RABLJENA OPREMA! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


NIN@ -> RABLJENA OPREMA! (21.4.2005 11:26:53)

A katera mogoce ve kje v sloveniji odkupujejo rabljeno otroško opremo. Jaz bi rada voziček prodala rabljem le 4 mesece?





malena20 -> RABLJENA OPREMA! (21.4.2005 11:44:04)

Če že sprašuješ za celo Slovenijo, sicer pa ne vem koliko ti bo pomagalo,ker ne vem s kje si, jo odkupujejo v Novi Gorici v trgovini Kids nasproti obrtnega doma, v bližini zdravstvenega doma, v glavnem ena majhna trgovinca kjer lahko marsikaj prodaš in kupiš.




malika -> RABLJENA OPREMA! (21.4.2005 11:49:57)

Si poskusila s malimi oglasi, pa Bolha,salomon,...




AnBan -> RABLJENA OPREMA! (21.4.2005 12:05:03)

Od kje si???

Sk. Loka - Zajcek
Medvode - Sparovcek
Lj- Smrkolin
Lj - Mulc
Radovljica - otroaka komisijska trgovina.

Ce te zanima kaj od tega, ti lahko zrihtam telefonske in naslove.




Anonimen -> RABLJENA OPREMA! (21.4.2005 13:01:31)

v vseh komisijskih trgovinah boš dobila velik manj ker še sami dajo svoj dobiček gor pa ddv na ta dobiček, probaj najprej prodat preko malih oglasov, tu na ringaraji na med.over.net pa na drugih, mogoče salamoncu

lp, lara




lin -> RABLJENA OPREMA! (21.4.2005 13:02:02)

mali oglasi na rr,bolha....ali v kopru trgovina Ajatutaja na Markovcu




p@tricij@ -> RABLJENA OPREMA! (21.4.2005 13:21:55)

najbolje je, da ga kar tako prodaš, ker v teh trgovinah si samo maržo nabijejo gor. probaj na teh oglasih.




brbra -> RABLJENA OPREMA! (21.4.2005 20:51:53)

Ja sam te scene od oglasov so tudi malo voodoo.Sama že par dni prodajam PP plikota pa bi eni radi imeli za 15k sit zraven še dojenčka skoraj:)-Ne resno folk je čisto čuden, bi radi kupovali rabljeno za itak nič denarja, ampak moti jih zakaj ne zgleda novo. Me je zadnjič ena vprašala, če ima kaj obrabljena kolesca:zmeden2:ne gospa smo ga po luftu vozili:(Tako da sem tudi že sama obupala nad to prodajo:((

Ah sem se mogla malo skašljat:ups:

lp




NIN@ -> RABLJENA OPREMA! (21.4.2005 22:57:04)

pa glih to me moti pri oglasih. Ti telefoni pa vsakemu posebaj se razlagat kar je ze napisano!!! Sem iz okolice Celja.


lp
nin@




Stran: [1]