|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tušmobil in valentinovo
12.2.2009 12:08:08   
Nea_teja_
A je kera oz bo vzela paket LG cookie in Lg hišni video.Kakšen je ta telefon a ga ma kera?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tušmobil in valentinovo
12.2.2009 12:19:42   
Korina1
Kar se tiče telefonov LG ne vem kako dobri so, dve moji prijateljici sta imeli LG KG800 in obema je zelo nagajal. Sama LG tehnoligija je pa kvalitetna.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tušmobil in valentinovo
12.2.2009 12:28:52   
TIA22
LG televizor imam doma in sem zelo zadovoljna z njim! Samo sem ga kupila v BB

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tušmobil in valentinovo
12.2.2009 12:31:25   
muška
jaz imam LG telefon kateri je nimam pojma, ma tisti dvojček za 1 €, pa moram rečt, da sem čisto zadovoljan z njim. Edino baterija se mi vsake toliko sprazni, ker ga pozabim dat polnit user posted image  , ampak za to sem pa seveda sama kriva user posted image .
Aja, drugače ga pa imam že leto dni, baterija pa še vedno drži 3 dni in več - če nisem na mrazu.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tušmobil in valentinovo
12.2.2009 12:45:29   
Nea_teja_
Muška tud moja hči je mela ta telefon pa ji je po mesecu dne padu v morje  pa je nehu delat nemoreš verjetuser posted image  .Ona pa je trdila da ji je padu sam na skalo ampak kaj ji nuca ko je mela zraven tamalo (špijuna ) in jo je zašpecala da ji je padu v morje.user posted image Tko da smo bli brez njega po mesecu dni.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?