|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uporaba kenguruja
18.2.2009 22:30:00   
vrtnica123
Živjo punce- zanima me kdaj ste začele ve uporabljati kenguruja- namreč mi smo stari 3,5 mesece in me zanima uporaba le tega pri tej starosti!

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 24.11.2009 9:23:49 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
18.2.2009 22:33:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vrtnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
18.2.2009 22:35:58   
lex
pri prvem otroku ga nisem imela, ga nisem niti pogrešala, pri ta drugih dveh pa mi pride prav ko morem v dežju po otroke v vrtec, pa ko gremo v gozd na sprehod, pa če gremo kam bolj daleč, ta velikeo dam v voziček tamalo pa v kenguruja. je odvisno kakšnega imaš. naš je od 0 naprej, samo da jaz sem ga uporabljala najbolj od takrat dalje ko sta sami držali glavo.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
18.2.2009 22:57:31   
Toja22
Jaz sem ga pri moji začela uporabljat tam nekje ko je zdej tvoj user posted image star. Ampak je že zelo lepo držala glavico pokonci. 

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
19.2.2009 7:39:31   
ksenija12
Nam je pediatrinja svetovala da šele takrat, ko zelo lepo drži glavico pokonci..pediatri bolj priporočajo tisto ruto (sling ali  kako se že reče, ko nosiš noter otroka..tisto pa lahko že zelo zgodaj.

(odgovor članu Toja22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
19.2.2009 8:55:43   
AnciM
Ko je začel držat glavico pokonci, okoli 2 meseca. Zelo prav nama pride, ko je slabo vreme, da greva vsaj za 5 minut malo ven na zrak. Pa ko je treba na hitro v trgovino skočit. Pa včasih pride kak dan, ko bi se samo nosil. Takrat tudi zelo prav pride, da vsaj kosilo lahko skuham.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
20.2.2009 12:11:30   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Toja22

Jaz sem ga pri moji začela uporabljat tam nekje ko je zdej tvoj user posted image star. Ampak je že zelo lepo držala glavico pokonci. 



Enako


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Toja22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
20.2.2009 21:30:54   
moyca
Jaz sem v RA vprašala, kdaj lahko dam user posted image  v kenguruja, pa je fizioterapevtka rekla, naj ga prinesem pokazat na nasl.pregled, ki bo začetek marca (takrat bo moja user posted image  stara že skoraj 4mesece)...pa bomo videli,kaj bo rekla fizioterapevtka glede kengurujauser posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
24.2.2009 12:50:10   
Senci
Mi ga uporabljamo od 3. meseca takrat, ko gremo v nabavo ali na krajšo pot. Do 6. meseca je bil obrnjen proti meni, zdaj pa že gleda na zunanjo stran, Se mi zdi ok, vendar ni nikoli dlje od kake ure ali mogoče dve v njem.

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
24.2.2009 13:36:24   
Nagajučk
Mi smo ga uporabljat začeli ko je dopolnila 3 mesece. Prej smo jo nosili v štorklji, pa tudi kasneje, se je kdaj izkazala štorklja bolj uporabna (tudi zaradi malega dojenčka).

(odgovor članu vrtnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
24.2.2009 17:31:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nagajučk)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
24.2.2009 17:55:22   
Anonimen
namreč mi smo stari 3,5 mesece in me zanima uporaba le tega pri tej starosti!


Tam nekje sem ga zacela uporabljati; oz. takrat, ko je samostojno drzala glavo.

(odgovor članu vrtnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
26.2.2009 17:32:48   
majčiangelček
Mene pa samo zanima, zakaj potem piše na kengurujčkih, da se jih lahko uporablja od 0 naprej, večina jih pa svetuje uporabo šele po 2 mesecu? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
20.4.2009 21:40:20   
petrcaK
Kje pa lahko kupiš štorkljo? zasledila sem vse drugo, le tega ne.

(odgovor članu majčiangelček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
21.4.2009 8:09:22   
Hope2
V kengurujček sem ga prvič dala pri 5 mesecih, prej je bil v štorklji. Oboje pa rabim zelo malo, kengurujček največ po 20 minut, štorkljo pa odvisno, saj mi velikokrat not zaspi.

(odgovor članu petrcaK)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
23.11.2009 18:35:57   
Nina37
Kenguru se začne uporabljat, po dopolnjenih 3 mesecih, tako, da gleda starša, po 6 mesecih, pa
lahko gleda naprej. Lepo je to napisano tudi tukaj: Prednosti in Slabosti:http://markneli.com/ali_ste_vedeli.html 

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
23.11.2009 18:46:54   
Anonimen
Ko je bila dobre 3 mesece stara sem jo dala prvič not, a je tako pošizila, da sem uporabo kenguruja za nekaj časa obesila na klin ... potem je pa prišel en deževen dan (okrog njenega 5. meseca), avta nisem imela (vozička tut ne, ker ga je moj skupaj z avtom odpeljal user posted image ), je bilo pa nujno v trgovino za skočit ... in sem jo dala v kenguruja, da je gledala stran od mene, pa dežnik čez obe in sva šli ... ene pol ure ji je bilo kar vredu in je za 10 minut celo zakinkala ... potem pa jok ... tako da smo ga spet pospravili ... dobro da sem imela sposojenega user posted image .

(odgovor članu Nina37)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
23.11.2009 20:46:03   
misamuk
Samo, da se priključim tejle debate: če greste ven v takemle vremenu in date otroška v kenguruja, kako ga/jo oblečete? Ker če ma zgraj bundico, potem verjamem, da je ok, kaj pa spodaj? Za zimski pajac v celem je še pretoplo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
24.11.2009 9:23:06   
manna
Spodaj malo debelejše hlače, podložene, žametne recimo. Pa termo nogavičke.

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: UPORABA KENGURUJA!!!
24.11.2009 9:32:12   
ledenaa
pri cca 1 mesecu

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: uporaba kenguruja
25.11.2009 14:00:16   
daisyb
jaz sem ga uporabljala tud ze okol 2,5 mesecev..ma mogoce enkrat na teden po pet minut. sedaj pa, ko ima fantek skoraj 6 mesecev ga uporabljam pri hisnih opravilih..ker hoce bit povsod zraven....za sprehod ga se nisem uporabila.

(odgovor članu vrtnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: uporaba kenguruja
25.11.2009 14:14:54   
pingi
Kenguru uporabljamo od 1 meseca dalje. Zdaj (drug teden bo stara 3 mesece) sem jo tudi že obrnila, da gleda stran od mene in ji je ful všeč.
Še več pa uporabljam sling oz. pouch, samo tam notri zmeraj zaspiuser posted image
Tudi tavečjega sina smo nosili v kenguruju od 1 meseca dalje.

Sicer pa so tile kenguruji (po naših izkušnjah) uporabni zelo kratek čas, tudi če piše, da je do 9.5kg ali celo več, ga zelo težko spraviš noter ko je večji, sploh, če ima oblečen kak kombinezon ali kaj debelejšega.

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Branje
Michonne RR

Kolikokrat na teden berete svojemu otroku?

Vsak dan (62%)

Vsak drugi dan (15%)

Med vikendom (0%)

Enkrat na teden (6%)

Nikoli (18%)


Število vseh glasov: 34

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!