naroča katera pri Neckermannu? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


malika -> naroča katera pri Neckermannu? (21.4.2005 11:06:35)

Oblekce za dojenčke, otročke? Dobila sem namreč bon s dobropisom, ki me tako tišči, da ga moram nujno vnovčit :)- . Zdaj pa me zanima kako naročit velikost. So št. standardne? Ker npr. pri ženski konfekciji moram naročit eno št manjšo, je pri otroški tudi tako?




darjatimci -> naroča katera pri Neckermannu? (21.4.2005 11:20:43)

Jaz naročam,res imajo vse velikosti večje kot običajno,tudi za otroke velja tako za dojenčke še nisem kupovala,me pa matra en komplet in ga bom naročila,sicer pa če ni kaj v redu vedno vsaj pri meni so upštevali reklamacijo.




Anonimen -> naroča katera pri Neckermannu? (21.4.2005 11:53:54)

Res je vse večje in meni je prav neckermanova 38, drugače komaj 40 zvlečem nase. Zato pa tako rada naročam pri njih:ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups:




Kadija -> naroča katera pri Neckermannu? (21.4.2005 12:14:24)

Pri oblačilih za dojenčke in majhne otroke so številke dokaj relne!Če ni v redu lahko mirno menjaš ali vrneš in zahtevaš denar nazaj.Ni problema!
Za vsa podrobna vprašanja pa se lahko obrneš name!
LP:rozica:




lin -> naroča katera pri Neckermannu? (21.4.2005 13:04:12)

Meni je enkrat tašča naročila za Lin takoj ko se je rodila trenirkico od 3-6mes in so številke vstrezale normalnim samo nevem ali je bil Neckermann ali Quelle




lefairyon -> naroča katera pri Neckermannu? (21.4.2005 19:44:20)

čao...sicer oblek nisem nikoli naročala preko Neckermana niti preko Qelle...imam rada da prej probam preden kupim...je pa tako...tudi če so malenkost večje ni takšne sile...ji bo dlje prav...problem je če so oblekice manjše kot običajno...sicer pa lahko zamenjaš v določenem roku...
lp,nadi8):rozica:




Blanka77 -> naroča katera pri Neckermannu? (21.4.2005 21:26:38)

Jaz sem ji kupila trenirko, številke so normalne in ne tako, kot pri odraslih, ko moraš vzet eno številko manjše stvari.




Stran: [1]