Pediatrična bolnica v Mariboru (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Pediatrična bolnica v Mariboru (19.4.2005 20:49:41)

Danes sva bila tam, pa moram rečt, da sem blazno presenečena nad njihovo prijaznostjo. Gospa, ki je še včeraj bila slabe volje, mi je celo odprla vrata, ko je videla, da sem prišla z vozičkom tja. Na oddelku pa tako - sploh ne najdem besed. Ena sestra bolj prijazna od druge.

Danes so Davidu naredili le del preiskav, ker sva se zjutraj prepozno dojila, tako da morava jutri prit ponovno. Ko se je mali tako glasno jokal pri testiranju na alergije, so ga kar tri poskušale potolažit (na koncu je uspela samo mamina ziza).

Vem, da bodo jutri na vrsti težje preiskave, ampak vseeno grem tja z lažjim srcem. Sestre mamice razumejo in nam kar rade pomagajo.




Teni_ -> Pediatrična bolnica v Mariboru (19.4.2005 20:59:45)

Ja, so kar fajn te tam, oz. vsaj bile so takrat, ko sem bila jaz nazadnje tam. No, sicer ne vem, če so za te male enake sestre, ampak mislim, da ja, ker smo ponavadi še kakšne mlajše tudi pobrali za preiskave.

Me veseli, da ti je odleglo in upam, da bo jutrišnji dan čimprej za vama.

LP,
Mojca:nosecka:




Tejči -> Pediatrična bolnica v Mariboru (19.4.2005 21:00:32)

Super, jaz sem bila v porodnišnici tudi z njimi full zadovoljna.

Držimo pesti, da bosta vse dobro rešila.:angel:

LP, Tea:sloncek:




Mojca P. -> Pediatrična bolnica v Mariboru (19.4.2005 21:02:42)

No, vidis, da ni tako hudo.
Drzimo pesti se naprej:angel:!

David je pogumen fantek , mama je krizo ze tudi ocitno prebrodila...bos vidla vse bo hitro mimo.

Drzita se, se naprej!

:rozica:




india -> Pediatrična bolnica v Mariboru (19.4.2005 21:04:46)

Super Skutica, sem prav vesela, da nekdo enkrat napiše nekaj pohvalnega čez medicinsko osebje v SBM.
Mi smo imeli tudi zelo pozitivne iz
kušnje pred 9 leti,ko je bila hčera takrat zaradi pljučnice tam. Cele dneve sem lahko bila pri njej, mariskaj so dopustile, celo mož je lahko več časa preživel tam kot običajno....Želim vama, da bi jutri še čimmanj boleče opravila te preiskave in da bi bili rezultati čim boljši.
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




PIAF -> Pediatrična bolnica v Mariboru (19.4.2005 21:27:59)

Tudi jaz sem bila zadovoljna. Tam sem tudi prespala, da so malemu naredili drugo jutro vse preiskave. Imela sem pa eno slabo izkušnjo, kar s prijaznostjo nima nobene veze, ker so bili vsi prijazni. Na ultrazvok (tešče) sva čakala 7 ur!!

Tebi pa želim čimlepšo izkušnjo tudi jutri!
Piaf




Pupica -> Pediatrična bolnica v Mariboru (19.4.2005 21:59:52)

No potem smo kar fino držali :miska::miska::miska:




Jančika_ -> Pediatrična bolnica v Mariboru (19.4.2005 22:03:44)

Super, upam, da bo jutri tudi vse vredu!




filipinka -> Pediatrična bolnica v Mariboru (20.4.2005 9:25:33)

Mi2 sva bila tam januarja, zaradi bronhitisa-3 dni- in so ble vse sestre ful prijazne!:sloncek:
Želiva vama vse dobro!




Stran: [1]