AAAAAAA - spodletelo kosilo tudi v tretjem poizkusu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tjaga -> AAAAAAA - spodletelo kosilo tudi v tretjem poizkusu (19.4.2005 14:24:07)

Samo potožila bi rada. Imam že eno goro posode za pomiti, ker se je naša princeska odločila, da danes tudi njene najljubše jedi niso dobre.

Trikrat sem kuhala kosilo, zdaj pa mleko po steklenički pije.

Zdej grem pa pomivat :((:((:((

Tjaga
:kava::kuza::kava::kuza:





Majdi -> AAAAAAA - spodletelo kosilo tudi v tretjem poizkusu (19.4.2005 14:25:57)

enostavno nimaš sreče. Upam da moj malček nebo delikat kar se tiče hrane:duda:




corfu -> AAAAAAA - spodletelo kosilo tudi v tretjem poizkusu (19.4.2005 14:29:35)

Mogoče pa ji danes enostavno ne paše jesti, ker je tako grozno vreme in enostavno ni razpoložena, saj tudi nam odraslim ne paše vedno, a ne?:)




Anonimen -> AAAAAAA - spodletelo kosilo tudi v tretjem poizkusu (19.4.2005 14:31:46)

Tjaga, se zgodi, saj bo bolje.
A veš, kaj sem pa jaz včeraj za kosilo skuhala? Popolno kosilo v desetih minutah:
zelenjavna juha iz vrečke, pire krompir iz vrečke, ocvrti piščančji medaljoni (zmrznjeni - cvrejo se največ 10 minut), pa galeta puding, ki se tudi samo strese v mleko iz vrečke in zmiksa.
Zdravo, a ne?
No ja, Tibor je tudi jedel samo pohce in kisle kumarice.




ZARA -> AAAAAAA - spodletelo kosilo tudi v tretjem poizkusu (19.4.2005 14:40:24)

nehej jemrat...8)




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.4.2005 14:42:04)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




tjaga -> AAAAAAA - spodletelo kosilo tudi v tretjem poizkusu (19.4.2005 14:42:22)

Sej bom. Jutr.




dory -> AAAAAAA - spodletelo kosilo tudi v tretjem poizkusu (19.4.2005 14:49:36)

Se nardi..pr takem jedcu k je tvoja tamala ni problema..koj jutr bo bols :)




mamsi -> AAAAAAA - spodletelo kosilo tudi v tretjem poizkusu (19.4.2005 15:11:14)

No, jest mam tut tako sranje zadnje dni - zobi rasejo, pa nimaš kej, bl k se borim, slabše je, tko da če noče pa nč.;)




Anonimen -> AAAAAAA - spodletelo kosilo tudi v tretjem poizkusu (19.4.2005 21:03:35)

takim pomivalnim maratonom se izogneš če skuhaš malo na zalogo in daš zmrznit, ko je kosilo pa odmrzneš, pa če noče jest tut mn "boli" k se nis tolk matrala pa ji kuhala pol pa nč :)

lp, lara




tjaga -> AAAAAAA - spodletelo kosilo tudi v tretjem poizkusu (19.4.2005 21:18:21)

Lara hvala, naslednjjič bom naredila točno to. Ponavadi vedno vse sproti kuham, zdej bo pa revolucija ;) .

Tjaga
:kava::kuza::kava::kuza:




Anonimen -> AAAAAAA - spodletelo kosilo tudi v tretjem poizkusu (19.4.2005 21:25:30)

ma ja res je fino, sploh tkole od začetka ko so dojenčki še mejhni pa res malo pojejo. js sem skuhala po celo cvetačo, brokoli, špinačo, ful korenja, bučke, hruške, jabolka, suhe slive, suhe marelice, ma vse živo, pol pa dala v une modelčke za ledene kocke in v zmrzovalnik. ko je zmrznlo sem pa pretresla vn iz modelčkov v vrečke in maš še fino merico. recimo za južno ji skuhaš na sveže sam en krompirček in odmrzneš 2 kocki cvetače pa 2 kocki brokolija, pa je južna redi! simpl ko keks!

čau bau
lara




tjaga -> AAAAAAA - spodletelo kosilo tudi v tretjem poizkusu (19.4.2005 21:29:51)

:bravo::bravo::bravo::bravo: Lara. Stupid me, jest se pa matram, pa jamram pol. Sama sm si kriva. :((:((:(( REVOLUCIJAAAAAAAAA




Stran: [1]