|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 8:46:36   
BarbaraE
Eh, jst bi bila najbrž tako šokirana, da ne bi nič mogla rečt. user posted image

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 8:52:47   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Verjetno kaj tacga da bi se moj spet tri metre stran postavu pa se delal da me ne poznauser posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 8:55:53   
nuala
Mogoce je pa dobro mislil.
Kaj takega bi ti najbrz rekel tudi moj sin. ampak s tem te nebi nikakor hotel zalit, samo pomagat. Ker debeli ljudje enostavno prevec jejo. Ce so debeli, pa ne morejo hitro tect ali dobro skakat v vodo. Torej je zanje bolje, da shujsajo.

Tako da, ne sekiraj se prevec.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 8:59:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Mogoce je pa dobro mislil.
Kaj takega bi ti najbrz rekel tudi moj sin. ampak s tem te nebi nikakor hotel zalit, samo pomagat. Ker debeli ljudje enostavno prevec jejo. Ce so debeli, pa ne morejo hitro tect ali dobro skakat v vodo. Torej je zanje bolje, da shujsajo.

Tako da, ne sekiraj se prevec.



No....je pa razlika če ti to reče otrok al pa star dedcuser posted image
Mene je tud zadnjič en tamal vprašal(od kolegice), kdaj bomo dobil dojenčkauser posted image ....pa mi je blo smešno za umretuser posted image
To je čist druga situacija.

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 9:10:37   
Belika
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

Prvi odgovor, ki mi je padel na pamet, ko sem prebrala je bil tale: Jaz sem mlada pa debela in lepa , vi ste pa stari, grdi pa brezobrazni!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,
ne morem verjeti v kaj se nekateri spuščajo... joj bi ga nekam poslala, kaj se ima za vtikati...jaz bi čist ven padla (res, da pa ti stavki kot ga je predlagala TIA22 ponavadi pridejo na pamet, šele potem, ko ga več ni...)

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 9:50:36   
smrka
Ja jest bi pa tega gospoda kar direkt vprasala: Gospod, a imate se svoje zobe, al ste jih zamenjali pri zobarju.


mater mu, skoda ker ga nisi staskala, kaj ga briga za kile koga drugega. Shujsala bos ze, ko bos sama pripravljena in ne ko te bo nekdo prisilil.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 10:11:51   
Felicity
Jaz bi mu rekla naj se briga zase.

Ma kje smo, da bo vsak k ma 5 sek cajta, težil! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 10:27:43   
muki1
Tam pri pašteti in kruhu najbrž sploh do sape ne bi prišla od šoka. Pri blagajni pa bi se mi najbrž odpeljalo in bi mu tisto torto direkt na gobec počila in odvihrala iz trgovine. Res, torto bi mu na faco zalepila in rekla, te pa ti žri gravž stari pa bi odšla.
Prasec user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 10:45:59   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Tiho si bilauser posted image

Da je meni imeti toliko mirnostiuser posted image

Kaj bi jaz nardila ne vem. Verjetno kaj tacga da bi se moj spet tri metre stran postavu pa se delal da me ne poznauser posted image


No, tole pa dobesedno podpišem user posted image

Ej, ženska, res: kako si lahko bila tiho???!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 10:59:26   
puncica
uh dvakrat se ti je to zgodil, jst vem da bi verjetno se prvič nasmejala če bi mi pa še drugi takle utrujal kot tebi bi pa pa vprašala kaj hudiča mu je in da naj se briga zase, tvoje kile ga nimajo kej zanimat pa če ne prideš skoz vrata je to tvoj problem ne njegov, samo škoda ko si bla tiho res.

Ne se sekirat zarad tega, če se ti ok počutiš, če boš hujšala shujšaj zarad sebe ne zarad drugih ljudi, sploh pa ne nekih neznancev, ki jih vidiš samo enkrat in nikoli več.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 11:05:07   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

uh dvakrat se ti je to zgodil, jst vem da bi verjetno se prvič nasmejala če bi mi pa še drugi takle utrujal kot tebi bi pa pa vprašala kaj hudiča mu je in da naj se briga zase, tvoje kile ga nimajo kej zanimat pa če ne prideš skoz vrata je to tvoj problem ne njegov, samo škoda ko si bla tiho res.

Ne se sekirat zarad tega, če se ti ok počutiš, če boš hujšala shujšaj zarad sebe ne zarad drugih ljudi, sploh pa ne nekih neznancev, ki jih vidiš samo enkrat in nikoli več.



To pa dam roko v ogenj, da bi mu ti res rekla user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 11:09:59   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

uh dvakrat se ti je to zgodil, jst vem da bi verjetno se prvič nasmejala če bi mi pa še drugi takle utrujal kot tebi bi pa pa vprašala kaj hudiča mu je in da naj se briga zase, tvoje kile ga nimajo kej zanimat pa če ne prideš skoz vrata je to tvoj problem ne njegov, samo škoda ko si bla tiho res.

Ne se sekirat zarad tega, če se ti ok počutiš, če boš hujšala shujšaj zarad sebe ne zarad drugih ljudi, sploh pa ne nekih neznancev, ki jih vidiš samo enkrat in nikoli več.



To pa dam roko v ogenj, da bi mu ti res rekla user posted image .


A ne verjameš?NO res pa je da bi verjetno rekla gospod PROSIM če se brigate zase, ker se vas moje kile popolnoma nič ne tičejo, sem pač vljudna oseba. :smajlikižvižga:

< Sporočilo je popravil puncica -- 20.2.2009 11:11:36 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 11:17:07   
lukec
Bi mu rekla: "Ja, samo jaz lahko shujšam, vi boste pa zavedno bedak!"

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:16:24   
Abbey
Sem se morala ZELOOO kontrolirati, da sem bila mirna. V glavi mi je pa dobesedno butalo.

Ampak ravno zato, ker mi je grozno ko vidim koga, ki nori na kakem javnem mestu sem se trudila, da se umirim pa doma tudi večkrat ven padem, tako da sem bila še ponosna nase, da sem tako mirno in z nasmehom vse prenesla.

Je pa res, da sem tam pri pašteti kar manjši šok doživela, sem mu najprej hotela nekaj odgovoriti pa so se mi kar usta zalepila. Pri blagajni mi je pa najprej očitajoč pogled namenil, kao ti debeluharica, potem vtaknil glavo v moj voz in pogledal kaj vse sem kupila pa sem takoj vedela, da bo še kakšno butasto prijavil. No takrat sem se pa zavestno zadržala in sem se mu samo nasmehnila. Okoli naju je bilo res ogromno ljudi, tako kot je vedno v Leclercu in vsi bi poslušali najino štorijo o moji debelosti user posted image  pa bogve kaj bi še prijavil, potem bi mi bilo pa še bolj nerodno najbrž user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:19:36   
Abbey
Najbolj smešno pa je to, da je bil tudi sam kar precej debel user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:21:00   
Mešamdrek
Jaz bi mu pa rekla da jaz bom že še shujšala on pa curaka ne bi imel nikol več trdga.Majkemi da bi mu to res rekla.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:24:44   
bamoocham
Ja vem kk se počutiš. Sem imela enega sošolca, ki se je kr naprej delal norca iz mojih kg. Enkrat me je pred celim razredom rekel:"Čuj ti, ko si na morju, pa ležiš na obali, pa se sončiš zgleda tk, kot da bi kit nasedel!" in cel razred v smeh.

Takrat sem se tudi jaz smejala, ampak nisem pokazala, kako  me je prizadel. In v tistem trenutku nisem mogla reagirat, sem kr obstala in enostavno nisem vedela, kaj mu naj rečem nazaj.

Ampak mi je dalo motivacijo za hujšanje in sem dala dol 23kg (iz mojih kg  pa se že ne bojo več norca delali) in tako mi je zrastla samozavest in tudi zdj bi katerega kam poslala, mu  napovedala svoje-TIHO NE BI BILA VEČ, tako kot sem bila včasih!!!!!

Si želim, da bi razmišljala včasih tako kot zdaj.


(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:35:50   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

Sem se morala ZELOOO kontrolirati, da sem bila mirna. V glavi mi je pa dobesedno butalo.

Ampak ravno zato, ker mi je grozno ko vidim koga, ki nori na kakem javnem mestu sem se trudila, da se umirim pa doma tudi večkrat ven padem, tako da sem bila še ponosna nase, da sem tako mirno in z nasmehom vse prenesla.

Je pa res, da sem tam pri pašteti kar manjši šok doživela, sem mu najprej hotela nekaj odgovoriti pa so se mi kar usta zalepila. Pri blagajni mi je pa najprej očitajoč pogled namenil, kao ti debeluharica, potem vtaknil glavo v moj voz in pogledal kaj vse sem kupila pa sem takoj vedela, da bo še kakšno butasto prijavil. No takrat sem se pa zavestno zadržala in sem se mu samo nasmehnila. Okoli naju je bilo res ogromno ljudi, tako kot je vedno v Leclercu in vsi bi poslušali najino štorijo o moji debelosti user posted image  pa bogve kaj bi še prijavil, potem bi mi bilo pa še bolj nerodno najbrž user posted image


No saj ne bi rabila znoret in si las pulit in se dret tam na njega prasec stari sebe poglej, itn.
Pač bi mu čisto nežno eno krepko spustila, bi bilo čisto dovolj.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:39:53   
Freycha
tale mi je všeč ja: jaz še lahko shujšam, tvoj curak pa ne bo nikoli več trd user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mešalka user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:45:01   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

tale mi je všeč ja: jaz še lahko shujšam, tvoj curak pa ne bo nikoli več trd user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mešalka user posted image


Jah kaj češ ,tast maj stajl

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:46:51   
Freycha
al pa kaj v smislu: sam stari, a veš... jaz še vedno dobima za fu.kat, tebe pa nobena verjetno tut pogleda ne več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

al pa: debele deklice imajo vseeno svoje oboževalce, stare tečnobe z mehkimi cuarki pa nobena ne povoha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

al pa: meni pomaga, če par kil dol vržem, tebi pa tudi miljoni na TRR ne user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:49:16   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

al pa kaj v smislu: sam stari, a veš... jaz še vedno dobima za fu.kat, tebe pa nobena verjetno tut pogleda ne več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

al pa: debele deklice imajo vseeno svoje oboževalce, stare tečnobe z mehkimi cuarki pa nobena ne povoha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

al pa: meni pomaga, če par kil dol vržem, tebi pa tudi miljoni na TRR ne user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

frejča teb se je odpulil.To bi ka ziher kap ruklna dedca nevzgojenga,plesnivga.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:50:34   
Freycha
ko ga je.be.... bi vsaj opravičeno imel mehkega curaka - aja ne, pol vsaj trd rata user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:51:51   
BUŠICA
ok, besede tega dedca so res bile neumestne, še posebej ker je nek popolnoma neznanec..
kaj pa rečete vitke na to, ko dobivate/dobivamo zavistne poglede  od strani debelušnih žensk, da se jim zeleno že vidi na obrazu?

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Shujšaj!
20.2.2009 12:52:00   
Mešamdrek
Men je enkrat en stari dec rekel :"u tale vaš pes je pa hud k ma kosmata ušesa"
pa sem rekla:"Ja gospod,sej vi jih imate tudi"

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?