Zabojniki za oblačila? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


jasnika -> Zabojniki za oblačila? (6.2.2009 8:52:34)

No, mene pa zanima kje v Mariboru so ti zabojniki, če sploh so kje, oz kam daste oblačila ki jih več ne potrebujete, mislim tudi takšna oblačila ki niso več za ponosit, se jih je kar nkaj nabralo.  


Hvala in lp




muki1 -> RE: Zabojniki za oblačila? (6.2.2009 9:06:52)

IZVIRNO SPOROČILO: jasnika

No, mene pa zanima kje v Mariboru so ti zabojniki, če sploh so kje, oz kam daste oblačila ki jih več ne potrebujete, mislim tudi takšna oblačila ki niso več za ponosit, se jih je kar nkaj nabralo.  


Hvala in lp


Za MB nimam pojma.
V MS obstaja zabojnik pri BTC, včasih kaj oddam tam, večkrat dam tudi kakšnim ciganom, ki vztrajno zvonijo na vratih, kaj boljšega podarim, ampak oblačila, ki niso več za nobeno rabo pa vržem v smeti. Nikoli jih ne oddajam, niti v kontejner za oblačila ne, ker to je namenjeno nekomu, ki bo še nosil.




LoCa -> RE: Zabojniki za oblačila? (6.2.2009 16:22:48)

js ne dajam večoblačil v zabojnike. pri nas so od humane, in ta oblačila sploh ne gredo v roke ljudem, ampak se jih proda, izkupiček pa nameni tretjemu svetu (sej ne da ni plemenito, ampak jaz sem mislila, da to dobijo soc. deprivilegirani ki si novih oblačil ne morejo privoščiti). ko sem to zvedela, sem odnehala, pomoje da jih bom kar na r.k. v skladišča nosila, ko bo nova zaloga.




muki1 -> RE: Zabojniki za oblačila? (6.2.2009 20:37:07)

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

js ne dajam večoblačil v zabojnike. pri nas so od humane, in ta oblačila sploh ne gredo v roke ljudem, ampak se jih proda, izkupiček pa nameni tretjemu svetu (sej ne da ni plemenito, ampak jaz sem mislila, da to dobijo soc. deprivilegirani ki si novih oblačil ne morejo privoščiti). ko sem to zvedela, sem odnehala, pomoje da jih bom kar na r.k. v skladišča nosila, ko bo nova zaloga.


Proda? Komu pa ?
Sicer pa tretji svet ni ravno nek Beverly Hills, se ti ne zdi, da je potem vseeno komu, glavno da pride v ,,dobre roke,,? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




LoCa -> RE: Zabojniki za oblačila? (8.2.2009 10:10:18)

ne vem komu se proda, najbrž v kakih second handih.
ampak  si zgrešila bistvo, jaz sem cunje dajala v zabojnik, ker sem mislila, da jih dobijo v roke ljudje, ki jih rabijo TAKOJ. zato sem bla pol razočarana, ko sem ugotovila, da ni tko. in ne vem v čem je problem? če ti misliš, da boš s tem rešila ljudi v nerazvitih deželah se blazno motiš, ma o tem res ne bi razpravljala. to je bolj za tvoj dober občutek, ki ga sicer popolnoma razumem ker smo vsi isti, tudi jaz deloma zato dajem obleke, ker imam po tem dober filing da sem nekomu pomagala. se mi pa zdi tudi prou da vsak ve, kam grejo vsi njegovi prispevki, če jih že daje, se ti ne zdi? ti daš za tretji svet, js pa raje brezdomcu, k ga vsak dan srečam.




LoCa -> RE: Zabojniki za oblačila? (8.2.2009 10:11:47)

na, tle si preberi, če te zanima: http://www.humana.si/o_humani.php




Stran: [1]