Kateri bazen na Obali je najprimernejši za 7-mesečnika... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


MojcaMP -> Kateri bazen na Obali je najprimernejši za 7-mesečnika... (21.4.2005 21:50:13)

...z vidika čistoče :racka: in toplote :morje:

Hvala za vaše izkušnje.
lp Mojca




Anonimen -> Kateri bazen na Obali je najprimernejši za 7-mesečnika... (21.4.2005 21:56:10)

Plavamje za dojenčke imajo v Ankaranu,torej bi morala biti voda OK.Jaz sem s svojo pred leti hodila v Terme Portorož-ful škifo.Ne vem,kako je zdej,ko je obnovljen.Drugače je pa Bernardin fajn.
Drugače pa počakaj še ta 2 meseca in se boset kopali v morju,kar je še najboljše.
Čau!




bini -> Kateri bazen na Obali je najprimernejši za 7-mesečnika... (21.4.2005 22:01:39)

kje v ankaranu?? gremo za vikend dol...
hvala!!




Anonimen -> Kateri bazen na Obali je najprimernejši za 7-mesečnika... (21.4.2005 22:11:12)

Bini,ne vem podrobnosti.Bom jutri povprašala prijateljice,ki so hodile tja s svojimi:duda: na plavanje,pa ti javim.Vem samo ,da je bil organiziran tečaj plavanja za dojenčke.
Čau!




san -> Kateri bazen na Obali je najprimernejši za 7-mesečnika... (21.4.2005 22:23:06)

mi smo bili zadnjic v strunjanu, v hotelu zdravilisca krka, ce se ne motim
je bilo kar uredu, mogoce prevec ljudi, sicer je bila pa voda topla in cista in kar nekaj malih dojenckov je bilo v baby bazencku, ampak baje da ni dobro pri tako majhnih pretirava.

lp s:)




AnBan -> Kateri bazen na Obali je najprimernejši za 7-mesečnika... (22.4.2005 6:52:18)

:morje::morje: Mi pa hodimo v Zusterno!:morje::morje:




darjatimci -> Kateri bazen na Obali je najprimernejši za 7-mesečnika... (22.4.2005 7:48:37)

Žusterna je res OK.:sloncek::duda:




hruškica -> Kateri bazen na Obali je najprimernejši za 7-mesečnika... (22.4.2005 7:59:26)

Ja, Žusterna je prav fajn za otročke, tako pokriti bazeni kot poleti zunaj. Imajo pa morsko vodo, ne termalno.




anajmad -> Kateri bazen na Obali je najprimernejši za 7-mesečnika... (22.4.2005 8:11:01)

Jst bi tud priporočala Žusterno,ker je še kr čista.Samo malce mrzlo je notri.Je pa res,da sva se s hčero zmeraj hodili kopat pozimi.Drugo je vse škifo,razen Ankarana pa ne vem,ker nikoli nisem bila tam.
en lp:morje:D.




bini -> Kateri bazen na Obali je najprimernejši za 7-mesečnika... (22.4.2005 8:27:05)

kako pa malčki kej prenesejo morsko vodo... naša v sladki ful uživa, je nič ne moti če je čist mokra po obrazu... kaj pa slana, ko gre v oči??? se moram pripravit na mal kričanja?? :)-




Anonimen -> Kateri bazen na Obali je najprimernejši za 7-mesečnika... (22.4.2005 20:19:58)

Bazen je na Debelem Rtiču v sklopu mladinskega okrevališča ampak je zelo majhen, praktično v njem dvakrat zamahneš in si iz enega konca na drugem.




Stran: [1]