hervis (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


mala zirafa -> hervis (4.2.2009 8:06:47)

Iščem dekliški kombinezon za sneg  velikosti 116, pa me zanima če ga je katera zasledila v hervisu ali giga sportu?Nekoč smo ga kupili od color kids  v hervisu pri btc-ju.Pri nas na obali ni nobene izbire.V intersportu v lj jih nimajo.




UT_2008 -> RE: hervis (4.2.2009 9:48:27)

Men se pa zdi, da sem neki v LEclercu vidla, sam nisem preverjala, ker take velikosti ne potrebujem. Ko pa so imel aakcijo v HOFERJU, pa sem kupila neki kombinezonček, samo za dojenčka. Zdaj pa ne vem, če še imajo to ponudbo sploh.




kawasakica -> RE: hervis (4.2.2009 11:02:16)

jz sem ga v turbolimacu kupla kak mesec nazaj - 25 EUR




Lenny -> RE: hervis (4.2.2009 11:32:55)

Hervis je imel ene od Snox-a. Samo je vprašanje, če je še kaj izbire pri številkah.




Mišni -> RE: hervis (4.2.2009 11:36:43)

Najboljše, če kupiš kar bundo in hlače v H&M, če imaš možnost. Ker so res neverjetno kvalitetne, vsaj bunde. Hlače sem pa jaz lani v Intersparu kupila ene najcenejše, za 10 evrov, pa so tudi prav nevrejetno nepremočljve. Včeraj npr. se je otrok kakšno uro valjal po totalno namočenem snegu, deževalo je cel čas, na zunaj so hlače izgledale kot ena spužva, totalno mokre, ampak ko jih je slekel, je bil spodaj čisto suh. Kar verjti nisem mogla.




mala zirafa -> RE: hervis (4.2.2009 22:44:38)

Hvala.Sem bolj malo po teh velecentrih ker se bojimo staknit kakšnih viroz in gripe.Nisem ravno na tekočem s ponudbami.Bom pa za hlače pogledala v interšparu.




Stran: [1]