izpuščaji (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


suprmedo -> izpuščaji (8.2.2009 19:35:56)

pozdravljene!
glede 6 bolezni sem prebrala vse in nikakor mi ni nekaj jasno. mogoče mi lahko katera kaj svetuje. mi smo imeli pred dobrimi petimi dnevi dobili vročino stara je 7 mesecev, vročine je bilo 38. ampak je vročina nato izginila še isti dan. danes pa se ji je na vratu pojavilo najprej nekaj malih pikic zdaj zvečer pa jih že ma po telesu kar nekaj. je pa res da je zdaj jedla hikoncil zaradi vnetega ušeska. ampak jedla ga je že prej kot je dobila vročino. je dobre volje nič ni sttna. kaj menite bi morala iti k zdravniku ali počakam kakšen dan. bom pa itak jutri poklicala pediatrinjo.




boco -> RE: izpuščaji (9.2.2009 10:13:58)

Pri nas se je ta teden zgodilo nekaj podobnega le da je tamala imela 3 dni vročino kar precej nad 38, ravnotako je dobila hiconcil zaradi vnetih uhic in en dan za tem je dobila izpuščaje najprej okoli vratu (takrat smo bli pri P in je rekla da je to lahko od vročine ali viroze, ne pa od antibiotika), nato pa so se vsak dan pojavljali novi izpuščaji, ki so pa potem zgledali že kot koprivnica. Zato sma jo peljala k dežurnemu, zaradi suma alergije na penicilin....ta nama je zamenjal antibiotik in sedaj so izpuščaji že skoraj izginili. Še vedno pa ne vemo ali je šlo za alergijo ali pa so bili vročinski izpuščaji.
Kaj pa je vam rekla P? In kakko so izgledali ti izpuščaji?




Stran: [1]