Priprava mleka Beba 1 (doziranje) (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Vplanu -> Priprava mleka Beba 1 (doziranje) (14.2.2009 12:23:00)

Živjo punce,
Eno vprašanje: uporabljam mleko Beba 1 kupljenjega v Mullerju pa me zanima katero razpredelnico za pripravo mleka gledate ve? Tisto prvo ali drugo. Malo sem zmedena ker kaže dve različni razpredelnici. Hvala za pomoč




AnciM -> RE: Priprava mleka Beba 1 (doziranje) (14.2.2009 13:02:08)

To misliš, koliko mleka naj bi otrok popil, al kaj? Jaz nikoli nisem gledala nobenih tabel, ampak mu vedno ponudim toliko mleka kolikor ga želi.




Vplanu -> RE: Priprava mleka Beba 1 (doziranje) (14.2.2009 13:14:00)

Prvi stolpec kaže starost dojenčka, drugi kaže količino tekočega mleka glede na obrok (ml), potem obroki na dan, merilna žlička, voda (ml) in tekoča prehrana. Zmede me drugi in peti stolpec. Jaz pripravljam vodo glede na 5 stolpec, merilnih žličk pa dam toliko kolikor kaže 4 stolpec. Mož pa pravi, da moram gledati drugi stolpec in dati merilnih žličk toliko kolikor kaže 4 stolpec. Zdaj pa res več ne vem. Help[sm=zmeden.gif]




J.L. -> RE: Priprava mleka Beba 1 (doziranje) (14.2.2009 13:22:58)

mi imamo sicer aptamila, mislim pa da je povsod dekorirano enako.
1. stolpec maš starost po mesecih
2 stolpec cca koliko obrokov dnevno
3 stolp koliko ml je ŽE pripravljenega mleka (se pravi voda + prašek)
4. stolp koliko vode naj pogreješ
in pa 5 koliko meric

upam da je sedaj razumljivo. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




J.L. -> RE: Priprava mleka Beba 1 (doziranje) (14.2.2009 13:24:10)

ali pa prilepi slikco z tabelo, pa ti pomagam, če maš mogoče drugašen razpored stoplcev.




AnciM -> RE: Priprava mleka Beba 1 (doziranje) (14.2.2009 13:24:39)

Jaz imam tudi Aptamil in lepo piše na 30ml vode daš eno merico mleka. Verjetno pri Bebi tudi kaj podobnega piše.




AnciM -> RE: Priprava mleka Beba 1 (doziranje) (14.2.2009 13:29:58)

mi imamo sicer aptamila, mislim pa da je povsod dekorirano enako.
1. stolpec maš starost po mesecih
2 stolpec cca koliko obrokov dnevno
3 stolp koliko ml je ŽE pripravljenega mleka (se pravi voda + prašek)
4. stolp koliko vode naj pogreješ
in pa 5 koliko meric


Sem šla prav gledat. Jaz nimam toliko stolpcev na tabeli. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Tistega tretjega moja škatla Aptamila 1 nima.




Vplanu -> RE: Priprava mleka Beba 1 (doziranje) (14.2.2009 13:33:39)

Hvala JL in AnčiM. Sicer pri Bebi nič ne piše glede teh meric - ampak bo to držalo, ker za 150 ml vode daš 5 meric prahu. Tako, da je moja obveljala [sm=jezicek.gif] - moški smotani!!!




Stran: [1]