Računalniške igrice za 4-letnika (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


honey -> Računalniške igrice za 4-letnika (16.2.2009 21:36:06)

Naš skoraj 4-letnik se je navdušil nad računalniškimi igricami. Imam samo Mojstra Mihata - Miha gradi park in neko Miška igrico. Zasledila sem, da obstaja tudi Mojster Miha - Bomo zmogli? in neke igrice Čebelice Maje. Kje se to da dobit? Jih sploh še prodajajo? MM - Bomo zmogli sem gledala na Mimovrste.com, pa je ni več v prodaji, za Čebelico Majo pa sploh nimam pojma, kje bi jo dobila. Pa še neki Oskar igrica obstaja. Je komu kaj znano, kje se to da dobit?




lukec -> RE: Računalniške igrice za 4-letnika (17.2.2009 7:42:00)

TUKAJ je nakaj novih in rabljenih v slovenščini. Jaz sem kupila Mojster Miha - Bomo zmogli rabljeno pa je čist o.k.




honey -> RE: Računalniške igrice za 4-letnika (17.2.2009 7:58:43)

Lukec, najlepša hvala. Sem ga že naročila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




anitaz -> RE: Računalniške igrice za 4-letnika (17.2.2009 8:11:33)

Drugače je pa zelo dobra igrica, no več jih je, Miškina mala šola se imenuje.




honey -> RE: Računalniške igrice za 4-letnika (17.2.2009 13:35:29)

IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

Drugače je pa zelo dobra igrica, no več jih je, Miškina mala šola se imenuje.


Ja, ja, to je ta Miška, o kateri sem gor pisala pa se nisem mogla spomnit, kako je pravi naslov. Ja, luškana igrica, res.




hijenca -> RE: Računalniške igrice za 4-letnika (17.2.2009 13:37:33)


IZVIRNO SPOROČILO: honey

Naš skoraj 4-letnik se je navdušil nad računalniškimi igricami. Imam samo Mojstra Mihata - Miha gradi park in neko Miška igrico. Zasledila sem, da obstaja tudi Mojster Miha - Bomo zmogli? in neke igrice Čebelice Maje. Kje se to da dobit? Jih sploh še prodajajo? MM - Bomo zmogli sem gledala na Mimovrste.com, pa je ni več v prodaji, za Čebelico Majo pa sploh nimam pojma, kje bi jo dobila. Pa še neki Oskar igrica obstaja. Je komu kaj znano, kje se to da dobit?


Igrica Maček Muri je zelo primerna za predšolske otroke.




honey -> RE: Računalniške igrice za 4-letnika (18.2.2009 12:17:17)

Hijenca, še dobro, da si me spomnila. Snela sem jo z neta (Mačka Murija) in nikakor ne najdem, kje so igrice v tej "slikanici". Lahko gleda slikanico oz. jo posluša, ampak igric pa nikakor ne najdem. A je možno, da sem kaj sfalila? Ali imaš ti original CD, da ti špila?




Stran: [1]