|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:16:13   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

naš kuharski mojsteruser posted image
 
user posted image

ti si ga tudi daš na kuhinjski pult? jst si tudi evo večkrat zraven postavim, sploh ko pomivam posodo, ker ji je tak bolj zanimivo. user posted image  ko je na tleh nič ne vidi, kaj delam in je sitna!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:16:32   
kasso
Naty sporoča:
Prvi dan je šel dobro skoz, 60 ml v manjših odmerkih, danes dobi 180 v treh. Če bo v redu, bojo jutri vsi obroki z navadnim AM. V sobi sva sama, js imam tudi prehrano, tko da bo za preživet. LP vsem!

Imam pa eno vprašanje: Ali vaši hroščki tudi križem gledajo?
Saj ne da non stop, ampak vsake toliko opažam, da ko me Varja gleda gre desno oko nekam navzven, ampak malo, skoraj neopazno, saj le jaz to vidim. Se tudi vašim to dogaja?

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:19:59   
mmoojjccaa
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

sej mojedva prvedva sta drugače tudi hitro shodila samo zdej je drugače ko ima Tajda že toliko časa gips od rojstva pa dva meseca pa zdej spet pet tednou ,ma skrbi me to ker je zdravnik reku da mi ne pripada podalšana porodniška bo pa par dni brez gipsa preden začnem delat




Ti kar prosi za podaljšanje porodniške.
Kako pa bo z njeno hojo in ... pa boš mogla počakat, da bo toliko zdrava in nogica zaceljenja, da se bo lahko sama postavljala na nogice. Bo pač malo kasneje shodila pa zato ni nič narobe, glede na to kaj vse ste že dali skozi. user posted image user posted image
[/quote
bom še v Kranju prosila Voličkovičevo ker v jubljani me je zavrniluser posted image ]

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:20:35   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Naty sporoča:
Prvi dan je šel dobro skoz, 60 ml v manjših odmerkih, danes dobi 180 v treh. Če bo v redu, bojo jutri vsi obroki z navadnim AM. V sobi sva sama, js imam tudi prehrano, tko da bo za preživet. LP vsem!
user posted image user posted image user posted image user posted image
Imam pa eno vprašanje: Ali vaši hroščki tudi križem gledajo?
Saj ne da non stop, ampak vsake toliko opažam, da ko me Varja gleda gre desno oko nekam navzven, ampak malo, skoraj neopazno, saj le jaz to vidim. Se tudi vašim to dogaja?

včasih poškila na noter z desnim učkom


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:22:15   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

kaj je to , same negativnosti v brzini zasledim...pred dnevi jaz...včeraj tana...danes kodrana...

Pa špelin@ vmes user posted image  user posted image  user posted image ..jap zdaj se upamzafrkavat, ko sva e pomenle v živo po telefonu...sva ostale prijateljice..za info vsem...user posted image  user posted image  user posted image

Špelin@ ---je pa zanimivo...ko berem zdaj tvoje poste...si postala malo previdna al kaj? Nee mi zamerit, ne vzet te smileje kottt...ej, pa saj tiste ki te dolgo tu gor spremlajmo te poznamo...user posted image   user posted image  user posted image  sem dobla tak občutek da si previdna ratala user posted image  user posted image  user posted image


Meni že sploh več ni za brat, ker se same neke zamere pojavljajo. Sedaj pa se res že tako dolgo poznamo, da bi lahko vse vedle, da nobena nobeni ne želi nič slabega. To je vsem namenjeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jaz sem že hotela napisat, da se odpovedujem čveku do nadaljnega, ker več ne vem kaj bi kdo sploh rad. user posted image  Meni je bila RR vedno za zabavo, da počvekam se pohecam, .... Zdaj pa več ne vem ali naj sploh še kaj napišem.

Grem jest zajtrk in buljit v TV potem pa bom videla.

ma daj nehi no, a še tebe bo treba prosit, da ostani pridna čveka user posted image ...joj joj punce...ampak res je nekaj čudnega v zrakuuser posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:22:56   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

kaj je to , same negativnosti v brzini zasledim...pred dnevi jaz...včeraj tana...danes kodrana...

Pa špelin@ vmes user posted image  user posted image  user posted image ..jap zdaj se upamzafrkavat, ko sva e pomenle v živo po telefonu...sva ostale prijateljice..za info vsem...user posted image  user posted image  user posted image

Špelin@ ---je pa zanimivo...ko berem zdaj tvoje poste...si postala malo previdna al kaj? Nee mi zamerit, ne vzet te smileje kottt...ej, pa saj tiste ki te dolgo tu gor spremlajmo te poznamo...user posted image   user posted image  user posted image  sem dobla tak občutek da si previdna ratala user posted image  user posted image  user posted image


Meni že sploh več ni za brat, ker se same neke zamere pojavljajo. Sedaj pa se res že tako dolgo poznamo, da bi lahko vse vedle, da nobena nobeni ne želi nič slabega. To je vsem namenjeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jaz sem že hotela napisat, da se odpovedujem čveku do nadaljnega, ker več ne vem kaj bi kdo sploh rad. user posted image  Meni je bila RR vedno za zabavo, da počvekam se pohecam, .... Zdaj pa več ne vem ali naj sploh še kaj napišem.

Grem jest zajtrk in buljit v TV potem pa bom videla.

ma daj nehi no, a še tebe bo treba prosit, da ostani pridna čveka user posted image ...joj joj punce...ampak res je nekaj čudnega v zrakuuser posted image user posted image



petek 13user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:26:37   
mmoojjccaa
Lep dan vam želim,greva z Tajdo na sprehot in če bom kasneje prišla še navrsto na rr se še slišimouser posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:27:04   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ne boste verjele, kljub za en dr.ek spanju sem danes imela že toliko energije, da sem med čvekom pospravila skoraj vso kramo po stanovanju, posesala, zložila rundo perila, si pripravila in pojedla zajtrk, zraven vlačila Gregija s sabo, da ni težil, torej sem si zaslužila še en kofetek v živo s kolegicami user posted image
 
Lepo se imejte, se beremo kasneje user posted image

si bla pa res pridna! user posted image user posted image user posted image

Saj jaz tudi sem danes že opravila otroka v vrtec, zakurla, peljala psico ven, pospravila posodo, pa kramo po dnevni in kuhinji, posesala in z vami čvekala. Še par telefonov za službo, naročila, pa e-maili...aja pa Varjo imam doma...zdaj se veselo igra s svojimi igračami in vrišče zraven (zakaj bi le jaz mogla bit zravenuser posted image .) no, saj je le meter od meneuser posted image ...jaz pa čakam, da se naveliča in greve na sprehod, pa k sosedi na kavico.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:28:53   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

Lep dan vam želim,greva z Tajdo na sprehot in če bom kasneje prišla še navrsto na rr se še slišimouser posted image


dobr se navozičkajtauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:31:31   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ne boste verjele, kljub za en dr.ek spanju sem danes imela že toliko energije, da sem med čvekom pospravila skoraj vso kramo po stanovanju, posesala, zložila rundo perila, si pripravila in pojedla zajtrk, zraven vlačila Gregija s sabo, da ni težil, torej sem si zaslužila še en kofetek v živo s kolegicami user posted image
 
Lepo se imejte, se beremo kasneje user posted image

si bla pa res pridna! user posted image user posted image user posted image

Saj jaz tudi sem danes že opravila otroka v vrtec, zakurla, peljala psico ven, pospravila posodo, pa kramo po dnevni in kuhinji, posesala in z vami čvekala. Še par telefonov za službo, naročila, pa e-maili...aja pa Varjo imam doma...zdaj se veselo igra s svojimi igračami in vrišče zraven (zakaj bi le jaz mogla bit zravenuser posted image .) no, saj je le meter od meneuser posted image ...jaz pa čakam, da se naveliča in greve na sprehod, pa k sosedi na kavico.



danes smo pa vse bolj pridne, jaz tud mal posprabvljam in zraven vseke tolk časa poškilim na rruser posted image , filip je pa že prav siten in čakam kdaj ga bo zmankalouser posted image , po papici pa tud jaz mal letim na sončkauser posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:33:45   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Naty sporoča:
Prvi dan je šel dobro skoz, 60 ml v manjših odmerkih, danes dobi 180 v treh. Če bo v redu, bojo jutri vsi obroki z navadnim AM. V sobi sva sama, js imam tudi prehrano, tko da bo za preživet. LP vsem!


Jeeeee, bravo Žan le tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image Lep pozdrav tudi njima.
Imam pa eno vprašanje: Ali vaši hroščki tudi križem gledajo?
Saj ne da non stop, ampak vsake toliko opažam, da ko me Varja gleda gre desno oko nekam navzven, ampak malo, skoraj neopazno, saj le jaz to vidim. Se tudi vašim to dogaja?



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:35:09   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

kaj je to , same negativnosti v brzini zasledim...pred dnevi jaz...včeraj tana...danes kodrana...

Pa špelin@ vmes user posted image  user posted image  user posted image ..jap zdaj se upamzafrkavat, ko sva e pomenle v živo po telefonu...sva ostale prijateljice..za info vsem...user posted image  user posted image  user posted image

Špelin@ ---je pa zanimivo...ko berem zdaj tvoje poste...si postala malo previdna al kaj? Nee mi zamerit, ne vzet te smileje kottt...ej, pa saj tiste ki te dolgo tu gor spremlajmo te poznamo...user posted image   user posted image  user posted image  sem dobla tak občutek da si previdna ratala user posted image  user posted image  user posted image


Meni že sploh več ni za brat, ker se same neke zamere pojavljajo. Sedaj pa se res že tako dolgo poznamo, da bi lahko vse vedle, da nobena nobeni ne želi nič slabega. To je vsem namenjeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jaz sem že hotela napisat, da se odpovedujem čveku do nadaljnega, ker več ne vem kaj bi kdo sploh rad. user posted image  Meni je bila RR vedno za zabavo, da počvekam se pohecam, .... Zdaj pa več ne vem ali naj sploh še kaj napišem.

Grem jest zajtrk in buljit v TV potem pa bom videla.

ma daj nehi no, a še tebe bo treba prosit, da ostani pridna čveka user posted image ...joj joj punce...ampak res je nekaj čudnega v zrakuuser posted image user posted image



Ta teden je bila luna, danes je petek 13., jutri Valentinovouser posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:37:59   
Anitka
Joj sem jaz danes utrujenauser posted image , zgleda, da ponočevanje ni več zameuser posted image user posted image

Gal že spi, jaz bi se pa tudi najraje vlegla zraven njega. Kuhanje??user posted image user posted image user posted image Se mi ne da še za štedilnikom stat. Eh bom že nekaj. Za Gala ziher nekaj bo, zame pa se bo kaj našlo.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:39:55   
Anonimen
Evo moja madam pančka, jaz pa danes ne bom nič pucala, se bom raje mal spočila, potem pa veeen na sončka, danes je pa res krasen danuser posted image user posted image user posted image , je treba izkoristit tak sončekuser posted image


(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:42:08   
kasso
vmes sem jo še previla, ker je bila pokakana..zdaj je pa napala ene kockeuser posted image
user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:42:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Joj sem jaz danes utrujenauser posted image , zgleda, da ponočevanje ni več zameuser posted image user posted image

Gal že spi, jaz bi se pa tudi najraje vlegla zraven njega. Kuhanje??user posted image user posted image user posted image Se mi ne da še za štedilnikom stat. Eh bom že nekaj. Za Gala ziher nekaj bo, zame pa se bo kaj našlo.



Anitka jaz sem dan po žuranju vedno tako polna energijeuser posted image , čeprav sem prišla domov zelooooo pozno, mi je vseeno sam da sem se fajn imelauser posted image , tako si nafilam energijouser posted image

Aja da ne pozabim sem donila kroglice, hvala tiuser posted image user posted image user posted image , punce a ste jih probala, mjamiiii kolk dober okususer posted image , jaz sem jih zihr že 10 pojedlauser posted image


(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:43:57   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

sej mojedva prvedva sta drugače tudi hitro shodila samo zdej je drugače ko ima Tajda že toliko časa gips od rojstva pa dva meseca pa zdej spet pet tednou ,ma skrbi me to ker je zdravnik reku da mi ne pripada podalšana porodniška bo pa par dni brez gipsa preden začnem delat

sam to bi pa skor lahka dobla! user posted image  jst bi še kje drugje vprašala!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:45:07   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Naty sporoča:
Prvi dan je šel dobro skoz, 60 ml v manjših odmerkih, danes dobi 180 v treh. Če bo v redu, bojo jutri vsi obroki z navadnim AM. V sobi sva sama, js imam tudi prehrano, tko da bo za preživet. LP vsem!

Imam pa eno vprašanje: Ali vaši hroščki tudi križem gledajo?
Saj ne da non stop, ampak vsake toliko opažam, da ko me Varja gleda gre desno oko nekam navzven, ampak malo, skoraj neopazno, saj le jaz to vidim. Se tudi vašim to dogaja?



user posted image user posted image user posted image  za Žana   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Glede očk pa jaz nisem opazila, da bi imela Maja problema. Ji očke nikamor ne gredo.
Če ji samo min. gre navzeven potem po moje ni panike. Mogoče mišice v očesu niso tako močne, da bi zadržale okko naravnost. jaz bi bila pozorna in če se bo slabšalo bi šla k P in potem okulistu.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:45:12   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

sej mojedva prvedva sta drugače tudi hitro shodila samo zdej je drugače ko ima Tajda že toliko časa gips od rojstva pa dva meseca pa zdej spet pet tednou ,ma skrbi me to ker je zdravnik reku da mi ne pripada podalšana porodniška bo pa par dni brez gipsa preden začnem delat




Ti kar prosi za podaljšanje porodniške.
Kako pa bo z njeno hojo in ... pa boš mogla počakat, da bo toliko zdrava in nogica zaceljenja, da se bo lahko sama postavljala na nogice. Bo pač malo kasneje shodila pa zato ni nič narobe, glede na to kaj vse ste že dali skozi. user posted image user posted image
[/quote
bom še v Kranju prosila Voličkovičevo ker v jubljani me je zavrniluser posted image ]


Zavrnil??? user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:45:14   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

kaj je to , same negativnosti v brzini zasledim...pred dnevi jaz...včeraj tana...danes kodrana...

Pa špelin@ vmes user posted image  user posted image  user posted image ..jap zdaj se upamzafrkavat, ko sva e pomenle v živo po telefonu...sva ostale prijateljice..za info vsem...user posted image  user posted image  user posted image

Špelin@ ---je pa zanimivo...ko berem zdaj tvoje poste...si postala malo previdna al kaj? Nee mi zamerit, ne vzet te smileje kottt...ej, pa saj tiste ki te dolgo tu gor spremlajmo te poznamo...user posted image   user posted image  user posted image  sem dobla tak občutek da si previdna ratala user posted image  user posted image  user posted image


Meni že sploh več ni za brat, ker se same neke zamere pojavljajo. Sedaj pa se res že tako dolgo poznamo, da bi lahko vse vedle, da nobena nobeni ne želi nič slabega. To je vsem namenjeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jaz sem že hotela napisat, da se odpovedujem čveku do nadaljnega, ker več ne vem kaj bi kdo sploh rad. user posted image  Meni je bila RR vedno za zabavo, da počvekam se pohecam, .... Zdaj pa več ne vem ali naj sploh še kaj napišem.

Grem jest zajtrk in buljit v TV potem pa bom videla.

ma daj nehi no, a še tebe bo treba prosit, da ostani pridna čveka user posted image ...joj joj punce...ampak res je nekaj čudnega v zrakuuser posted image user posted image



ne, mene ne bo treba prosti.user posted image   Ampak se mi de da dajat in se rajši vzdržim in se vrnem ko je vse na "normalnih" tirih.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:45:47   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Joj sem jaz danes utrujenauser posted image , zgleda, da ponočevanje ni več zameuser posted image user posted image

Gal že spi, jaz bi se pa tudi najraje vlegla zraven njega. Kuhanje??user posted image user posted image user posted image Se mi ne da še za štedilnikom stat. Eh bom že nekaj. Za Gala ziher nekaj bo, zame pa se bo kaj našlo.



Anitka jaz sem dan po žuranju vedno tako polna energijeuser posted image , čeprav sem prišla domov zelooooo pozno, mi je vseeno sam da sem se fajn imelauser posted image , tako si nafilam energijouser posted image

Aja da ne pozabim sem donila kroglice, hvala tiuser posted image user posted image user posted image , punce a ste jih probala, mjamiiii kolk dober okususer posted image , jaz sem jih zihr že 10 pojedlauser posted image


user posted image user posted image user posted image  zato pa maš tolk energije! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:45:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

sej mojedva prvedva sta drugače tudi hitro shodila samo zdej je drugače ko ima Tajda že toliko časa gips od rojstva pa dva meseca pa zdej spet pet tednou ,ma skrbi me to ker je zdravnik reku da mi ne pripada podalšana porodniška bo pa par dni brez gipsa preden začnem delat

sam to bi pa skor lahka dobla! user posted image  jst bi še kje drugje vprašala!


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:47:29   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

vmes sem jo še previla, ker je bila pokakana..zdaj je pa napala ene kockeuser posted image
user posted image



Ampak Varja se je pa ful spremenila. user posted image  Zgleda čisto drugačna kot prej ko je skos na joški visela. user posted image user posted image user posted image user posted image  Taka vesela punčka je, pa kako polna lička ima. user posted image   Če ne bi vedela bi rekla, da je drug otrok. Meni se zdi vedno bolj podobna bratcu in sestrici.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:48:51   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Joj sem jaz danes utrujenauser posted image , zgleda, da ponočevanje ni več zameuser posted image user posted image

Gal že spi, jaz bi se pa tudi najraje vlegla zraven njega. Kuhanje??user posted image user posted image user posted image Se mi ne da še za štedilnikom stat. Eh bom že nekaj. Za Gala ziher nekaj bo, zame pa se bo kaj našlo.



Anitka jaz sem dan po žuranju vedno tako polna energijeuser posted image , čeprav sem prišla domov zelooooo pozno, mi je vseeno sam da sem se fajn imelauser posted image , tako si nafilam energijouser posted image

Aja da ne pozabim sem donila kroglice, hvala tiuser posted image user posted image user posted image , punce a ste jih probala, mjamiiii kolk dober okususer posted image , jaz sem jih zihr že 10 pojedlauser posted image




Ja to itak, da smo se fajn mele, če nas je bilo pa 13 žensk na kupuuser posted image user posted image user posted image . Rabim kavo, čvek, sonček pa bo. Samo Gal še mora vstati.
A res, kroglice so tak fine, bom še jaz kakšno probalauser posted image user posted image . Ko jih poješ pa le povej, da nabavimo drugeuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 10:49:17   
Anonimen
nina7: ej zdaj sem gledala posnetek Gajeuser posted image , ej sej ne morem verjet, čisto enako ko moja AT, enako puza, pa tist BABA BABA, norooooo, pa tudi podobne so siuser posted image , bom jaz danes posnela AT pa boš vidlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?