|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 21:44:26   
maca m
Jaz sem se šla naročit, v bistvu vprašat, ker sploh nisem vedla  koliko časa sem že noseča. En mesec sem imela čisto malo M, pa še to je trajalo samo 2 dni. Drugi mesec je več nisem imela. Naredila mi je UZ, srčka ni slišala in me je naročila čez en teden z upanjem, ki ga ni bilo. Verjetno si predstavljate kakšne kristusove muke sem trpela. No, naslednji teden se je že slišal utrip, bila pa sem v 6t. Mi je pa rekla, da mi je že mislila napisat napotnico za čiščenje.

Miniko, ne izgubi upanja, z možem si stojita ob strani, me vse tukaj pa ti bomo držale pesti, da bo vse ok.  user posted image   user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil maca m -- 19.2.2009 21:50:12 >


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 21:46:37   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Pika Zoja nevem moja G je bila prav hladna. Rekla je zdaj bi pa se ja že moral videt utrip. In da slabo kaže.  Jaz sem kar pred njo izbruhnila v solze. user posted image


Miniko, če se ne motim si Prekmurka? Če si bila včeraj na pregledu v Rakičanu, si morda bila pri isti kot jaz. Jaz sem bila takrat ko srček ni bil kao 10 tednov noseča. V resnici sem bila pa 8, ker se je pač v PDP-ju zmotila.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 21:49:58   
maca m
Sem pozabila napisat......tista dva dni M, ko nisem vedela al sem že noseča ali ne.....takrat še nisem bila.

Je možno, da je tudi pri tebi tako? Mene je najprej nahrulila, češ da ne vem kdaj imam M. Jaz sem dobro vedela, sam mi je bilo čudno, ker prej sem imela vedno M po 5dni, pol pa kar naenkrat 2dni in to skoraj nič od nič.


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 21:57:17   
mojcaz.
Miniko tudi jaz upam,da bo vse vredu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sem sama pred kratkim bila pri G na pregledu in je ugotovila da je user posted image nehal bit srček, bila pa sem v 13t6d ko je bilo vsega konec.

upam,da bo pri tebi drugače, vedi pa vseeno da če bil kdaj kaj rabiš samo javi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 22:01:13   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Sem pozabila napisat......tista dva dni M, ko nisem vedela al sem že noseča ali ne.....takrat še nisem bila.

Je možno, da je tudi pri tebi tako? Mene je najprej nahrulila, češ da ne vem kdaj imam M. Jaz sem dobro vedela, sam mi je bilo čudno, ker prej sem imela vedno M po 5dni, pol pa kar naenkrat 2dni in to skoraj nič od nič.



Pa dejansko dopuščate takšen odnos vaših ginekolog do vas? Jaz sem občutljiva še na to, kako se veterinar obnaša do mojega psa in sem ga pripravljena v primeru neresnosti in nespoštovanja tudi kar lepo zamenjat. In nebitje srca tvojega otroka ravno ni primeren čas za hruljenje in osornost.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 23:19:45   
kaja02
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Sem pozabila napisat......tista dva dni M, ko nisem vedela al sem že noseča ali ne.....takrat še nisem bila.

Je možno, da je tudi pri tebi tako? Mene je najprej nahrulila, češ da ne vem kdaj imam M. Jaz sem dobro vedela, sam mi je bilo čudno, ker prej sem imela vedno M po 5dni, pol pa kar naenkrat 2dni in to skoraj nič od nič.



Pa dejansko dopuščate takšen odnos vaših ginekolog do vas? Jaz sem občutljiva še na to, kako se veterinar obnaša do mojega psa in sem ga pripravljena v primeru neresnosti in nespoštovanja tudi kar lepo zamenjat. In nebitje srca tvojega otroka ravno ni primeren čas za hruljenje in osornost.



se popolnoma stinjam s Pika Zojo,  ne dopustit, da se vaše G do vsas obnašajo kot pol bogovi,

miniko- naj te potolažim, tudi jaz sem bila na prvem pregledu v 8t( po M ) pa se ni vidlo bitje srčka, vrečka je bla plodek tudi, ostalo pa nič, pa me je naročila  tedne dni kasneje; sem začela po 4 dneh krvavet, valda panika, pa jok, da zdaj je pa vsega konec in ko me je G zopet pregledala je srček bil in danes mam 6m punčko. PDP pa se je spremenil za skoraj 3 tedne.

tako da ne obupaj, mogoče pa si zanosila kasnjeje ,iz srca ti  želim  da se ti vse srečno konča!!!!

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 23:38:36   
Marogica
Tudi jaz mislim, da je še upanje. In tudi mene je pri ta drugem otroku ginekolog naročil šele v 10. tednu, pa sem bila do kraja razočarana. In odgovor je bil takšen, kot so ga že ostale zapisale. Da je bolje malce počakati, pa bo "rezultat" dosti manj negotov. Za vse.

Srečno.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Žalostna oktoberka
20.2.2009 6:49:00   
Kepica83
uau ženske. Najlepša hvala vsem za tolažilne besede. Meni nikakor ni šlo v glavo kako sem lahko 8 tednov noseča če sem zadnjo M imela 28.12. po tem takem sem O imela nekje  hm od 10.1-13.1. test sem delala 1.2. in je bil +. K G sem šla 4.2. in takrat mi je rekla da sem v 6 tednu. Samo če pri O zanosiš kako sem lahko pol 4.2. bila že v 6 tednu. nevem mogoče vse to jaz narobe štejem?user posted image

Ženske res kapa dol pred vsemi vami, ki ste tako dobre da si vzamete par munitk in me potolažite. Ta dobrota bo vam v življenju 1x vrnjena. Res mi je malo lažje. In bo lažje počakat na ponedeljek, ker ste mi vlile kanček upanja.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Žalostna oktoberka
20.2.2009 6:51:55   
Kepica83
Pika Zoja vsekakor imaš prav. Jaz nikoli takega obnašanja ne dopuščam ampak ko mi je rekla da ni utripa se mi je zvrtelo v glavi, solze so se vlile in nisem več vedela za sebe. Samo sem vzela karton in čakala da čim prej pridem ven, da poberem mojega v čakalnici in da se v avtu na ves glas razjočem. Revček je tak caplal za mano po parkirišču pa spraševal: kaj je narobe? kaj je z najinim bebijem. user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Žalostna oktoberka
20.2.2009 7:24:32   
*kinnie*
miniko   user posted image user posted image user posted image

Resnično ti želim, da se dobro konča....bom močno striskala pestke!!!user posted image user posted image



(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Žalostna oktoberka
20.2.2009 7:28:43   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

miniko   user posted image user posted image user posted image

Resnično ti želim, da se dobro konča....bom močno striskala pestke!!!user posted image user posted image




hvala kinnie. Zelo lepo od tebe user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Žalostna oktoberka
20.2.2009 7:29:24   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Jaz nikoli takega obnašanja ne dopuščam ampak ko mi je rekla da ni utripa se mi je zvrtelo v glavi, solze so se vlile in nisem več vedela za sebe.


Ko sem prvič doživela, da srček ni bil....mi je G rekel: jah nič ne bo. Sprva sploh nisem doumela, kaj mi govori...potem je ponovil...joj tudi meni se je zavrtelo pred očmi, komaj sem zadrževala solze....ko sem prišla ven so solze kar lile....s tabo sem user posted image
Sem pa menjala G.


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Žalostna oktoberka
20.2.2009 7:44:33   
lananai
miniko, tudi jst držim pesti!

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Žalostna oktoberka
20.2.2009 8:11:36   
simonalokar
miniko upam da bo vse vredu in da bo z  bebiko vse vredu.

sporaočaj kako je šlo v ponedeljek.

simona

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Žalostna oktoberka
20.2.2009 8:23:36   
Anonimen
Miniko sem šele zdaj vidla kaj se ti je pripetilo. Prosim zdrži in upaj na najbolše. Držim pesti in ti pošiljam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simonalokar)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Žalostna oktoberka
20.2.2009 9:20:22   
Lenck
Miniko, držimo pesti zate! user posted image

Pa upam, da ne zameriš, ker si bom tule sposodila prostor in nekaj vprašala: a srček lahko kar neha biti, pa niti ne opaziš, da je kaj narobe? Ne krvaviš, ne nič? Žal mi je, ampak tega res ne vem in ne razumem, pa bi rada vedela. Je možno, da sicer ne opaziš, da bi bilo kaj narobe, potem se pa na pregledu izkaže, da srček ne bije? Ali lahko to traja ali je pač naključje, in bi se recimo čez kak dan pojavila krvavitev? user posted image Tole mora biti pa res grozno, da se ti sanja ne, potem te pa takole udarijo po buči. Grem se hitro filat s pozitivnimi mislimi zame in mojo pikico, za Miniko in njeno in vse ostale...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Žalostna oktoberka
20.2.2009 10:39:06   
tassika
Lenček, meni se je to zgodilo, ampak nikakor ne brez krvavitve. Čeprav jaz sem krvavela čisto malo oziroma skoraj nič, pa sem vseeno šla k g. in je ugotovila da mu ne bije več srček.
Ampak jaz sem se tolažila s tem, da je bila kromosomska napaka in da je tako boljše.

Nikakor pa se ne živciraj s takimi mislimi, vse bo OK boš videla, treba je mislit pozitivno.user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Žalostna oktoberka
20.2.2009 11:04:18   
Anonimen
Miniko še vedno je možnost, da se pojavi utrip. Drugače se tedne nosečnosti šteje glede na zadnjo M, ti si noseča 7  tednov 5/, tako da je lahko bilo še prezgodaj. Jaz sem imela zadnjo M en dan za tabo, pa imam pregled pri 8 tednih, ko bi utrip že moral biti, ni pa nujno. 

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Žalostna oktoberka
20.2.2009 16:08:11   
Kepica83
hej punce! Nebom se zahvaljevala vsaki posebi ampak bom se kar vsem naenkrat. Čeprav vas imam vsako posebej v srčku shranjeno. Res iz srca sem vam hvaležna za vso pomoč in tolažilne besede. Joj nisem si mislila da me lahko kaj tak dotolče, čeprav še je komaj 8 teden in še ni tistih pravih čustev, ampak midva z mojim sma popolnoma strta. Čeprav po tihem upam da bo pa v ponedeljek mogoče utrip. Mojemu ne upam dajat upanja. ker nebi preživela če bi ga spet strla druga novica v ponedeljek.


MUKI V GR. sem bila pri G. In kako se je pol pri tebi izteklo? Je pol bilo vse vredu? Ali žal ne.

Še enkrat draGe moje, HVALAAAAAAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Vaša miniko. Lupčka vsem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Žalostna oktoberka
21.2.2009 8:18:15   
*kinnie*
Lenck, meni se je to zgodilo 2x, obakrat brez krvavitve,....brez znakov, da bi bilo karkoli narobe, enkrat v 10 tednu, enkrat v 7.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Žalostna oktoberka
23.2.2009 12:51:27   
Pika Zoja
Miniko, kako kaže?

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Žalostna oktoberka
23.2.2009 19:43:19   
Nončika
miniko, kako kaj? maš že kake novičke. nestrpno čakamo!!!

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Žalostna oktoberka
25.2.2009 18:15:49   
Kepica83
Hej ženske! Nisem se mogla prej javit user posted image . včeraj sem bila na čiščenju. Konec je user posted image .

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Žalostna oktoberka
25.2.2009 18:26:04   
Anonimen
miniko zelo mi je žaluser posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Žalostna oktoberka
25.2.2009 18:32:05   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Tamika87

miniko zelo mi je žaluser posted image


Hvala Tamikauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




število otrok
sarar

koliko otrok imate/nameravate imeti?

1 (15%)

2 (43%)

3 (35%)

4 ali več (8%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!