vnetje ušes-kako dolgo? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


boco -> vnetje ušes-kako dolgo? (6.2.2009 12:31:47)

Naša tamala ima vnetje ušes. V torek popoldan je dobila prvi odmerek Hiconcila (imava ga na 12 ur), vročina je včeraj (četrtek) izginila, vendar pa je danes še vedno grozno sitna in se kar naprej prijema za ušesa in tišči glavo v pojšter. Mislim da jo še kar bolijo. Kdaj naj bi antibijotik prijel? Pa še to me zanima, ali so vaši otročki že tudi dobili rdeče flekce po telesu, ko je vročina izginila?




Anonimen -> RE: vnetje ušes-kako dolgo? (6.2.2009 12:48:38)

Moji bogici je prijel šele čez 3 dni[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




aniram -> RE: vnetje ušes-kako dolgo? (6.2.2009 21:40:39)

nekje v 24 do 48 urah naj bi antibiotik začel delovati. lp




boco -> RE: vnetje ušes-kako dolgo? (7.2.2009 9:21:49)

No glede na to, da je vročina povsem izginila, to verjetno pomeni da antibiotik že deluje. A pa je možno da ušesa srbijo, ko se zdravijo? Danes se sicer ne praska oz.  šlata več tako intenzivno po glavici in ušesih, se še pa vedno malo.

Kako dolgo pa izginjajo vročinski izpuščaji?




.muki. -> RE: vnetje ušes-kako dolgo? (7.2.2009 9:51:40)

Pri teh flekcih bi bila jaz pozorna, ali se morda kaj večajo? Ali so se pojavili že pred jemanjem AB ali šele po njem?
ZAkaj to sprašujem, zato ker se je pri nas razvila koprivnica iz rdečih flekcev in smo morali zamenjati AB, saj je postal alergičen na penicilin.




Stran: [1]