dvojni dolgi rokavčki (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


LUNA06 -> dvojni dolgi rokavčki (15.2.2009 12:13:29)

Zanima me koliko časa naj bi dojenček nosil dve majčki oz. bodi+majčko z dolgimi rokavi.Naš je sedaj star 2,5 meseca.




Soncnica Sandra *** -> RE: dvojni dolgi rokavčki (15.2.2009 12:16:52)

naša je bila rojena 1.maja in je samo 1 teden nosila dvojne dolge rokave, potem pa samo ene in čez mesec dni al pa že prej je bila v kratkih rokavih.

bošmogla vprašat kakšno, ki ima zimskega [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]




emaa -> RE: dvojni dolgi rokavčki (15.2.2009 12:24:09)

Moj je bil nedonošen, zimski, pa ni imel dvojnih dolgih že pri dveh mesecih. Samo njemu je bilo vroče, odvisno kako se tvoj počuti, če mu je prijetno, mu pač pusti, nekatere bolj zebe, nekaterim je vroče in jih pač oblačiš toliko kot potrebujejo, saj niso vsi enaki.  




mulan -> RE: dvojni dolgi rokavčki (15.2.2009 12:24:46)

Dokler je še hladno. Sej vidiš, po občutku. Mi smo dali tudi trojne dolge, če je bilo treba. Če ima notranjo stran komolcev mrzlo, se otroka bolj obleče, in obratno. Tako smo (in še vedno) prakticirali. Načeloma nosijo otroci en rokav/majico več kot mi.




AnciM -> RE: dvojni dolgi rokavčki (15.2.2009 12:30:19)

Moj ima še vedno dvojne dolge rokave, pa je 5 mesecev. Delaj po občutku!

Baje do 2 leta ne znajo oz. ne zmorejo najbolje uravnavati svoje telesne toplote.




Ryssa -> RE: dvojni dolgi rokavčki (15.2.2009 12:55:52)

Moj ni imel nikoli dvojnih, edino ponoči sem mu dala od začetka čez bodi še pižamico z dolgimi rokavi. Je avgustovski, ampak je bilo že septembra hladno.
Ravnaj se po otroku, našemu je rado hitro vroče, pa odvisno tudi kakšno temperaturo imate notri.




bskrle -> RE: dvojni dolgi rokavčki (15.2.2009 13:12:27)

Kar dolgo, cca. 3 mesece, saj smo v hiši in ni posebej toplo.





Pšemek -> RE: dvojni dolgi rokavčki (15.2.2009 18:17:29)

Naša je dvojne dolge rokave nosila cca 6 tednov. To je bilo ravno v začetku decembra. Je pa še nikoli ni zeblo, prej da ji je bilo vroče.




zmajaz -> RE: dvojni dolgi rokavčki (15.2.2009 18:27:51)

Naša je rojena januarja in je imela dvojne dolge rokave do takrat, ko je zunaj že ratalo fino toplo. Je pa res čisto tako, kot pravijo zgoraj - otročki so različni in najboljše je, da ga opazuješ in se ravnaš po njem - saj vendar vidiš, če mu je vroče ali hladno.




Hope2 -> RE: dvojni dolgi rokavčki (15.2.2009 19:11:19)

To pa ja ni odvisno kolk je star, temveč od temperature v prostoru




Tisana -> RE: dvojni dolgi rokavčki (15.2.2009 20:29:53)

Potipaj ga, pa boš videla, ali mu je vroče, ali ga zebe...




kaja02 -> RE: dvojni dolgi rokavčki (15.2.2009 23:28:33)

naša je star 6m, pa ma vedno dvojne dolge, bodi+ majčki, res pa je, da nimamo vroče v stanovanju, tam okoli 21.stopinj, pa ji ni nikoli vroče ali prehladno





Leiah -> RE: dvojni dolgi rokavčki (15.2.2009 23:32:51)

Nas je imel skoraj vedno dvojne rokave, se sedaj jih ima vecinoma (9 mesecev), ker je bolj zmrzljive sorte. Samo na morju je imel kratke rokave. Saj vidis po otroku ali mu je vroce ali pa ne.




babyboooom -> RE: dvojni dolgi rokavčki (16.2.2009 7:58:38)

fora ni v tem da mora met otrok dvojne dolge rokave, ampak da ima vedno eno čebulno plast več kot ti. jst mam doma spodnjo majco in majco z dolgimi in ma [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] bodi in majco (oboje z dolgimi), ko bom pa jst doma v kratkih bo pa tud [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] manj oblečena




jakaracman -> RE: dvojni dolgi rokavčki (16.2.2009 8:13:33)

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

To pa ja ni odvisno kolk je star, temveč od temperature v prostoru


Točno tako.




nia5 -> RE: dvojni dolgi rokavčki (16.2.2009 11:13:21)

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

To pa ja ni odvisno kolk je star, temveč od temperature v prostoru


Točno tako.



Se strinjam




pikicai -> RE: dvojni dolgi rokavčki (16.2.2009 20:13:41)

logično a ni[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

To pa ja ni odvisno kolk je star, temveč od temperature v prostoru


Točno tako.



Se strinjam





Stran: [1]