|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet midva
20.4.2005 11:54:38   
ticko
živijo!

ja za nama je ena burna noč (včeraj sva bila cepljena) in je dobil kr visoko temperaturo - čez 38. Dala sem mu polovico svečke (ob 22.00), zdj zjutraj jo ima pa še 37,8. Ali je to možno da je tako visoka temp. od cepiva ali je možno da je buban??

Ali mu naj dam še polovico svečke, ali grem lahko z njim na sprehod ali naj raje ostane doma.

Počutje je bistveno boljše, je že brcal, se smejčkal in govoril...
ali je tem. vendarle previsoka oz. do koliko je normalna temp.?

Hvala vam za včeraj punce:bravo::rozica::rozica:, pa za kkšen morebiten nasvet za danes se tudi priporočam!

čavči!!!

R & M :duda::duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   spet midva
20.4.2005 11:58:31   
Anonimen
Po ceplejnju naj ne bi imel nobene reakcije. Jaz bi na tvojem mestu poklicala in vprašala.

Ko smo se cepili nikoli nismo imeli težav razen enkrat, ko jo je sestra pičila medtem ko je migala:grrr:. je imela 2 dneva malo vročine in tri tedne zatečeno nogico.

Ampak vseen raje počakaj, čeprav če je dobre volje mislim da ni kaj hudega.

(odgovor članu ticko)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   spet midva
20.4.2005 12:01:08   
ČITA
Pozdavljena Renata in Matiček

možna je reakcija na cepivo. Po mojem bo v enem dnevu ali dveh izginila. Drugače naj bi se otroku vročina zbijala ko jo ima 38,5. Jo precej lažje prenesejo kot odrasli.
Je pa kar težko gledat ko ga kuha. Jaz mojemu Matičku ne dajem zdravil če je nima nad 38,5, razen zvečer če je temparatura od 38-38,5 da se ponoči malo umiri in vsaj spočije.
Jaz mu na tvojem mestu sedajle ne bi dala svečke, pa tudi ven ne bi šla z njim. Danes ostanita notri in se malo crkljata.
Jutri bo že bolje.

P.S. če ti pa duša ne da miru pa pokliči pediatra.

Lep pozdrav od M in Matička

(odgovor članu ticko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   spet midva
20.4.2005 12:42:12   
oka
Vse bo O.K. Tudi naša je imela tako reakcijo po cepljenju (po vsakem cepljenju). Trajalo je kake dva dni. Prav tako, kot si ti opisala, jok, visoka vročina. Kje pa si mu merila temperaturo? V ritki ali pod pazduho. Ker če je imel 37,8 v ritki, potem to ni več vročina, vsaj tako mi je rekla sestra. Ven pa raje ne hodita. Meni so rekli, da vsaj en dan po cepljenju naj ostanem doma.

LP in čimprejšnje okrevanje!

(odgovor članu ticko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   spet midva
20.4.2005 12:47:12   
ticko
ja, v ritki ima 37,8 v ušesku merim z ušesnim terometrom pa ima 37,1 (pa se ne zanašam preveč na ta terometer, čeprav je bil grozno drag...)

tok me je groza, pa še tolkrat ga bojo cepli, joj ta občutljivček moj!!

si pa ne predstavljam bit dons doma z njim, saj sva vsak dan obvezno po 4 ure zunaj...


Hvala vam mamice!!!:bravo:

LP

(odgovor članu ticko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...





sindarin

Kje najpogosteje kupujete igrače?

Baby Center (32%)

Pikapolonica (8%)

preko spletnih trgovin (1%)

v specializiranih majnih trgovinicah (1%)

supermarketi in hipermarketi... (10%)

ne morem reči, zelo različno (46%)


Število vseh glasov: 277

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!