|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prekuhana voda
9.2.2009 19:49:00   
nincha
ojla!
Mene pa zanima, do kda moramo svojim malčkom prekuhavati vodo? js sem pozabla vprašat P ko sma ble prejšnji teden...kaj vi mislite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prekuhana voda
9.2.2009 19:50:22   
ttamariskaa
Hej! Prekuhovat za kaj?

(odgovor članu nincha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prekuhana voda
9.2.2009 19:52:38   
sttj
verjetno za mleko,čaj,
jaz jima še zdaj prekuhavam pa sta stara 15 mesecev

(odgovor članu ttamariskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prekuhana voda
9.2.2009 19:56:24   
nincha
ja za kaj pa prekuhavamo vodo....user posted image seveda za čaj in mleko....

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prekuhana voda
9.2.2009 19:57:03   
ttamariskaa
Hvala user posted image ! Jst nisem prekuhavala, ki je pol predolg za čakat, da se ohladi na normalno temperaturo, ,sm kr kupla ustekleničeno vodo ( zalo al kej takega ) in jo segrela

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prekuhana voda
9.2.2009 19:58:43   
sttj
prekuhavamo zato,da si lahko noge umijemouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ttamariskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prekuhana voda
9.2.2009 20:30:04   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: sttj

prekuhavamo zato,da si lahko noge umijemouser posted image user posted image user posted image



user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prekuhana voda
9.2.2009 20:49:53   
ajataja
jaz sem jo zjutraj prekuhala za cel dan in dala toplo-ne vročo v termovko in samo tam ven nalivala,če se je ohladila pa sam mal v mikrovalovni pogrela. Pred enim mescem sem nehala prekuhavat ko je bil star 8 mescev in uporabljam kar navadno samo pogrejem.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prekuhana voda
9.2.2009 21:24:11   
K_a_t_i
Cca. pol leta.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prekuhana voda
9.2.2009 21:34:31   
AnciM
Nikoli prekuhavala in nikoli ni bilo nobenih problemov. Zaupam v našo vodo iz pipe, ki je res dobra.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prekuhana voda
9.2.2009 21:38:19   
Alči
smo se trudil , pa ni hotu pit, sem se čudla zakaj, ja zato k je prekuhana!!!!!!D, no zdej je ne več, hvala bogu za to razsvetlitevuser posted image  in mali lepo pije. Čeprav na začetku itak ne rabi tekočine k je dojen . ko pa začneš z GH pa ja. Tko da jest do 4-5 meseca ja, pa ni pil, pol nisem več in pije. Aja , vodo mamo pitno, tko da ne ga preveč sračkat s flaširano.

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prekuhana voda
10.2.2009 8:30:35   
Taanikaa
jst sem prekuhavala do 7.meseca..prekuhala sem 2 vodi,eno dala v termovsko in jo imela za cel dan,eno pa ohladila in jo imela v steklenički,tko da sem am naredila s kombinacijami obeh vod,ni mi bilo treba ohlajat..zdej uporabljamo pa brito in mikrovalovno..user posted image

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prekuhana voda
10.2.2009 17:31:34   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

jaz sem jo zjutraj prekuhala za cel dan in dala toplo-ne vročo v termovko in samo tam ven nalivala,če se je ohladila pa sam mal v mikrovalovni pogrela. Pred enim mescem sem nehala prekuhavat ko je bil star 8 mescev in uporabljam kar navadno samo pogrejem.


Ja, jaz še sedaj tako delam, stara je pa 7 mesecev.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?