|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne sodi po videzu
5.2.2009 12:06:36   
Vrtnica79
No, kaj se mi je pravkar zgodilo.............. na vratih zvoni, grem odpret in akviziter za neko sranje. Mu rečem, prosim, želite on pa meni ali imam starše domauser posted image . Ja, zakaj se gre -ga vprašam a mi odvrne da to mene verjetno nima kaj zanimatuser posted image

Ja, tamala je spala- večja je v šoli, jaz pa pač v trenirki in pred štedilnikom nimam glih make-upa na faci.................

Saj nevem kaj bi si človek mislil...................





_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 12:13:18   
blazka
Najboljš, da vzameš to kot kompliment, ker je očitno mislil, da si še tako mlada, da je bolje da se pogovori s tvojimi starši. Torej - brez make upa izgledaš kot najstnica.
Če pa to ni hud kompliment...user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 12:13:18   
mlinar
Kaj češ potem si zeloooo mlada

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 12:25:17   
Lenny
Vzami kot kompliment, kaj pa.
Mene so srednješolski mulci ob zadnjem sneženju zjutraj zamenjali za sošolko in me nakepali. Ko so ugotovili, da so ga orng pokronali, je bilo en kup smeha, ena malo skuštrana Lenny in na koncu celo opravičilo, kar se jim po zmoti tudi v plus šteje. user posted image  A ni to boljše, kot če bi vprašal, če imaš kaj vnukov user posted image  Potem bi se bilo pa res za sekirat user posted image

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 13:01:05   
sunny24
Ah, meni se je tudi podobno zgodilo, sam da sem akviziterju odprla z nosečniškim trebuhom pa on meni: "A so starši doma?"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 13:19:23   
Kontrakarambolšrauf
Lahko pa da ponuja servis za proteze in je ocenil da je verjetno še ne potrebuješ in je vprašal po starših.

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 13:24:52   
Vrtnica79
Proteze jauser posted image user posted image user posted image user posted image , če bi bile. Šlo se je za neko čiščenje zračnikov...........


Saj je kompliment, samo vseeno ne moreš kar nekoga ki ga ne poznaš tikat............ no, odnos me moti.............

saj se mi večkrat zgodi da me imajo za mlajšo, takrat ko nimam otrok s sebojuser posted image



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 13:27:00   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

Lahko pa da ponuja servis za proteze in je ocenil da je verjetno še ne potrebuješ in je vprašal po starših.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 13:31:31   
Šaki
meni se enako dogaja.
mi je zadnjič ena "sestra"-pripravnica- na ctg-ju rekla kolk sm stara pol ji pa povem pa je samo pobulila.
pol pa k sm ji rekla da mam že enga otorka je pa sploh oči vrglauser posted image


pa tolk mlada zgledaš-je rekla.
hm sm rekla kaj čmo

upam da bi bo tko še kdo reku čez 20 letuser posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 13:33:41   
PIRANJA
Taki tipi so meni sumljivi. Vprašanje ki se začenja, če je še kdo doma, razen tebe, bi se lahko kdaj tudi slabo končalo. Si pomislila, da bi te lahko po buči ali pa posprejal in nato ropal? So že bili tudi taki primeri, in če se izjalovi, prodajajo nekaj B. V.!!!

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 13:36:36   
Vrtnica79
Piranja, potem tako bolje da nobenemu ne odpiramuser posted image

Ja, če bi kdo nameraval to izvesti bi tako to storil..............

< Sporočilo je popravil Vrtnica79 -- 5.2.2009 13:37:57 >


_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 14:41:41   
arabela*
vrtnica,te popolnoma razumemuser posted image

Prvo kot prvo bi ga jaz vprašala,če se slučajno poznava,drugo kot drugo pa bi se speljal po hitrem postopku.....

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 14:42:39   
arabela*
in,kako se je potem razpletlo,si rekla da sta ati in mami v službi??user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 14:52:54   
Nur
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

in,kako se je potem razpletlo,si rekla da sta ati in mami v službi??user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

ja, neprijetna situacija.....se tudi meni dogaja... na del. mestu se mi je že zgodilo, da me je ena stara mama zamenjala - namesto učiteljica sem postala "sošolka" naših fantov in deklet user posted image user posted image

V trgovino, kjer me je trgovka neprestano tikala, pa ne grem več....sicer smo vsi ljudje in ne dam velik na izobrazbo (zame so vsi poklici pomembni in potrebni) pa vendar se ne dam trgovki, da me vpraša: "A boš še kaj?"

Ko smo že pri videzu...moj exmož je mel zanimivo štorijo...nikoli ni dal kaj na cunje..in se je športno oblečen šel na banko pozanimat glede posojila za nakup nepremičnine...uslužbenka ravno toliko, da se je z njim pogovarja...ko prideta na temo...koliko znaša plača.....ko odvrne koliko zasluži (po moje ene 5krat več od nje) pa čisto druga zgodba - toliko, da mu ni z roke jedla, pa še čaj in peciva ponudla user posted image , se na koncu z njim rokovala in ga pospremila ven user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 16:03:22   
Blueberry
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

in,kako se je potem razpletlo,si rekla da sta ati in mami v službi??user posted image


user posted image user posted image Jaz sploh ne odpiram nepoznanim. Še če kdo kliče pa je številka, ki je ne poznam (na domačem telefonu) sploh ne dvignem. user posted image Nikoli ne morem reči ne hvala ampak samo poslušam da do konca povejo.. user posted image Pol pa raje ne dvignem.


_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 18:02:20   
Anonimen
Ja meni tudi mesar v Tušu vedno reče najprej: "Kaj boš pa danes imela?" (tisto pocukrano otročje), potem pa: "na punčka, izvoli"user posted image

Ok saj res zgledam mlado, ker se sploh ne mažem oz. redko, stara sem pa 21 let, ampak vseeno se pa ne rabi z mano pogovarjat kot z 8-letnico no.

Sem pa tam redna stranka, tako da komaj čakam da se mi bo videlo da sem nosečka, me zanima njegov izraz na obrazuuser posted image

(odgovor članu Blueberry)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 18:22:36   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

Ok saj res zgledam mlado, ker se sploh ne mažem oz. redko, stara sem pa 21 let


ja halo,pri 21. pa si še ja punčka...user posted image
jaz jih mam enkrat več ,pa me tud mesr,nebom rekla kje ima za šmrklo,me obvezno tika,en drug pa me še celo na zmenke vabi....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 19:19:56   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  no saj imaš prav, pa niti se ne sekiram, leta še prehitro tečejouser posted image

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 20:18:43   
tanjusi
mam izkušnje s tem, ja ena je enkrat pri na studi nekaj prodajala in z možem sma jo pač poslušala, mal interes sem pokazala , pol pa ona men reče saj ti bo pa ati kupil.
Misla je seveda mojega moža.Skor me je kap tako sva se smejala.


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ne sodi po videzu
5.2.2009 22:48:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

mam izkušnje s tem, ja ena je enkrat pri na studi nekaj prodajala in z možem sma jo pač poslušala, mal interes sem pokazala , pol pa ona men reče saj ti bo pa ati kupil.
Misla je seveda mojega moža.Skor me je kap tako sva se smejala.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....samo njemu mogoce ni blo tolk smesnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ne sodi po videzu
6.2.2009 6:40:50   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

No, kaj se mi je pravkar zgodilo.............. na vratih zvoni, grem odpret in akviziter za neko sranje. Mu rečem, prosim, želite on pa meni ali imam starše domauser posted image . Ja, zakaj se gre -ga vprašam a mi odvrne da to mene verjetno nima kaj zanimatuser posted image

Ja, tamala je spala- večja je v šoli, jaz pa pač v trenirki in pred štedilnikom nimam glih make-upa na faci.................

Saj nevem kaj bi si človek mislil...................






Jest to vzamem za kompliment. Ko se mi je nazadnje to zgodilo, sem poklicala tasta, on pa je prilil še malo olja na ogenj in rekel, da sem njegova "lubica". Akviziterka je bila tako zmedena, da mu je posesala celo stanovanje (reklamirala je forverk-a).

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ne sodi po videzu
6.2.2009 8:29:48   
kjava
user posted image user posted image  Dobre zgodbe.
Mene je pa zadnč klicala z ene zavarovalnice, pa kje sem zaposlena. Sem rekla, da še nisem, ker sem še študentka. In pol je hotela, da ji dam očeta na telefon. Aha, zakaj pa zdej očeta, jest ne živim pri starših. Ja, kako? Ja, ker živim pri možu.
Ženski ni blo nič jasno. A ni še nikol slišala, da smo študentke tud poročene in mamo otroke user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ne sodi po videzu
6.2.2009 9:57:59   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

in,kako se je potem razpletlo,si rekla da sta ati in mami v službi??user posted image



user posted image user posted image user posted image  ja, pa da nesmem govoriti z tujciuser posted image



no, sem mu pač rekla da nas to ne zanima in da tukaj živim JAZ s svojo družinouser posted image . Pa mu je kar malo vroče postalo po mojem odgovoru in se je kar pobral na hitrouser posted image



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ne sodi po videzu
7.2.2009 12:39:43   
ZmajTolovaj
Jaz sem tud enmu odprla, ki se je prej z mojim možem dogovarjal, da bo prišel, pa mi je tip na vratih rekel Očeta najbrž ni doma?
Nisem vedela, al čem možu povedat al ne ... user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ne sodi po videzu
7.2.2009 12:45:23   
čipka
Moja sestra je šla s frendi v Francijo in so šli v disko. Stara je bila 23 čet, vratar je od nje zahteval izkaznico, če je že polnoletna ali ne. Da bi še bolj glupo izpadlo, drugih sploh pogledal ni, pa jih je par imelo manj kot 18, oz. so bili vsi mlajši od nje. user posted image

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?