|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mali vedi?
7.2.2009 14:45:21   
kajalin*
mene pa zanima kaj priporočate,kaj ste kupile svojim malčkom in kako se to obnese?za 4l starega otroka.hvala,lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mali vedi?
7.2.2009 14:46:52   
Petr_a
za 4. rojstni dan dobi pravi računalnik.Bo bolj uporaben kot mali vedi

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mali vedi?
7.2.2009 14:48:41   
tančk
Ojla,

jaz sem svoji nečakinji kupila mali vedi,mislim,da za tretji rd.Je bila zadovoljna,še zdaj se velikokrat igra z njim pri 4l in se tudi veliko nauči.Lp

_____________________________

Moj fantek Nejc je moja zvezdica, moje vse.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mali vedi?
7.2.2009 14:52:28   
Anonimen
Naša se tudi veliko igra  z Vedijemuser posted image

(odgovor članu tančk)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mali vedi?
7.2.2009 14:56:22   
kajalin*
za 4 rd svoj pravi rač?to ve kupujete al kaj?nimam glih tolk keša da bi si lahko to privoščila,da bi ji kupila,da se bo igralauser posted image žal...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mali vedi?
7.2.2009 15:07:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

za 4 rd svoj pravi rač?to ve kupujete al kaj?nimam glih tolk keša da bi si lahko to privoščila,da bi ji kupila,da se bo igralauser posted image žal...


Jest ga še za mojih 30. nisem dobila pol ga bi pa tamala za 4user posted image

(odgovor članu kajalin*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mali vedi?
7.2.2009 15:08:51   
ciciban
Pri nas je bil aktualen en teden. Veliko bolj so jima zanimive igrice na internetu-lego....

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mali vedi?
7.2.2009 15:09:56   
kajalin*
No sej,al se nekateri v denarju koplejo al kako...js si tega ne morem privoščit,resnično ne!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mali vedi?
7.2.2009 15:13:34   
Petr_a
kajalin se najde tudi kdo ki ti računalnik zloži iz recimo rabljenih delov.

ne,se ne kopljemo v denarju.
Rajši pa tudi prišparam pa mu kupim pravega,ki ga bo imel veliko dlje kot vedija in še bolj uporaben bo

Moje mnenje ;)

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mali vedi?
7.2.2009 16:01:35   
Isabellabina
Naša 6 letnica je dobila računalnik Modri Janko..podoben Vediju ,le da ima večji ekran in ogromno funkcij.Sem se pa tudi jaz z njim igrala ---da sem ga preizkusila kako sploh kaj delat na njem in se mi zdi super.

Pravi računalnik---no go tja do desetega leta sigurn nima kaj delat z njim ,ker ga tako majhni ne znajo uporabljat in imaš samo sitnosti z njim ,ker moraš biti vedno zraven da sploh funkcionira oz.da otrok ne naredi kaj narobe......moje mnenje 

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mali vedi?
7.2.2009 17:32:37   
lelaval
Moja 3,5 letnica včasih hoče kaj delat na pravem računalniku, ko vidi starejša 2, pa ne zna niti najlažjih igrc igrat. Tako, da mislim, da je pravi rač. za 3 letnika definitivno prehitro.
Študiram pa, da bi ji za 4. RD kupili Vedija.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mali vedi?
7.2.2009 19:17:01   
kajalin*
To sprašujem,kake so razlike mali vedi je za mlajše,modri janko za starejše al kako?Ne pravi comp,sigurno ne pride v poštev!Še preveč ga bo imela celo življenje...Hvala vsem za nasvete

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mali vedi?
9.2.2009 10:52:35   
ttamariskaa
RAZLIKE! Mali vedi ( Anni@co ) je tam od treh let naprej, zanimiv, naš mali se je pri treh letih naučil črke in števile, drugače pa igrice tam še niso za njega ( zato je kar moj računalnik, dve spletni strani sta poučni in ful zanimivi ). Modri Janko mi je glup, ker je za starejše ( 6+ ) in takrat otroci že tak grejo v šolo, kjer delqajo na pravih računalnikih, poleg tega jst nisem ravno razumela kaj modri janko kaže na ekranu, ne vem meni je bil čist zanič in sm preden sem kupla tega rdečega vedija, problaal vse te otroške rčunalnike.
Ti otroški računalniki zanimjo otroke samo kar se tiče učenja, glede igric pa ne. Če se ti gre za igrice raje kupi nintendo ds, je sicer mal dražji a ga bo imel za zmeraj, saj igrice ti kupuješ glede na starost in zanimanje otroka

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mali vedi?
19.2.2009 21:55:04   
aniram
Res je boljše pravi računalnik, pa saj mu ni potrebno novega kupit, že dobiš rabljene, ki so ugodnejši in kljub temu funkcionalni.

(odgovor članu ttamariskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?