|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ograjica
11.2.2009 11:48:45   
pezbar
Iščem ograjico, da našemu malemu 11-mesečniku preprečim dostop v garderobni prostor. Med dnevnim prostorom in garderobo nimamo vrat, na tem prehodu pa sta steni malo zamaknjeni, tako da pridejo v poštev le drsna vrata. Svetla širina prehoda je cca 1 m. Obstaja morda taka ograjica, ki bi se odpirala drsno, ne klasično kot običajna vrata?
In še: gledam cene "običajnih" ograjic in so vse tam okoli 40 €. Je to res tako drago? Se dobi kje kaj ceneje?
Hvala za kakršnokoli informacijo.
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ograjica
11.2.2009 12:39:03   
AKP
V Lidlu je jutri akcija ograjic za 22 Eur. Mislim pa, da se normalno odpirajo. Si grem jutri kupit 2 kom.

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ograjica
11.2.2009 13:30:08   
Anonimen
Kaj pa dolžina te ograje v lidlu?user posted image

(odgovor članu AKP)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ograjica
11.2.2009 13:31:29   
lenca1
ograjica v lidlu je primerna za prehode s širino pribl. 73-81 cm, zato pazite, da ne bo premajhna.  Če je svetla širina prehoda 1m, potem ta ograjica ne pride v poštev.

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ograjica
11.2.2009 13:32:24   
Taula
Jaz sem dala za mojo 105 evrov, ker imamo tako trapasto stopnišče in sem mogla eno specialno naročiti. user posted image
Te v L so ful poceni.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ograjica
11.2.2009 13:55:35   
Anonimen
A se dobi kje ograja npr. dolga 8-10 m, da lahko ogradim en prostor? Pa za en normalen denar. user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ograjica
11.2.2009 14:06:46   
Anonimen
Če imate zamaknjene stene, potem bi bila fina tale ograjica ... mi jo bomo tudi kupili, ko bo tamala začela lazit okrog.
http://www.soncek.si/si/lascal-varnostna-ograja-za-stopnice-kiddyguard-i3879.shtml

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ograjica
11.2.2009 21:25:27   
pezbar
Morda poznate tole ikeino zadevo:
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50113599
A je to na sistem drsnih vrat? Je namreč pol ceneje kot tista (sicer super) zadeva iz sončka (hvala, otika, za info) in ugotavljam, da če se odpira drsno, bi nam ustrezala (je do širine 110 cm)...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ograjica
11.2.2009 21:43:27   
Anonimen
Mislim, da tole ni drsna zadeva, samo ne me za besedo držat.

(odgovor članu pezbar)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ograjica
11.2.2009 23:39:02   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: pezbar

Morda poznate tole ikeino zadevo:
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50113599
A je to na sistem drsnih vrat? Je namreč pol ceneje kot tista (sicer super) zadeva iz sončka (hvala, otika, za info) in ugotavljam, da če se odpira drsno, bi nam ustrezala (je do širine 110 cm)...


Jaz tudi iščem podobno zadevo. Kako pa tole Ikeino pritrdiš. Nobene slikice ni poleg.user posted image

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ograjica
11.2.2009 23:42:26   
kofetek2010
frutka - če te zanima rolo ograjica (takšna kot na onem linku) povej, ZS user posted image

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 13.2.2009 19:08:21 >

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ograjica
11.2.2009 23:44:40   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

frutka - če te zanima rolo ograjica (takšna kot na onem linku) povej, ZS user posted image


Ja, valda me zanima...grem na ZS...user posted image

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 13.2.2009 19:08:36 >

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ograjica
12.2.2009 8:25:39   
pezbar
IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

IZVIRNO SPOROČILO: pezbar

Morda poznate tole ikeino zadevo:
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50113599
A je to na sistem drsnih vrat? Je namreč pol ceneje kot tista (sicer super) zadeva iz sončka (hvala, otika, za info) in ugotavljam, da če se odpira drsno, bi nam ustrezala (je do širine 110 cm)...


Jaz tudi iščem podobno zadevo. Kako pa tole Ikeino pritrdiš. Nobene slikice ni poleg.user posted image



to tudi mene zanima...
danes gre moja sestra v ikeo, sem ji naročila, naj pogleda če je zadeva kje razstavljena oz. demonstrirana in naj mi prinse kak prospekt in navodila za vgradnjo. če kaj izvem, bom poročala user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ograjica
12.2.2009 9:24:52   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

A se dobi kje ograja npr. dolga 8-10 m, da lahko ogradim en prostor? Pa za en normalen denar. user posted image


http://www.bambinoworld.eu/en/safety-gates

Tu imas tud safety gate za 105cm.. Mi imamo ta veliko zadevo 8m..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ograjica
13.2.2009 21:07:37   
pezbar
IZVIRNO SPOROČILO: pezbar

IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

IZVIRNO SPOROČILO: pezbar

Morda poznate tole ikeino zadevo:
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50113599
A je to na sistem drsnih vrat? Je namreč pol ceneje kot tista (sicer super) zadeva iz sončka (hvala, otika, za info) in ugotavljam, da če se odpira drsno, bi nam ustrezala (je do širine 110 cm)...


Jaz tudi iščem podobno zadevo. Kako pa tole Ikeino pritrdiš. Nobene slikice ni poleg.user posted image



to tudi mene zanima...
danes gre moja sestra v ikeo, sem ji naročila, naj pogleda če je zadeva kje razstavljena oz. demonstrirana in naj mi prinse kak prospekt in navodila za vgradnjo. če kaj izvem, bom poročala user posted image

Žal nisem dobila nobenega papirja/prospekta/navodil za montažo od omenjene ograjice, je pa stvar taka, da se odpira klasično, ne drsno. To, da se dela ograjice prekrivata, ima le funkcijo reguliranja širine ograjice. Za pritrjevanje ne vem natančno, vem pa, da dobiš zraven ograjice "Holzschrauben", se pravi lesne vijake. Toliko o tem.
No, nam ne ustreza. Iščem dalje...

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ograjica
13.2.2009 21:33:47   
benika
¸Mi smo jo sami naredili. Je po meri, se lepo zahaklja, ni variante, da se odpre, pa še blazno poceni je.

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?