|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   do kdaj?...
4.2.2009 19:33:48   
deja87
lp vsem..
men pa zanima do kdaj ste dojile vase malcke...?
kako in kdaj ste se odlocile da jih ne boste vec dojile/ali pa je dojencek karnaenkrat sam "pozabil" na dojko?

hvala za odgovore...

bye*user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: do kdaj?...
4.2.2009 19:45:53   
aniram
Pozdravljena!
Jaz sem svojo deklico dojila do 10 meseca, nato pa je nekako kar sama pozabila na dojko. Se mi zdi ravno pravi, čas, da je odnehala, saj je kmalu odhod v službo in je potem to kar težko.

(odgovor članu deja87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: do kdaj?...
4.2.2009 19:52:03   
katra55
Dojila sem do 18. meseca, potem pa je kar sama pozabila na dojko.

(odgovor članu aniram)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: do kdaj?...
4.2.2009 19:58:55   
zmajaz
Jaz sem dojila do 10. meseca, potem pa je začela dojko prav zavračati - najverjetneje zaradi moje ponovne nosečnosti.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: do kdaj?...
4.2.2009 20:09:10   
evi28
Do pred kratkim, stara je bila 1 leto in 10 dni, ko se je sama odstavila. Enostavno ni hotela več zagrabit. Imela sem jo namen dojiti dlje, vendar če user posted image ni več zato, je pa tud ne morem prisilit.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: do kdaj?...
4.2.2009 20:16:02   
2 Sraki
En večer sem hotela ga zopet, kot vsak dan, pred spanjem podojit in ni hotel. Obrnil se je stran. In to je bil konec. Čez ene tri dni, se je spomnil, pa da bi spet malo, takrat sem se pa jaz obrnila stranuser posted image . No bil je star 11M in se mi je zdelo čist o.k. če zaključiva to sceno.

(odgovor članu evi28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: do kdaj?...
4.2.2009 20:20:13   
inesc
Pri 9m. Sem že pred tem par dni opažala, da se samo igra in da še čisto malo popije. Pa sem ravno 1 dan po njegovem 9m dobila hudo migreno in sem morala vzet predpisane tablete in tako se je najina seansa končala. Pa ni bilo nobene panike. Je bilo meni bolj hudo kot njemu.

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: do kdaj?...
4.2.2009 21:54:11   
Petr_a
Prvega 1 mesec-nehala zato,ker so me drugi prepričali da nimam mlekauser posted image
Drugega do 14 meseca,bi se dojila še več,a zaradi njegovega zdravja nismo smeli več

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: do kdaj?...
5.2.2009 13:09:22   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: inesc

Pri 9m. Sem že pred tem par dni opažala, da se samo igra in da še čisto malo popije. Pa sem ravno 1 dan po njegovem 9m dobila hudo migreno in sem morala vzet predpisane tablete in tako se je najina seansa končala. Pa ni bilo nobene panike. Je bilo meni bolj hudo kot njemu.



No to odebeljeno velja tudi pri nas. Malo po 8m (torej en teden nazaj) me je 2x vgriznila in ji eno večer nisem ponudila, naslednji dan in še naslednji pa ni več hotla zagrabit, pa tudi meni je bilo ful hudo, sem kar jokala, po drugi strani pa sem vesela da se je odstavila sama, vendar sem še jo nameravala nekaj časa dojit.



_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?