grčija (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


corfu -> grčija (19.4.2005 12:30:00)

ženske dejte mi svetovat, a bi se ve upale it v Grčijo z ladjo, vožnje cca 26ur v eno smer in z otročkom starim osem mesecev?
Imeli bi svojo kabino, kajti lani ko sva bila sama so imeli te otročke kar po hodnikih in gostilnicah, ki so na ladji.

Kaj pravte?????:zmeden2:




kofetek2010 -> grčija (19.4.2005 12:31:03)

:zmeden2: jaz z ladjo ne bi šla, bi pa šla z letalom ;)




zoya_ -> grčija (19.4.2005 12:36:40)

Corfu... jaz bi sla na ladijo, če bi imela svojo kabino, drugače pa bi raje šla z avionom, ker si hitro dol. Jaz že z 2 let starim ali pa 5 let starim ne vem, če bi šla.




darjatimci -> grčija (19.4.2005 12:38:17)

Mi imamo starega dve leti pa nebi šli z ladjo se nam zdi predolga,lani pa smo bili z letalom.




Anonimen -> grčija (19.4.2005 12:42:25)

Moj bratranec in njegova :love: sta obdelala Italijo z vlakom - no do Sicilije (nazaj z letalom) in 9m starim frockom. Sta obe mami hmal znoreli, ko sta slišali za plan. Imeli pa so se fino.
Naredi, kot se ti zdi pametno. Si pa le na ladji.





viv_ -> grčija (19.4.2005 13:03:45)

S svojo kabino mislim da ne bi smel biti problem - pa saj imaš voziček sabo. 8 mesecev je super - otroček je že kar velik, hodi pa še ne, tako da ni problema, da bi ti kam ušel...

Pa če greste z ladjo boste verjetno imeli s seboj avto, tako da je prednost tudi ta, da lahko vzameš več stvari s seboj.

Kar pojdite in uživajte!

LP, viv




NEVA-1 -> grčija (19.4.2005 13:04:18)

Mi smo se vozili 20 ur z 10 mesečnim otročkom. Ponoči smo bili v kabini, čez dan pa v vozičku, kjer je tudi spal.
Jaz bi zagotovo šla...
lp, Neva




Bejba -> grčija (19.4.2005 21:31:43)

Mi gremo v Grčijo avgusta z našim takrat 10-mesečnikom in sicer z avionom. Vsekakor lažje in na koncu , če ladji prišteješ še kabino, ki je svinjsko draga, si s stroški nekako na istem. Zato smo se mi raje odločili za letalo. Predlanskim sva midva potovala z ladjo, pa je bila že za naju dolga, kaj šele za kakšnega malčka :zmeden:.




Stran: [1]