Počitnice v hotelu Sol Umag-svetujte!Meta2-javi se tudi ti. (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Tia27 -> Počitnice v hotelu Sol Umag-svetujte!Meta2-javi se tudi ti. (20.4.2005 14:19:42)

No pa se bomo odpravili z našo enoletnico v ta hotel.Ker še nikoli nismo bili v njem, nas zanima kakšne so kaj vaše izkušnje, če je že kdo bil:zmeden:,vem da je bila Meta2 z dvojčicam pred kratkim, pa me zanima kako je bilo.Povejte mi a je hrana vredu?:zmeden2:Na kaj naj bomo pozorni, ko gremo dol z enoletnico:zmeden:.Kaj pa wellnesi in savne, ki jih ponujajo, so ok?Da si mamica valda lahk mal privošči:darilo:.Najlepša hvala za odgovore in lepe pozdrave prav vsem staršem ;)in poljubčke otročkom.:metulj:




Tajča & Jaka -> Počitnice v hotelu Sol Umag-svetujte!Meta2-javi se tudi ti. (20.4.2005 14:41:36)

Zivjo,
jaz sem bila v hotelu Sol Umag lani novembra, v 8.mesecu nosečnosti in je bilo res super :bravo:. Hrana je odlična in zelo okusna, tako da res lahko izbiraš tudi med zdravo hrano. Wellnes je tudi super, tako dsa boš sigurno našla kaj zase.Zelo priporočam ;).
Lepe počitnice,
pa,pa




Čiračara -> Počitnice v hotelu Sol Umag-svetujte!Meta2-javi se tudi ti. (20.4.2005 15:02:08)

Baje je ta hotel MEGA!!!
Hrane kolikor češ in ne vem koliko sort:)
LP




Bib -> Počitnice v hotelu Sol Umag-svetujte!Meta2-javi se tudi ti. (20.4.2005 15:19:14)

Mi smo bili en mesec nazaj v hotelu Sol Elite Koralj.
Ta hotel spada v isto verigo hotelov kot Sol Umag, tako da se nimaš kaj bat. Sobe so res lepe in čiste, hrane je pa ogormno in to kakršno hočeš.
Zajterk je od 7-10h, večerja pa od 19-21h.

Več o hotelu si pa lahko pogledaš na adriatica.net.





Stran: [1]