otroški bolšji sejem (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


suzi -> otroški bolšji sejem (10.2.2009 14:09:03)

Zanima me če katera ve ali obstaja v Ljubljani kak otroški bolšji sejem kjer lahko kupiš in prodaš rabljene otroške stvari, predvsem oblačila. Imam 2,5 letnika in 13 mesečnico pa cel kup njunih oblačil, ki sta jih prerasla. Vsa so zelo lepo ohranjena pa se mi škoda zdi kar tako oddat. Če vsak kos prodam samo za 1 euro pa lahko naberem za kako novo pomladno jakno ali podobno. Pa tudi sama bi kaj na bolšjaku kupila. Mogoče ima katera te izkušnje. Kar sem dajala po oglasih je bilo bolj malo odziva. Težko kdo kupi že nošeno oblačilo če ga ne vidi in pogleda v kakem stanju je. Hvala.




Lunca1 -> RE: otroški bolšji sejem (10.2.2009 14:11:17)

nekaj obstaja v Šiški, samo bo katera druga morala povedat kje in kdaj




Mikica -> RE: otroški bolšji sejem (10.2.2009 14:48:49)

Na tržnici v Šiški (Celovška cesta), organizira društvo Sezam, najbolje da za datume pogledaš na njihovo spletno stran.




Ribica ** -> RE: otroški bolšji sejem (10.2.2009 15:08:49)

Vsako tretjo nedeljo je sejem na trznici, je pa vstopnina (ce prodajas, je visja). Jaz ti predlagam, da poslikas oblacila in jih das v album na net in potem link v oglas - sploh ce postavis nizke cene ne bi smelo biti problema s prodajo.




mateyka -> RE: otroški bolšji sejem (10.2.2009 15:15:52)

ja, res je. to je v nedeljo na šišenski tržnici (vsako prvo ali drugo v mesecu ali nekaj podobnega?)

najbolj me pa moti pri tem sejmu, da moraš plačat vstopnino, da si lahko pogledaš kaj sploh prodajajo. mislim, cmon - tudi če nič ne kupim? od kdaj pa moram plačat, da grem v trgovino pogledat, če majo mojo cifro čevljev, lepo prosim. sem šla večkrat mimo samo zaradi tega pa nisem nikoli stopila not - naj plačam zato da vidim, da ni nič zame? krneki imho..




Lunca1 -> RE: otroški bolšji sejem (10.2.2009 15:17:25)

Kakšna pa je vstopnina, za obiskovalce in prodajalce?




marsovcek -> RE: otroški bolšji sejem (10.2.2009 15:55:46)

1 eur piše na njihovi strani, je pa odprto od 9.30 -13.00 ure.




suzi -> RE: otroški bolšji sejem (10.2.2009 20:11:57)

hvala vsem, sem pa ras na sezam pogledala in imajo vstopnino, se strinjam s tem da je to malo trapasto. Najboljše bo res, da dam fotke na net pa bomo videli.




lenca1 -> RE: otroški bolšji sejem (11.2.2009 13:29:00)

v šiški je komisijska trgovina Smrkolin na Celovški cesti. Ne vem pa kakšen je postopek prodaje.




brigitaa -> RE: otroški bolšji sejem (11.2.2009 13:32:44)

Je boljše, da jih sama pofotkaš in daš oglas, je boljše kot komisijske prodajalne, sem enkrat ravno nekaj kupovala pri njih in nehote poslušala nabavne cene, pa sm rekla mojmu da jih za tak denar raje podarim kot pa dam preprodajalcem.




mateyka -> RE: otroški bolšji sejem (12.2.2009 11:36:10)

IZVIRNO SPOROČILO: lenca1
v šiški je komisijska trgovina Smrkolin na Celovški cesti. Ne vem pa kakšen je postopek prodaje.


ja suzi, mogoče je pa to še najboljš. jaz sem tamali skoraj vse trenirke tam kupila. ma ene 2-3 bolj fensi kupljene, ostalo je pa od tam - za gulit [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] pa da ne boš mislila, sem našla eno benetton, ki je ful lepa in mehka.




Stran: [1]