konjuktivitis (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


deja87 -> konjuktivitis (4.2.2009 20:05:40)

hejla,
nasa 7 mesecna pupika ima ze mesec dni konjuktivitis...
ne mine...probali smo vse...od raztopine do kamilice...pa pediater nam je dal kapljice..
pa nic....smo obupani!!!

ce poznate kaksno resitev po izkusnjah,....
prosim napisite!!!
thnx vsem!!!




2 Sraki -> RE: konjuktivitis (4.2.2009 20:18:03)

Mi smo zamenjali kapljice iz Tobrex na Ciloxan (upam, da sem prav napisala, se mi ne da it preverjat) in je bilo v nekaj dneh bolje. Sicer pa čiščenje solzevodov, če se stvar dolgoročno ne izboljša.




K_a_t_i -> RE: konjuktivitis (4.2.2009 21:23:28)

Kok časa ste pa dajali kapljice? Ker jih je potrebno dajat vsaj cca. 7 dni in to redno. Muka za otroka, ampak pri nas so pomagale (smo pa že meli tako ciloxan, kot tobrex - se pa poleg kapljic dobi tudi mazilo tobrex, za ponoči, samo ne vem, če je za tako majhne). Pa pazit je treba kako se nosek čisti, da smrkeljček ne steče v oko.
Lahko je pa kaj drugega, za kar pa nimam nasveta.




majaS80 -> RE: konjuktivitis (4.2.2009 23:10:55)





Te besede " konjuktivitis" ne poznam, sklepam pa po zdravilih, da ima vneto oko?
Tudi jaz sem mojemu malemu - star je 5 mesecev, dajala že obojne kaplice v oči in se vnetje vedno ponovi ... do sedaj je imel že 6x vneto. Sedaj sva naročena pri okulistu, da pogleda ali je vzrok zamašen solzevod...
so mi pa svetovali, da mu masiram solzevod.... no ja za enkrat ni nič bolje :((

Aja, še to, ker mu nisem želela dajati nonstop antibiotika v oči (se mi ni zdelo pametno), sem mu dala večkrat na dan kaplico svojega mleka v vneto oko. Je pomagalo v 2 dneh. Res pa je da se vedno ponivi :(

LP







J.L. -> RE: konjuktivitis (5.2.2009 0:08:23)

moja iam isto probleme z vnetji oz solzenjem, ki traja in traja. po toberex kapljicah je bilo takojšnje izboljšanje, vendar se vseeno ponavlja. sve pa naročeni k okulistu, samo baje pred 1l starosti ne delajo tega posega, upam samo da se stanje čimprej izboljša, saj imamo neprestalno neke probleme z zdravjem.  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




Stran: [1]