu?


Jaz vse v koleno brcnem.

Tudi unega starega dedca bi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:59:50   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Po moje bi mi film počiluser posted image

Ena je spraševala kako gledamo suhe ženske...jaz jih ne gledam zavistno, ampak v stilu mater ima lepo postavo.  Vzemi to kot kompliment če te gledajo, ne kot zavistuser posted image


Podpis.Jaz ko sem bila  še suha in imela lep geštel in če sem vidla da me kera tko gleda sem zanalašč še mal pomigala z ritjo in užgala eno manekensko hojo.user posted image


NO točno to se jaz grem sam hudič je ko je zdej po asfaltu šudr nametan pa me včas mal premetava pol pa čudno zgleda user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 13:00:08   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Men gre sam na živce ko mi rečejo da se bom prelomila na pol in da sem bleda ko smrt, pa da se mi same kosti vidijo in zanimivo da to rečejo vedno tisti, ki so kr konkretno širši od mene, a je pol to to? user posted image



Evo, take kar v koleno brcni, pa bo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 13:01:21   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Men gre sam na živce ko mi rečejo da se bom prelomila na pol in da sem bleda ko smrt, pa da se mi same kosti vidijo in zanimivo da to rečejo vedno tisti, ki so kr konkretno širši od mene, a je pol to to? user posted image



Evo, take kar v koleno brcni, pa bo.


user posted image user posted image user posted image a misliš


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 13:02:34   
lelaval
Prviš, ko bi mi rekle, tam pri kruhu in pašteti, verejtno še nič, ker si ne bi spomnila tako na hitro, potem, ko je gledal torto in blebatal, bi mu pa rekla, čisto prijazno: Gospod, jaz bom nekoč shujšala in bom suha, vi pa pametnen ne boste nikoli. Žal. To bi mu rekla, čisto mirno, z rahlim nasmeškom.


Nekje v tem stilu bi mu jaz odgovorila. Pa verjetno bi dodala še, da sedaj pa mi je naredil lušte po torti - bom skočila še po eno, ker ta je namreč za darilo.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 13:04:06   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

Prvi odgovor, ki mi je padel na pamet, ko sem prebrala je bil tale: Jaz sem mlada pa debela in lepa , vi ste pa stari, grdi pa brezobrazni!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,
ne morem verjeti v kaj se nekateri spuščajo... joj bi ga nekam poslala, kaj se ima za vtikati...jaz bi čist ven padla (res, da pa ti stavki kot ga je predlagala TIA22 ponavadi pridejo na pamet, šele potem, ko ga več ni...)

Jaz jih imam vedno v rokavu...samo naj ga kdo strese jih takoj dobi servirane na pladnuuser posted image

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 13:04:49   
lelaval
joj, še ena bolj nagravžna mi je prišla na misel.... bi mu rekla: a veš, jaz svojo frčafelo vsaj v špeglu lahko vidim, tvojega plesnivega curaka pa še sam raje ne pogledaš, kaj šele kaka baba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image sdmešna izjava je že, samo jaz npr. pa se tako nizko le ne bi spustila


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 13:16:02   
Katey
Sicer nisem brala vseh postov, samo naslovnega.
Katastrofa v kaj vse se dons ljudje vtikajo, sploh pa lahko rečem iz lastnih izkušenj, da imam zadnje čase precej slabe izkušnje če ne že katastrofalne s starejšimi ljudmi, zato me tale izjava sploh ne preseneča, ker se mi zdi da jih je ogromno (starejših), ki svoje frustracije zganjajo in izlivajo na ljudi v svoji okolici, znane in nezanane v imenu tega da so starejši in se jih spoštuje, zato ker naj bi temu tako bilo. Ampak meni je odneslo vse spoštovanje pred kratkim in jim povem nazaj do zadnej besede vse kar si mislim, gledam samo na nivo katerega želim obdržati zaradi svojega dostojanstva.

Zato Abbey naslednjič (upam da tega ne bo), povej tisto kar si dejansko misliš, ker si ravno tako človek kot on in vsak drug.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 13:46:08   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Mogoce je pa dobro mislil.
Kaj takega bi ti najbrz rekel tudi moj sin. ampak s tem te nebi nikakor hotel zalit, samo pomagat. Ker debeli ljudje enostavno prevec jejo. Ce so debeli, pa ne morejo hitro tect ali dobro skakat v vodo. Torej je zanje bolje, da shujsajo.

Tako da, ne sekiraj se prevec.



Če to reče otrok, je čist normalno.

Ampak eni debeli ljudje pa sploh ne pojemo velik, ampak imamo zdravstvene težave.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 14:28:27   
uwaga
Jaz takim nesramnim ljudem ponavadi predlagam naj Božičku pišejo za Bonton. Debeli ljudje še vedno lahko shujšajo, suhi se še vedno lahko zredimo, če pa pri teh letih nimaš osnovne olike je pa verjetno težko živet sam s sabo!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 15:51:23   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

ok, besede tega dedca so res bile neumestne, še posebej ker je nek popolnoma neznanec..
kaj pa rečete vitke na to, ko dobivate/dobivamo zavistne poglede  od strani debelušnih žensk, da se jim zeleno že vidi na obrazu?


Jaz vse v koleno brcnem.

Tudi unega starega dedca bi.


al pa ga "po pomoti" zgaziš z nakupovalnim vozičkom

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 17:46:14   
Gina
Jaz ga ne bi niti brcnila, niti imela vulgarnih, ker tega glih ne morem. Ravno tako mu ne bi rekla, da jaz shujšam lahko, on pa pameten ne bo, ker je prepogosta fora in čist izrabljena in je že izgubila na pomenu.

Bi pa zihr nekako odreagirala, ker bi me podkurilo. Morda bi ga vprašala, če ima vedno toliko kompleksov, pa če jih je že poskušal zdraviti, ko ga to tolk mori to, še tuji ljudje?
Ali pa bi mu rekla, jaz sem srečna s svojimi kilami in zdim se sama sebi lepa, zato bom jedla kar mi paše in to z veseljem. Če pa vi niste zadovoljni s svojimi kilami, pa zato tujce morite in ste žaljivi do njih, pa predlagam, da greste do zdravnika, ki vam bo pomagal.
Ali pa bi ga vprašala, če je slučajno bolan, če potrebuje pomoč, če je morda pod vplivom drog, če pokličem rešilca?


Je pa tako, da včasih po določenih krajih srečaš neke vaške čudake, ki imajo svoje fore. Če nisi bila doma, če kraja ne poznaš, se ti je morda kaj takega pripetilo. Pri nas v Postojni hodi vsakodnevno po trgovinah in lokalih en zatežen tip, ki zmerja vsepovprek, vsakič, če ga kdo sploh pogleda.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 18:46:45   
Anonimen
Neverjetno, kakšne primerke vse se najde.

Ne vem, če bi se mi možgani sploh uhiteli vklopit ob taki izjavi, če že, pa bi mu najbrž rekla nekaj v smislu, da je že skrajni čas, da si omisli svoje življenje in  neha toliko ukvarjat z drugimi ljudmi, še posebej pri njegovih letih, ko nima veliko časa. Ali pa da naj si kupi bonton.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 18:58:33   
Abbey
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

 Je pa tako, da včasih po določenih krajih srečaš neke vaške čudake, ki imajo svoje fore. Če nisi bila doma, če kraja ne poznaš, se ti je morda kaj takega pripetilo. Pri nas v Postojni hodi vsakodnevno po trgovinah in lokalih en zatežen tip, ki zmerja vsepovprek, vsakič, če ga kdo sploh pogleda.


Gina, ni bil nikakršen čudak. Čisto normalno se je pogovarjal in mi še eno lekcijo o zdravi prehrani odrecitiral tam na blagajni. Pa da se on tudi ne more zadržati in da rad je. Ampak da torto naj pa le nesem nazaj.user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 19:18:32   
Čupka
Ah, abbey, ne vem zakaj se tako vznemirjaš. Meni je všeč, če ljudje otresajo gobce, pa tudi če slišim kako pirko na svoj račun. Dostikrat ravno to rabimo....direkt slišat od nekoga nekaj, kar vemo že dolgo. Brca v rit, jaz temu rečem. Še raje od neznanca, kot od človeka ki mi je zelo blizu.
Mene ne bi razburilo. Glede na to, na kak način je poskušal razpravljat s teboj, mislim da bi se jaz z njim spustila v prav zabavno debato.
Meni se ne zdi nesramno, kar je rekel.
Drugo bi blo, če bi reku p.r.a.s.i.c.a. debela, dej poglej se kaka si, pa ne meči futra vase kot u kanto!
Je pa res da je mene izredno težko razburit in imam precej visoko toleranco za človeške muheuser posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 19:57:59   
matejchy
js bi mu takoj nazaj rekla, nej se briga zase... 

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 20:11:42   
arabela*
bi mu kar torto na fris primazala,bedaku

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 20:16:18   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Jaz takim nesramnim ljudem ponavadi predlagam naj Božičku pišejo za Bonton. Debeli ljudje še vedno lahko shujšajo, suhi se še vedno lahko zredimo, če pa pri teh letih nimaš osnovne olike je pa verjetno težko živet sam s sabo!


mene vsako tako butasto razp....,jaz sem suha,pa me opazke glede moje teže lahko full podkurijo,kao v stilu,a ti sploh kaj ješ,se boš ja posušila....pa pri user posted image ko bi se vsak zase brigal,bi imel celo življenje kaj za delat...

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?