padec (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


n.nati -> padec (14.2.2009 21:07:59)

Danes mi je moj mali star 9 mesecev padel iz previjalne mize-groza res sem čisto iz sebe, trenutek nepazljivosti in poglej kaj se zgodi. Ko sem ga pobrala je takoj začel jokat, seveda pa sem tudi takoj odšla v bolnico na pregled in slikanje glave. Pa so rekli, da ni nič videt in da ga naj opazujem. Zdaj popoldan pa sem videla, da ima na bradi modro pikico pa na kolenih tudi malo-res ni veliko videt in zgleda, da ga tudi ne boli, razen takrat, ko je lačen in bi se rad dojil pa ne more ker takrat pa ga brada verjetno kar fejst boli, niti flaške noče, je samo po žlički ampak se ne naje dovolj in potem je jok. Prej popoldan mi je jokal več kot eno uro ker ni mogel zaspat-ker je tudi dudo odklanjal. Popoldan sem mu dala calpol, prej ko je šel spat pa po nasvetu zdravnika paracetamol svečko. Drugače pa je bilo čez dan tako, da je malo jokal pa bil dobre volje, pa zopet jokal...
Res sem čisto iz sebe , sploh ne morem verjet, da se mi je to zgodilo.




misa4 -> RE: padec (14.2.2009 21:12:53)

Božec, ja previjalna je kar visoko. Moj je s postelje padel in se mi je smejal(4m).

Upam da mu bo čim prej bolje.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.2.2009 21:52:03)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Naja31 -> RE: padec (14.2.2009 21:53:37)

Res so redki otroci, ki nikoli ne padejo.
Ampak previjalna miza je res visoka.
Meni sta (do zdaj) padla s kavča in z zakonske postelje. Na srečo ni bilo nič hujšega, razen groznega joka.




urška -> RE: padec (14.2.2009 22:26:20)

jah to se najbrž res večini naredi. no meni ni padel s previjalne, je pa možu iz kavča pri enih 6 mesecih. če misliš, da ga boli mu daj malo calpola. 




Doll -> RE: padec (14.2.2009 23:15:03)

Počakaj še kakšen dan.Če še takrat otrok ne bo kot bi bi moral biti običajno ga pelji nazaj




Stran: [1]