Kolikim je uspelo dobit svojega dojenčka po ivf ali insemianciji???' (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Sulfinija -> Kolikim je uspelo dobit svojega dojenčka po ivf ali insemianciji???' (21.4.2005 20:07:19)

Pozdravljene!

Zanima me koliko je vam uspelo dobit svoje :duda::duda::duda: po ivf ali insemianciji in v katerem poiskus?

Hvala za vsak odgoovr!!!!!!!!!

Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:




Leni72 -> Kolikim je uspelo dobit svojega dojenčka po ivf ali insemianciji???' (21.4.2005 22:29:00)

Hojla!

Naša pupa (10.3.2005) je IVF otrok. Smo imeli srečo - 1.poskus. Sicer se je stvar malce zakomplicirala - embrio transfer smo imeli dva meseca po punkciji (imela sem 39 foliklov! - menda rekord v MB; se nisem preveč rekordno počutila).
Uspešnost insemenacija je menda okoli 20%.

Imam pa nekaj kolegic:
- tri neuspešne umetne, trenutno čaka :duda: po naravni poti
- dve neuspešne umetne, trenutno čaka :duda: po naravni poti
- kr nekaj jim pa v prvo ni uspelo, čakajo na drugi poskus
- aja še eni kolegici je uspelo v prvo, pa v bolnici sem jih tudi nekaj srečala.

Če čakaš - držim pesti!!:rozica:




Veverička -> Kolikim je uspelo dobit svojega dojenčka po ivf ali insemianciji???' (22.4.2005 10:00:28)

Zdravo,
tudi midva sva najinega Blaža dobila s pomočjo IVF in sicer v prvem poskusu :bravo: :bravo: :bravo:! (Po 4 neuspelih inseminacijah - moj g. sicer meni, da so inseminacije bolj metanje peska v oči :-( )
Pridelala pa sem 8 celic, od tega so potem bili 4 zarodki do petka, čez vikend pa so trije umrli in ostal je samo najin Blažek :love:
Lep pozdrav in veliko sreče! Če te pa še kaj zanima pa kar vprašaj!




Stran: [1]