Ali škoduje dojenju... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Baldi -> Ali škoduje dojenju... (22.4.2005 9:24:18)

Zanima me, če injekcija proti bolečinam pri zobozdravniku škoduje materinemu mleku?
Kako ukrepati v primeru, da škoduje?

LP:pujs:

PS. Med nosečnostjo moja :love: omenjene injekcije ni smela prejeti:zmeden2:




jana30 -> Ali škoduje dojenju... (22.4.2005 9:32:35)

Jazs em si vse zobe porihtala v prvih mesecih po porodu, ki je moj malček še večinoma spal in vedno sem dobila injekcijo. Ni bilo nobenih težav.




pia1 -> Ali škoduje dojenju... (22.4.2005 9:32:57)

baje da ne skoduje. jaz sem imela tud med nosecnostjo- 4.mesec zobozdravnika pa je rekel naj pridem po porodu. pravi, da malemu inekcija ne skoduje. tudi med nosecnostjo bi mi jo dal, ce bi bila mal vec noseca, prvi 4 meseci pa so baje kriticni, tolk jest vem




Blink1 -> Ali škoduje dojenju... (22.4.2005 9:34:27)

Meni so rekli, da bi mi tudi med nosečnostjo lahko zobozdravnica dala inekcijo. To baje ne škodi.




bskrle -> Ali škoduje dojenju... (22.4.2005 9:36:43)

Ne.




sarči -> Ali škoduje dojenju... (22.4.2005 9:36:46)

Jst sem dobila inekcijo med nosečnostjo(3mes.,pa ni bilo nič narobe!




Baldi -> Ali škoduje dojenju... (22.4.2005 9:41:23)

Hvala:rozica::rozica::rozica:

Jo bom potolažil.




.ču -> Ali škoduje dojenju... (22.4.2005 11:19:14)

Baldi,vprašanje kakšna je injekcija:zmeden:po moje:zmeden:
Sej lahko dajo tud tako,da ne more škodovat,al kako:zmeden:
Sama sem v šestem mesecu nosečnosti mela hudo unetje ušesa(bolečine se lahko primerjajo samo z zobnimi bolečinami:((tud rodit ni blo tko hudo,res)me je moj peljal k dežurni in mi ni dala injekcije,je rekla da mi ne sme in ne upa:zmeden:samo Lekadole sm lohk jemala:(pa nobenga učinka:(
Mogoče je drgač,kar se tiče dojenja:zmeden:

Sm ti pa bla v pomoč,a ne:(




malika -> Ali škoduje dojenju... (22.4.2005 11:37:37)

Brez skrbi inj. ne škodi ne mleku, ne nosečnosti, tako da ne vem zakaj je ni smela dobit. Morda je alergična na kaj? Med nosečnostjo samo, se edino priporoča anestezija brez adrenalina; zdaj privatni zobozdravniki jih imajo, tisti državni pa ne.




Anonimen -> Ali škoduje dojenju... (22.4.2005 14:18:00)

Jaz sem tudi v začetku nosečnosti dobila inekcijo pri zobarju,pa je bilo ok.V ponedeljek grem pa kirurško odstranit zob:zmeden:in me bodo tud nafilal z inekcijam....tko da ne vem,a naj si raje en dan izčrpam mleko...??




Stran: [1]